برف حریف دی اکسید نیتروژن نشد

در این انجمن به آلودگی هوا و کنترل آن در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.
elham9192
مدیر بخش
مدیر بخش
پست: 184
تاریخ عضویت: چهار شنبه 16 تیر 1389, 12:00 am
تشکر کرده: 212 دفعه
تشکر شده: 152 دفعه

برف حریف دی اکسید نیتروژن نشد

پست توسط elham9192 »


سبزپرس- گروه محیط زیست شهری: با وجود بارش های دیروز در تهران که موجب شده است شاخص کلی آلاینده های هوای تهران در شرایط سالم باشد، از غلظت آلاینده دی اکسید نیتروژن کاسته نشده است. با این حساب به نظر می رسد که برف بر آلاینده دی اکسید نیتروژن و البته مونوکسید کربن در بسیاری از نقاط تهران تاثیر نداشته است.


یوسف رشیدی، مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران در گفت و گو با سبزپرس با بیان این مطلب گفت: در همین حال این بارش ها تاثیری بر میزان آلاینده مونوکسید کربن نسبت به دیروز نداشته و از میزان غلظت این آلاینده کاسته نشده است.
رشیدی در مورد اطلاعات رسیده از ایستگاه های سنجش آلودگی هوا در نقاط مختلف شهر گفت: میانگین میزان آلاینده های شهر تهران به لحاظ آلاینده دی اکسید نیتروژن به غیر از ایستگاه های شهرداری منطقه 10، پارک قائم و شهرداری منطقه 15 در حد مجاز است.
به علاوه، به لحاظ آلاینده ذرات معلق کمتر از دو و نیم میکرون، به جز ایستگاه پارک ترافیک پونک، تمامی ایستگاه ها در شرایط مجاز قرار دارند.
به گفته رشیدی، در هر حال تهران امروز به لحاظ شاخص کلی در شرایط سالم قرار دارد، این در حالی است که دیروز نیز روز سالمی را تجربه کرد.


بازگشت به “آلودگی هوا و کنترل آن”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 0 مهمان