تصاویر تاثر برانگیز از فاجعه در خلیج مکزیک

در این انجمن اخبار بهداشت محیط در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

chichini
جدید
جدید
پست: 78
تاریخ عضویت: سه شنبه 24 اسفند 1389, 12:00 am
حالت من: Badhal
محل اقامت: رشت
تشکر کرده: 24 دفعه
تشکر شده: 73 دفعه
تماس:

تصاویر تاثر برانگیز از فاجعه در خلیج مکزیک

پست توسط chichini »

59415_720.jpg

دیدن این چشمها خیلی ناراحت كننده است. پرنده هایی كه كاملا با نفت پوشانده شده اند و تنها چیزی كه می بینید چشمهایی است كه به شما خیره شده و پلك می زند. باید خیلی سنگدل باشید كه تحت تأثیر این تصاویر قرار نگیرید.وی كه از سال 1985 در زمینه نجات پرندگان گرفتار در آلودگیهای نفتی كار می كند در مورد پرندگانی حرف می زند كه خودش آنها را از نزدیك ندیده و تنها عكسها هستند كه این حس را به او منتقل می كنند.

تابناک اجتماعی ـ اینها تصاویری از تابستان شومی هستند كه از فاجعه زیست محیطی در خلیج مکزیک حکایت دارد.

به گزارش خبرنگار تابناک اجتماعی به نقل از تلگراف، مرغهای دریایی و پلیكانهای پادشاهی قهوه ای كه در نفت غوطه ورند. آبی آلوده و كثیف از نوكشان قطره قطره پایین می افتد و چشمان بازی كه از زیر این قشر نابود كننده به شما خیره شده اند، چشمانی كه حتی حرفه ای ها هم دوست دارند رویشان را از آنها برگردانند.
به گزارش آسوشیتد پرس، نیلز وارناك از متخصصان حفظ حیات وحش می گوید: دیدن این چشمها خیلی ناراحت كننده است. پرنده هایی كه كاملا با نفت پوشانده شده اند و تنها چیزی كه می بینید چشمهایی است كه به شما خیره شده و پلك می زند. باید خیلی سنگدل باشید كه تحت تأثیر این تصاویر قرار نگیرید.
وی كه از سال 1985 در زمینه نجات پرندگان گرفتار در آلودگیهای نفتی كار می كند در مورد پرندگانی حرف می زند كه خودش آنها را از نزدیك ندیده و تنها عكسها هستند كه این حس را به او منتقل می كنند.
اما اگر خودمان را جای ملانی دریسكول بگذاریم می فهمیم كه كار تنها به عكسبرداری از این پرنده ها ختم نشده است. او پرنده ها را در جریان تلاشهای حفاظت از پرندگان یك بنیاد حفاظت از حیات وحش از لوئیزیانا دیده است.
احساساتی كه در طول روز وی آنها را پنهان كرده بود شبها مانع خوابیدن او می شد و آلودگیهای نفتی همه جا در طول شب جلوی چشمان او بود.
به نظر می رسد این پرندگان منجمد شده اند. منجمد در نفت.
این پرندگان ممكن است از سرما یا گرمای بیش از حد بمیرند چرا كه نفت خام روغنهای طبیعی پوست آنها را كه ضد آب است از بین می برد و پوست آنها در برابر دما بسیار حساس می شود. سرما حتی در آبهای گرم این منطقه از اقیانوس در كنار غرق شدن می تواند علت مرگ آنها شود.
به گفته كارشناسان این پرندگان نماد بارز اتفاقی هستند كه بر سر اكوسیستم رخ می دهد.


بقیه عکسها پیوست گردیده اند
شما دسترسی جهت مشاهده فایل پیوست این پست را ندارید.


همه ي وقايع زندگي، درس هاييست كه خدا مي خواهد بياموزيم !

بازگشت به “اخبار بهداشت محیط”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 0 مهمان