اینجا خودتان را معرفی کنید

در این انجمن به متفرقه در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

ارسال پست
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
حالت من: Khaste
محل اقامت: تهران
تماس:

اینجا خودتان را معرفی کنید

پست توسط naderloo »

اين قسمت براي معرفي و آشنايي هر چه بيشتر و بهتر دوستان و اعضاء محترم سایت ايجاد شده است، شما مي توانيد اطلاعاتي مثل نام، نام خانوادگی، سوابق تحصیلی، علاقه مندي، محل زندگي و روزمه خود را معرفی کنید.

به عنوان نمونه یکی از اعضاء محترم سایت آقای fariborz خودشان را اینگونه معرفی نمودند:
[JUSTIFY]
با سلام خدمت همه دوستان و سروران گرامي
قصد دارم خودم را كمي به دوستان معرفي نمايم :
من فريبرز عليمحمدي كارشناس ارشد بهداشت محيط از دانشگاه تربيت مدرس در سال 1376 هستم و هم اكنون حدود 15 سال سابقه كار در دفتر فني شركت آب وفاضلاب استان اصفهان دارم . در بخش خصوصي نير فعاليت دارم و تجهيزات مكانيكال تصفيه خانه هاي آب و فاضلاب رو ميسازم اعم از هواده سطحي دور كند و دور تند ؛ آشغالگير دستي و مكانيكي ؛ پل هاي لجن روب ؛ لوله كشي ايستگاههاي پمپاژ و سرريز ها ؛ بافل ها و ......... خواستم به كليه دوستاني كه دراين خصوص فعاليتي دارند اطلاع بدم كه هر گونه اطلاعاتي كه در اين خصوص نياز دارند بنده قادر به راهنمايشون هستم . همچنين هرگونه سفارشي در اين خصوص دارند ميتونن با من مكاتبه كنند . A_LI_MO@YAHOO.COM[/JUSTIFY]
آخرین ويرايش توسط 2 on naderloo, ويرايش شده در 17.
najib
جدید
جدید
حالت من: Badhal
محل اقامت: دبی
تماس:

پست توسط najib »

باسلام خدمت تمامی دوستان
[JUSTIFY]من نجیب نوری هستم کارشناس بهداشت محیط ازکاشان مدت 5سال است که باشرکت رودکوآلمان دربخش طراحی شبکه های آب وفاضلاب کارمیکنم این شرکت درزمینه مشاوره کارمیکنه و بیشترپروژه های ما درکشورهای درحال توسعه درحال انجام می باشد.خوشحال میشم اگه بتونم درزمینه طراحی ازتجربیات دوستانم استفاده کنم یا به دوستان خوبم کمکی بکنم.[/JUSTIFY]ایمیل های من:
nnoori@rodeco.de
engnajibnoori@yahoo.com
نمایه کاربر
nad
آماتور
آماتور

پست توسط nad »

خوب من هم ابراهیم عزیزی هستم کارشناس ارشد بهداشت محیط الان هم در یک شرکت مهندسین مشاور مشغول هستم امیدوارم بتونم کمکی به اعضاء سایت کنم
نمایه کاربر
lili
جدید
جدید
محل اقامت: استان بوشهر
تماس:

پست توسط lili »

منم لیلا هستم...از قضا کارشناس بهداشت محیط هم هستم...خوشبحالتون...همتون که شاغلید...نمیشه یکی واسه منم یه کاری جور کنه؟من از کار توی مرکز بهداشت متنففففففففففففففففففففففففففففففففففففففففففرم...شهر ما هم کوچیکه و ازین شرکتهای مهندسی مشاور نداره!
تصویر تصویر تصویر
alireza_arabani
جدید
جدید
تماس:

پست توسط alireza_arabani »

با سلام من علیرضا عربانی هستم دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی عمران آب. ساکن رشت هستم.

خوشحال میشم اگه از تجربیات دوستان استفاده کنم.
vanhu007
جدید
جدید
محل اقامت: مشهد
تماس:

پست توسط vanhu007 »

با سلام خدمت دوستان
من حامد منزه 25ساله از مشهد و دانشجوی سال آخر کارشناسی ارشد مهندسی عمران-محیط زیست هستم... سابقه کاری هم ندارم و بیشتر فعالیتم تا کنون در زمینه کمک به دوستان جهت کنکور کارشناسی ارشد بود.
ایمیل:
hamed.monazzah@gmail.com
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
تماس:

