آموزش تصویری ارسال مطلب به سایت موژ

در این انجمن به اخبار انجمن در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

ارسال پست
نمایه کاربر
hesadat
فعال
فعال
حالت من: Badhal
محل اقامت: تهران
تماس:

آموزش تصویری ارسال مطلب به سایت موژ

پست توسط hesadat »

سلام دوستای گلم...

از اونجایی که دیدم خیلی ها با این موضوع مشکل دارند، تصمیم گرفتم یک آموزش تصویری برای این موضوع درست کنم.

امیدوارم با این آموزش ،مشکل شما در گذاشتن مطلب در سایت حل شود.

[CENTER]----> هم می توانید این آموزش را به صورت فایل pdf از لینک های زیر دریافت کنید:[/CENTER]

[COLOR=#000000]لینک مستقیم سایت:
[/COLOR]
[COLOR=#000000]
دانلود آموزش تصویری ارسال مطلب به سایت موژ (کلیک کنید)

لینک غیر مستقیم (برای آن دسته از عزیزانی که امتیاز کاربریشان پایین است) :

دانلود آموزش تصویری ارسال مطلب به سایت موژ (کلیک کنید)
[/COLOR]

[CENTER]----> و هم می توانید به صورت عکس از همین پست ملاحظه فرمایید:[/CENTER]
[CENTER](عکس ها قابلیت زوم دارند، کافیست بر روی آن ها کلیک کنید)[/CENTER]
[CENTER]

آموزش ارسال مطلب در سایت موژ[/CENTER][TABLE][TR][TD][JUSTIFY]
مرحله اول : عضو شوید

برای اینکه بتوانید در سایت موژ مطلب بزارید و نیز جهت استفاده از تمامی امکانات سایت بهره مند شوید در ابتدا باید عضو شوید. برای عضویت وارد صفحه مربوطه شده و با وارد کردن مشخصات خود به راحتی عضو مجموعه بزرگ سایت موژ شوید.

[CENTER]از اونجایی که عموم کاربران در این قسمت با مشکلی مواجه نیستند بیشتر از این، به توضیح این قسمت نمی پردازیم..[/CENTER]

مرحله دوم:

[CENTER]بعد از عضو شدن در سایت از بالای صفحه وارد تالار گفتمان شوید. حالا باید ببنید مطلبی که می خواهید به سایت اضافه کنید جزء کدوم دسته می باشد.

[/CENTER][/JUSTIFY][/TD][/TR][TR][TD]

[CENTER] تصویر[/CENTER][/TD][/TR][TR][TD]
[CENTER]مثلاً : من می خواهم یک پاورپوینت در مورد تصفیه فاضلاب شهری بزارم. پس باید اول وارد قسمت مهندسی بهداشت محیط بشوم[/CENTER][/TD][/TR][TR][TD]

[CENTER]تصویر[/CENTER][/TD][/TR][TR][TD]
[CENTER]و بعد از اون وارد قسمت تصفیه فاضلاب شهری و صنعتی بشوم.[/CENTER][/TD][/TR][TR][TD]

[CENTER] تصویر[/CENTER][/TD][/TR][TR][TD][JUSTIFY]
مرحله سوم:

[CENTER]پس از انتخاب تاپیک مورد نظر حالا می توانید مطلب خود را به سایت اضافه کنید.برای این کار کافیست بر روی دکمه موضوع جدید کلیک کنید.[/CENTER][/JUSTIFY][/TD][/TR][TR][TD]

[CENTER]تصویر[/CENTER][/TD][/TR][TR][TD]
مرحله چهارم:

[CENTER]پس از کلیک بر روی موضوع جدید وارد صفحه ارسال مطلب جدید می شوید که در این صفحه می توانید مطلب مورد نظر خود را تایپ کنید .[/CENTER][/TD][/TR][TR][TD]

[CENTER] تصویر[/CENTER][/TD][/TR][TR][TD][JUSTIFY]
مرحله پنجم:

[CENTER]پس از تموم کردن تایپ و بقیه موارد ، می توانید از دکمه پیشنمایش (برای اینکه ببینید مطلب شما چگونه به نمایش در می آید) استفاده کنید و در صورت لزوم مطلب خود را اصلاح نمایید.

بعد از اتمام اصلاحالات، برای ارسال مطلب از دکمه ارسال استفاده نمایید.

[/CENTER][/JUSTIFY][/TD][/TR][TR][TD]

[CENTER] تصویر[/CENTER][/TD][/TR][/TABLE]

مرحله آخر:
اکنون مطلب شما به سایت اضافه شده است.

