به غير از سه منطقه هواي تهران سالم است

در این انجمن به آلودگی هوا و کنترل آن در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.
elham9192
مدیر بخش
مدیر بخش
پست: 184
تاریخ عضویت: چهار شنبه 16 تیر 1389, 12:00 am
تشکر کرده: 212 دفعه
تشکر شده: 152 دفعه

به غير از سه منطقه هواي تهران سالم است

پست توسط elham9192 »

به غیر از سه منطقه 1، 11 و 17
تهران در شرایط سالم قرار دارد
سبزپرس- گروه محیط زیست شهری: در روزهای اخیر و بابت وجود بارش برف و باران و نیز کاهش تردد در شهر تهران، به نظر می رسد هوای تهران شرایط بهتری دارد.

به گزارش سبزپرس، بر اساس اطلاعات صبح امروز ایستگاه های سنجش آلودگی هوا، امروز کیفیت هوای مناطق مختلف تهران به غیر از منطقه های 1، 11 و 17 به لحاظ آلاینده ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون در شرایط سالم قرار دارد.
بر اساس اعلام مهار، شاخص کل آلاینده ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون در حال حاضر 87 است در حالی که روز گذشته این شاخص، 92 بوده است. شاخص استاندارد آلودگی هوا، 100 است.
به علاوه، ذرات معلق کمتر از 10 میکرون نیز امروز، 23 بهمن ماه در شرایط پاک قرار دارد. در همین حال شرایط مونوکسید کربن هم امروز در شرایط پاک است.
مسوولان شرکت کنترل کیفیت هوای تهران معتقدند که بارش های دیروز و امروز به همراه کاهش تردد در سطح شهر تهران به کاهش بار آلاینده ها منجر شده است. اطلاعات دیروز ایستگاه های سنجش نیز گویای این واقعیت است. ذرات معلق کمتر از 10 میکرون دیروز در وضعیت سالم بوده است در حالی که امروز در شرایط پاک قرار دارد.


بازگشت به “آلودگی هوا و کنترل آن”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 0 مهمان