پست توسط naderloo »

barati1982 نوشته شده:با سلام خدمت همه دوستان و با تشکر از زحمات آقای نادرلو
من امیر براتی کارشناس بهداشت محیط هستم و مدت 4سال که زمینه پسابهای صنعتی کار میکنم در حال حاضر سرپرستی و مشاوره 2تصفیه خانه نساجی رو دارم و نظارت بر ساخت ومشارکت در طراحی تصفیه خانه شرکت نساجی نوبافت شادیلون و نماینگی رسمی شرکت مهندسی فن گستر پلی اکریل در خراسان رضوی ودارم و مشاور شرکت یاران انرژی رضوی در خدمت همگی دوستانی که در این زمینه کار میکنند هستمbarati1982@gmail.com
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
mohammad3463
جدید
جدید
تماس:

پست توسط mohammad3463 »

با سلام خدمت دوستان عزیز
محمد رکاب اسلامی کارشناس عمران سازه و دانشجوی کارشناسی ارشد HSE دانشگاه امیرکبیر هستم
اگر بتونم از تجربیات دوستان استفاده کنم و به دوستان کمکی کنم خیلی خوشحال میشم
reza52
جدید
جدید
تماس:

پست توسط reza52 »

با سلام
من رضا کارشناس ارشد مهندسی عمران محیط زیست (فارغ التحصیل سال 1378 صنعتی شریف) و در زمینه طرحهای آب و فاضلاب در مهندسین مشاور (اصفهان) مشغول فعالیت هستم درضمن هم اکنون هم نیاز به یک نیروی متخصص شبکه/تصفیه خانه جهت همکاری در شرکت می باشم.
در صورت تمایل به همکاری اعلام فرمایید.
ببخش تا بخشیده شوی
موفق باشید
رضا اسحاقی
:53: :53: :53: :53:
chichini
جدید
جدید
محل اقامت: رشت
تماس:

پست توسط chichini »

سلام . روز همگي بخيرتصویر
من معصومه بابائي هستم - كارشناي صنايع (گرايش ايمني صنعتي)- ساكن رشت تصویر
در حال حاضر هم مسئوليت واحد ايمني و بهداشت يك شركت فولاد در شهر صنعتي رشت رو به عهده دارم
منم خوشحال ميشم كه از تجربيات دوستان در زمينه هاي كاريم بتونم استفاده كنم تصویر
همه ي وقايع زندگي، درس هاييست كه خدا مي خواهد بياموزيم !
121268
جدید
جدید
محل اقامت: قم
تماس:

پست توسط 121268 »

سلام به همه ی دوستان

من زهراسادات موسوی هستم.دانشجوی سال سوم شیمی-در حال حاضر روی یه مقاله کار میکنم. خوشحال میشم از تجربیات دوستان استفاده کنم.تصویر
نمایه کاربر
13660224
جدید
جدید
تماس:

پست توسط 13660224 »

سلام به همه

عیدتون هم پیشاپیش مبارک.

خوب من هم فاطمه پریمی کارشناس بهداشت محیط هستم. امیدوارم بتوانم از شما عزیزان راهنمایی بگیرم وبتوانم راهنمای خوبی نیز برای شما باشم.
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
تماس:

Re: اینجا خودتان را معرفی کنید

پست توسط naderloo »

سلام

اگر دوستان دیگری هستند که تمایل به معرفی خود دارند در ادامه میتوانند به معرفی کامل خود بپردازند.
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
نمایه کاربر
mantaghed
جدید
جدید
محل اقامت: tehran,khavaran,3rahafasarie,khiaban21
تماس:

پست توسط mantaghed »

من مریم امیری نژاد هستم. راستش من رشته ام مهندسی آب هست، دانشگاه تهران درس می خوانم و 2 سال مانده تا لیسانس را بگیریم، در حال حاضر در دانشگاه در کلاس های مکالمه زبان تدریس می کنم، خیلی دوست دارم به عنوان مهندس شاغل باشم، اما نمی دانم باید چه کار کنم ادامه تحصیل بدهم تا ارشد یا تدریس زبان یا.... واقعا انتخاب سخت هست...
در هر زمینه ی مکالمه زبان و اصطلاحات من خوشحال می شوم به دوستان کمک کنم.
از دوستان خواهش می کنم که هر گونه مشاوره ای در این وضعیت من دارند، از کمک به بنده دریغ نکنند.
با آرزوی موفقیت برای همه ی ایرانیان عزیز و دوستان گرامی در این سایت.
M.A.N
نمایه کاربر
joodiabot68
جدید
جدید
تماس:

پست توسط joodiabot68 »

سلام من برزگرهستم دانشجوی مهندسی بهداشت محیط ترم7
ازدوستان عزیزی که دانشجوی ارشدهستند خواهش دارم ک منوراهنمایی کنند که چه کتابهایی وچه جزوه هایی روبخونم تامنم صددرصدارشدقبول بشم.
خواهش میکنم بهم کمک کنین ممنون میشم .
تصویرایمیلم اینه:maryambarzegar78@yahoo.com
ارسال پست

بازگشت به “متفرقه”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 4 مهمان