[CENTER]نکته: برای آپلود فایل های خود می توانید از آپلود سنتر سایت موژ استفاده نمایید.

پس از چند بار ارسال مطلب تمامی مشکلات شما به مرور حل خواهد شد.

امیدوارم این آموزش، به شما کمک کرده باشد.[/CENTER]
آخرین ويرايش توسط 5 on hesadat, ويرايش شده در 2.
[CENTER]============================================
تشکر شما = دلگرمی ما
============================================
[/CENTER]محسن عباسی فرد...
moh3n.abfa87@gmail.com
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
حالت من: Khaste
تماس:

پست توسط naderloo »

[JUSTIFY]آقا محسن سلام:

مدت ها بود که دنبال فرصتی میگشتم تا آموزش های لازم تصویری را تهیه و در سایت قرار دهم که شما دوست عزیز زحمت آن را کشیدید با توجه به ابتکار عملی که به خرج دادید، و همچنین فعالیت های پی گیر و مناسب شما 1000 امتیاز به اکانت کاربری شما hesadat افزوده میگردد. تصویر

در ضمن لطف نمایید تصاویر و تهیه شده و ... را به این پست ضمیمه کنید تا علاوه بر امکان دانلود و مطالعه فایل پی دی اف الکترونیکی کاربران به صورت مستقیم نیز بتوانند از آموزش شما استفاده نمایند.[/JUSTIFY]
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
نمایه کاربر
hesadat
فعال
فعال
تماس:

پست توسط hesadat »

سلام آقای ندرلوی عزیز..

بابت امتیازی که به بنده اضافه کردید خیلی خیلی ممنون... تصویر تصویر

آموزش به صورت عکس به تاپیک اول اضافه شد تا کاربرانی هم که عضو نشدند، بتوانند از این آموزش استفاده کنند...

در ضمن فایل ورد آموزش را به ایمیلتان([font=Tahoma]nad.alta110@gmail.com)[/font] فرستادم تا در صورت نیاز در آن تغییراتی ایجاد نمایید و آموزش را کامل تر نمایید...

به این خاطر به صورت عکس گذاشتم،چون هر چقدر از روی فایل وردش کپی می کردم و بعد دکمه پیشنمایش رو می زدم توی صفحه چیزی نمایش داده نمی شد! (فایل ورد در اختیار شماست، اگه شما تونستید این آموزشو به صورت متن هم بگذارید)

هرکسیم نتونست دانلود کنه یا عکس ها را نتونست ببینه بگه فایل پی دی اف رو براش میل کنم...

موفق باشید... تصویر
نمایه کاربر
AWWA
آماتور
آماتور
تماس:

پست توسط AWWA »

خيلي ممنون به خاطرآموزش تصويري كه ارائه كرديد.ولي يه مشكلي هست،من وقتي مطالب رو تو word تايپ مي كنم وبعد تو قسمت "موضوع جديد" paste مي كنم هم سايز وهم فونت وحتي ترتيب نوشته ها به هم مي خوره،هرطوري هم ويرايش مي كنم اصلاح نميشه.به نظرتون چطور ميشه اين مشكلو حل كرد؟
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
حالت من: Khaste
تماس:

پست توسط naderloo »

سلام

برای حل این مشکل دو را دارید اول اینکه :

اگر دقت کنید در بالای ویراشگر سمت راست محل انتخاب فونت یک آیکون مربوط به اضافه کردن مطالب ورد وجود دارد روی آن کلیک کنید و سپس متن خود را وارد کنید دوباره روی آن کلیک کنید خواهید دید که کلیه مشکلات شما حل خواهد شد.

راه حل دوم اینست که شما مطالب خودتان را پس از تایپ در محیط ورد مستقیما در برنامه نودپد notepad کامپیوترتان کپی کرده و سپس از محیط نودپد به محیط ویرایش سایت انتقال دهید.
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
nemigam
جدید
جدید
تماس:

پست توسط nemigam »

از همتون ممنونم ... سایتتون عالیه ... حرف نداره تصویر
behdashtn
جدید
جدید
تماس:

پست توسط behdashtn »

mamnoon khaili mofid bud
نمایه کاربر
KAMAL4732
جدید
جدید
محل اقامت: اصفهان
تماس:

Re: آموزش تصویری ارسال مطلب به سایت موژ (بدو بیا داخل)

پست توسط KAMAL4732 »

باسلام به اقای نادر لو
ارسال پست

بازگشت به “اخبار انجمن”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 0 مهمان