دو روش مهم در تقویت لیسنینگ زبان انگلیسی

در این انجمن به متفرقه در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

موضوع جدید ارسال پست
نمایه کاربر
mohsen_ii
جدید
جدید
حالت من: Badhal
تماس:

دو روش مهم در تقویت لیسنینگ زبان انگلیسی

پست توسط mohsen_ii »

یکی از بهترین راه ها برای بهبود مهارت های گفتاری ، افزایش مهارت گوش دادن به زبان انگلیسی است. البته باید بدانید که تقویت گوش دادن و صحبت کردن ارتباط تنگاتنگی با یکدیگر دارند و به هر روشی که بتوانیم گفتار خود را تقویت کنیم می توانیم مهارت شنیداری خود را همزمان ارتقا دهیم. مهارت مکالمه انگلیسی یکی از اهدافی است که بسیاری از زبان آموزان برای رسیدن به آن تلاش می کنند. در این مقاله ، من چند روش برای تقویت گوش دادن به شما معرفی می کنم و به شما اطمینان می دهم که می توانید از این راهکارها برای تقویت گوش دادن خود در اسرع وقت استفاده کنید.

لیسنینگ انگلیسی را با استفاده از روش غیر مستقیم بهبود ببخشید

اگر دانشجوی زبان هستید که اخیراً به دنبال راه هایی برای بهبود گوش دادن هستید، ممکن است در مورد شنیدن منفعل یا تمرین های گوش دادن غیرفعال شنیده باشید.

برخلاف مورد قبلی که شما تمام توجه خود را هنگام گوش دادن به زبان انگلیسی متمرکز کرده اید ، در اینجا هدف اصلی شما انجام تمرینات گوش دادن به زبان انگلیسی نیست. شما در حال انجام کار دیگری هستید ، اما یک فایل صوتی همزمان به زبان انگلیسی در حال پخش است و شما در حال گوش دادن به آن هستید. درست مانند زمانی که در ماشین خود نشسته اید و همزمان رانندگی می کنید و به آهنگ گوش می دهید ، این آهنگ می تواند به زبان مادری شما باشد. اما شما می توانید همان آهنگ را به زبان انگلیسی گوش دهید یا پادکست های انگلیسی متناسب با سطح انگلیسی خود را پخش کنید.

این تمرینات به طور غیر مستقیم گوش دادن به شما را تقویت می کنند. بنابراین ، من توصیه می کنم هر زمان که فرصتی پیدا کردید ، از این روش برای تقویت مهارت گوش دادن خود استفاده کنید.

تقویت گوش دادن به زبان انگلیسی به طور مستقیم

اگر می خواهیم از یکی از موثرترین روشها برای تقویت گوش دادن استفاده و استفاده کنیم ، باید به شما بگویم که انجام و حل تمرینات شنیداری که به طور منحصر به فرد برای بهبود مهارت گوش دادن شما طراحی شده اند ، می تواند بسیار موثر باشد.

غالباً در این تمرینات ، ابتدا با چندین نمونه سوال مواجه می شوید و آنها را در کمترین زمان می خوانید تا بدانید هنگام گوش دادن به یک فایل صوتی به دنبال چه چیزی باشید. سپس فایل صوتی برای شما پخش می شود و شما باید با دقت گوش دهید و سوالاتی را که قبلاً خوانده اید در نظر بگیرید تا در اسرع وقت به آنها پاسخ دهید.

سرانجام ، پس از گوش دادن به فایل صوتی ، وقت دارید که به س سوالات داده شده پاسخ دهید. در چنین تمریناتی خوب است اگر در هنگام گوش دادن به فایل صوتی یک بار پاسخ همه سالات را نمی فهمید ، دوباره آن را بشنوید.

روش مهم و موثر دیگر برای تقویت مهارت گوش دادن و همچنین افزایش واژگان انگلیسی ، گوش دادن به فایل صوتی برای بار دوم یا سوم در آخرین مرحله و همزمان گوش دادن به متن همان پادکست به زبان انگلیسی است که اغلب ضمیمه شده در انتهای کتاب. بود ، نگاه کن این نه تنها باعث افزایش لغات شما می شود ، بلکه باعث افزایش تلفظ انگلیسی شما می شود.

توجه به این نکته مهم است که تمرینات گوش دادن مستقیم باید بخشی از برنامه شما باشد. تمرین و گوش دادن مستقیم به فایلهای صوتی انگلیسی به طور غیرمستقیم به تنهایی نمی تواند راهی موثر در بهبود مهارت گوش دادن به زبان انگلیسی شما باشد. بنابراین ، من توصیه می کنم که از هر دو استراتژی با هم استفاده کنید.

موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “متفرقه”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان