مطالعه گروهی کنکور ارشد 95 مهندسی بهداشت محیط

در این انجمن به ارشد بهداشت محیط در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

نمایه کاربر
majid8890
ارشد
ارشد
حالت من: Relax
محل اقامت: تهران(البته اهل تربت حیدریه هستم ها)
تماس:

Re: مطالعه گروهی کنکور ارشد 95 مهندسی بهداشت محیط

پست توسط majid8890 »

0224 نوشته شده:سلام دوستان ... ممکنه منو راهنمایی کنید ؟. دفترچه راهنمای آزمون سراسری95 اومده قسمت دروس امتحانی و ظرایب ، چرا توی قسمت بهداشت محیط ظریبش 2 شده !!!! و انتقال و توزیع آب و جمع آوری فاضلاب توی کدوم قسمت میاد ؟برای مدیریت مواد زائد جامد ، سمی، خطرناک کتاب چوبانگلوسو بخونیم کافی ؟ تصویرتصویرتصویرتصویر

با سلام خدمت تمامی دوستان
این دروس مطمعنا حذف نمیشه...
اساتید دانشگاه تهران دارن پیگیری میکنند. امروز دکتر محوی رو در جریان قرار دادیم و ایشون گفتند پیگیری میکنند.
ولی توصیه من اینه که فعلا این دروس رو بخونید.
متشکرم :53:
نمایه کاربر
123sara
جدید
جدید
حالت من: Badhal
تماس:

پست توسط 123sara »

دوستان سنجش که هیچ اصلاحیه ای در رابطه با درس انتقال و توزیع آب و جمع آوری فاضلاب نزد، بنظرتون حذف شده؟یعنی نخونیم؟
نمایه کاربر
z_12500
جدید
جدید
حالت من: Kesel
تماس:

پست توسط z_12500 »

majid8890 نوشته شده:
0224 نوشته شده:سلام دوستان ... ممکنه منو راهنمایی کنید ؟. دفترچه راهنمای آزمون سراسری95 اومده قسمت دروس امتحانی و ظرایب ، چرا توی قسمت بهداشت محیط ظریبش 2 شده !!!! و انتقال و توزیع آب و جمع آوری فاضلاب توی کدوم قسمت میاد ؟برای مدیریت مواد زائد جامد ، سمی، خطرناک کتاب چوبانگلوسو بخونیم کافی ؟ تصویرتصویرتصویرتصویر

با سلام خدمت تمامی دوستان
این دروس مطمعنا حذف نمیشه...
اساتید دانشگاه تهران دارن پیگیری میکنند. امروز دکتر محوی رو در جریان قرار دادیم و ایشون گفتند پیگیری میکنند.
ولی توصیه من اینه که فعلا این دروس رو بخونید.
متشکرم :53:

سلام..بله من هم با دکتر محوی صحبت کردم و گفتم بچه های کارشناسی بسیارنگران هستن گفتن پیگیری میکنم....چون درس انتقال توزیع یکی از مهم ترین دروس ارشد هست که ضریب 2 هم داشت تا پارسال. :39:
saban
جدید
جدید
تماس:

پست توسط saban »

دوستان انتقال توزیع وضعیتش مشخص شد ؟؟کسی تونسته پیگیری بکنه؟؟؟
نمایه کاربر
farhadchegini
آماتور
آماتور
تماس:

پست توسط farhadchegini »

123sara نوشته شده:دوستان سنجش که هیچ اصلاحیه ای در رابطه با درس انتقال و توزیع آب و جمع آوری فاضلاب نزد، بنظرتون حذف شده؟یعنی نخونیم؟

حذف نشده در قالب سوالات تصفیه آب و فاضلاب میاد
نمایه کاربر
hses
ویژه
ویژه
تماس:

پست توسط hses »

farhadchegini نوشته شده:
123sara نوشته شده:دوستان سنجش که هیچ اصلاحیه ای در رابطه با درس انتقال و توزیع آب و جمع آوری فاضلاب نزد، بنظرتون حذف شده؟یعنی نخونیم؟

حذف نشده در قالب سوالات تصفیه آب و فاضلاب میاد

• مهلت ثبت نام و ویرایش اطلاعات ثبت نامی، برای بار سوم تمدید شده است. لذا داوطلبان می توانند روز دوشنبه مورخه 23 فروردین ماه 95 از ساعت 9 لغایت ساعت 12 همان روز نسبت به ثبت نام یا ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند.
مهلت ویرایش دیگر تمدید نمیشود
ارسال پست

بازگشت به “ارشد بهداشت محیط”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان