آگهی های استخدامی رشته مهندسی بهداشت محیط

در این انجمن اخبار بهداشت محیط در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

نمایه کاربر
hses
ویژه
ویژه
تماس:

Re: آگهی های استخدامی رشته مهندسی بهداشت محیط

پست توسط hses »

استخدام نیروی دریایی ارتش در سال 94
نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران برای افسر پیمانی (پنج ساله ) و کارمند پیمانی (شش ساله) در رشته های علمی ، بهداشتی ، فنی ، درمانی در نیروی دریایی استخدام می نماید.

🔸 تخصص های مورد نیاز: مهندسی برق – مخابرات، مهندسی نرم افزار، مهندسی سخت افزار، کارشناس فیزتوراپی، شنوایی سنجی، رادیولوژی، پزشک عمومی، دامپزشک عمومی، بینایی سنجی، بهداشت محیط، علوم تغذیه، بهداشت حرفه ای، روانشناسی عمومی، تکنولوژی علوم آزمایشگاهی، تکنولوژی هوشبری، آشپز، تعمیر موتور های دیزلی، راننده پایه یک (خودرو سنگین- خودرو متوسط کامیون)، متصدی ماشین چاپ، آرایشگر، متصدی ماشین چاپ، آهنگر و جوشکار عمومی، تعمیر کاربرق و باطری خودرو، مکانیک (تعمیرکار خودرو چرخ دارو بازرس فنی)، کمک تعمیر کار دستگاههای تبادل حرارتی و بردتی، مکانیک (متصدی تست مخازن زیر سطحی)

🔸 مدرک تحصیلی مورد نیاز: دیپلم - لیسانس - دکترا

🔸مهلت ثبت نام از تاریخ ۹۴/۱۰/۵ تا تاریخ ۹۴/۱۰/۲۸ ( به استثنای روزهای جمعه)

http://iranestekhdam.ir/?p=13192
نمایه کاربر
hses
ویژه
ویژه
تماس:

اطلاعيه سازمان تامين اجتماعي استخدام بهداشت حرفه ای وبهداشت

پست توسط hses »

اطلاعيه سازمان تامين اجتماعي درباره شرايط و ضوابط، تاريخ و نحوه ثبت نام از داوطلبان متقاضي شركت در آزمون استخدامي سازمان تامين اجتماعي سال 1394 (1394/10/12)

بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلبان متقاضي ثبت‌نام و شركت در آزمون استخدامي سازمان تامين اجتماعي در سال 1394 مي‌رساندكه ثبت‌نام در اين آزمون منحصراً به صورت اينترنتي از طريق پايگاه اطلاع‌رساني سازمان تامين اجتماعي به نشاني: www.tamin.ir از روز شنبه مورخ 94/10/12 آغاز و لغايت روز جمعه مورخ 94/10/18 پايان مي‌پذيرد. مهلت تعيين شده به هيچ وجه تمديد نخواهد شد.
دراین استخدامی کارشناس بهداشت محیط و کارشناس بهداشت حرفه ای جذب می شوند.
لذا كليه متقاضيان ضرورت دارد كه در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه شرايط و ضوابط عمومي و اختصاصي آزمون و فراهم نمودن مدارك و اطلاعات مورد نياز، نسبت به ثبت‌نام در آزمون فوق اقدام نمايند.

لینک دانلود اطلاعيه سازمان تامين اجتماعي
نمایه کاربر
leila25
جدید
جدید
تماس:

پست توسط leila25 »

سلام ممنون بابت لینک دانلود

ولی به نظرم اونقدر هم ارزش نداره این اطلاعیه رودانلود کنیم بهداشت محیط یه نفر برمیدارن اونم زابل و بهداشت حرفه ای یه نفر برمیدارن اونم بندر عباس!!!!!!!!!!!!!!
یعنی کلا فک کنم این دوتا رشته رو دارن از صحنه روزگار محو میکنن!!!

نمیدونم ما دردمونو به کی باید بگیم!!!

فقط میتونم بگم متاسفم برا مسئولین بی مسئولیت!!!!
نمایه کاربر
naseri123
جدید
جدید
تماس:

پست توسط naseri123 »

leila25 نوشته شده:سلام ممنون بابت لینک دانلود

ولی به نظرم اونقدر هم ارزش نداره این اطلاعیه رودانلود کنیم بهداشت محیط یه نفر برمیدارن اونم زابل و بهداشت حرفه ای یه نفر برمیدارن اونم بندر عباس!!!!!!!!!!!!!!
یعنی کلا فک کنم این دوتا رشته رو دارن از صحنه روزگار محو میکنن!!!

نمیدونم ما دردمونو به کی باید بگیم!!!

فقط میتونم بگم متاسفم برا مسئولین بی مسئولیت!!!!

سلام خانم مهندس
بله این رو نمیشه منکر شد ک واقعا بهداشت محیط از رشته های علوم پایه هم بی اهمیت تر شده واقعا جای تاسف هم داره ولی باز الان اکثر شهرهای ایران استخدام شرکتی بهداشت محیط زیاد می خواستن ،دنبالش بودین ؟
نمایه کاربر
leila25
جدید
جدید
تماس:

پست توسط leila25 »

همون مجتمع های سلامت رو میگین؟؟؟؟

بله چرا نیودم ولی منطقه ما هنوز خبری ازش نیس!!!بلاتکلیف مونده مهندس!!!

واقعا دیگه دارن ناامیدمون میکنن اون از وضع استخدام دیپلمه بهداشتیشون و استخدامی اموزش و پرورش که ماما و پرستار استخدام کردن به چای نیرو ی بهداشت و اینم از استخدام تامین اجتماعی!

اخه تا کی باید این وضع رو تحمل کرد!!!تاکی باید سرمونو بندازیم پایین بگیم اشکال نداره حالا این دفه رو بیخیال دفه بعد چبران میشه با چه امیدی میخوایم ادامه تحصیل بدیم ؟؟؟به امید استخدام دیپلمه ها !!!!!!!!!! با اینکه لیسانس ها بیکارن!!!!!!
نمایه کاربر
2790145441
جدید
جدید
حالت من: Mehraboon
تماس:

پست توسط 2790145441 »

باسلام....
سوالی در رابطه با این استخدام های شرکتی اخیر به ذهنم رسید......
واقعا ازمون های استخدامی که برای جذب نیروی شرکتی تو چند تا استان نسبت بهش اقدام کردن تاثیری در پذیرش نیرو داره؟؟؟!!!!!
آخه نیروی شرکتی و ازمون معتبر به نظر بنده در کنار هم مفهوم معناداری ندارن کما اینکه عوامل دیگه ای در پذیرش نیروی شرکتی باید موثر باشن مثل بند پ و .........
علی ای حاااااااااال
روزگار به کام و بر وفق مراد همگی باشه ایشالله..................
نمایه کاربر
naseri123
جدید
جدید
تماس:

پست توسط naseri123 »

leila25 نوشته شده:همون مجتمع های سلامت رو میگین؟؟؟؟

بله چرا نیودم ولی منطقه ما هنوز خبری ازش نیس!!!بلاتکلیف مونده مهندس!!!

واقعا دیگه دارن ناامیدمون میکنن اون از وضع استخدام دیپلمه بهداشتیشون و استخدامی اموزش و پرورش که ماما و پرستار استخدام کردن به چای نیرو ی بهداشت و اینم از استخدام تامین اجتماعی!

اخه تا کی باید این وضع رو تحمل کرد!!!تاکی باید سرمونو بندازیم پایین بگیم اشکال نداره حالا این دفه رو بیخیال دفه بعد چبران میشه با چه امیدی میخوایم ادامه تحصیل بدیم ؟؟؟به امید استخدام دیپلمه ها !!!!!!!!!! با اینکه لیسانس ها بیکارن!!!!!!

هیچ شکی تو این موضوع نیست طوری ک من می خواستم برا پرستاری از اول ثبت نام کنم ک منصرف شدم
واقعیتیه ک نمیشه انکارش کرد و ای کاش ی اعتراضی شکا بگیره مثه پرستا یا پزشکا
سر ایم قضیه مربی بهداشت که سال 89 یا 90 که دقیق نمیدونم خودم شخصا اون زمان دوبار با آقای مصداقی نیا ک معونت بهداشت بود تماس گرفتم ک چرا این موضوع رو پیگیری نمی کنین ک ج دادند وقتی جلسه برگزار میشه و تنها رای برا بهداشت محیط من هستم چکار میتونم بکنم ...
حالا شما پیگیر این شرکتی باشین ک تحت عنوان مراکز سلامت استخدام می کنن چون تنها کورسوی امی ما همینه وگرنه امیدی نیست
به امید موفقیت و روزهای خوب برای بهداشت محیط
نمایه کاربر
naseri123
جدید
جدید
تماس:

پست توسط naseri123 »

2790145441 نوشته شده:باسلام....
سوالی در رابطه با این استخدام های شرکتی اخیر به ذهنم رسید......
واقعا ازمون های استخدامی که برای جذب نیروی شرکتی تو چند تا استان نسبت بهش اقدام کردن تاثیری در پذیرش نیرو داره؟؟؟!!!!!
آخه نیروی شرکتی و ازمون معتبر به نظر بنده در کنار هم مفهوم معناداری ندارن کما اینکه عوامل دیگه ای در پذیرش نیروی شرکتی باید موثر باشن مثل بند پ و .........
علی ای حاااااااااال
روزگار به کام و بر وفق مراد همگی باشه ایشالله..................

مهندس عزیز حرفاتون درسته ولی اینجور هم نیست
خود تو ی ازمون شرکتی ک تو استان خودمون نبود و هیچ بند پ و نیروی کمکی هم نداشتم ولی قبول شدم و الان دارم مراحلش رو طی میکنم ولی خوب تلاش بکنید حداقل اینو از دست ندین
ان شااله روزگار همه خوش بشه..........
نمایه کاربر
omidvaram
فعال
فعال
تماس:

پست توسط omidvaram »

[FONT=Arial Black]سلام خدمت دوستان عزیز من این خبر چند ماه قبل در سایت باشگاه خبرنگاران جوان خوندم فک کردم دوستان دیدن ولی فکر می کنم کسانی که نخوندن هم یه بار بخونن بد نیست.
[/FONT]

کد خبر:
۵۳۹۳۴۸۹

گروه : علمی پزشکی » آموزش و پرورش

تاریخ انتشار:
۲۵ آبان ۱۳۹۴ - ۰۶:۰۵

هزار مربی بهداشت برای 120 هزار مدرسه در کشور
معاون دفتر سلامت جمعیت، خانواده و مدارس از تعداد کم مربیان بهداشت مدارس در کشور، خبر داد.

تصویر[JUSTIFY]دکتر یمانی معاون دفتر سلامت جمعیت، خانواده و مدارس در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش [COLOR=#ff0000] گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان[/COLOR] گفت: مشکل بزرگ این است که فقط برای آدم‌های بیمار هزینه می‌کنیم در صورتی که باید برای سلامت نسل جوان و نوجوان کشور سرمایه‌گذاری کنیم چرا که هر سرمایه‌گذاری برای این نسل( به ویژه دانش‌‌آموزان) در واقع سرمایه‌گذاری برای مملکت است در آینده.[/JUSTIFY][JUSTIFY]وی افزود: از این رو مراقبین سلامت مدارس یا همان مربیان بهداشت را باید افزایش دهیم چرا که مزایای کم این حرفه در مقابل کار سنگین باعث شده روز به روز از مربیان بهداشت مدارس کم شود و حتی به جایی رسیده‌ایم که برخی مدارس مربی بهداشت ندارند.[/JUSTIFY][JUSTIFY]دکتر یمانی اظهار داشت: طبق گفته وزیر آموزش و پرورش که اعلام کرد در بعضی رشته‌های درسی معلم مازاد داریم و در برخی رشته‌ها در حال جذب نیرو هستیم تقاضا داریم و پیشنهاد می‌کنیم افرادی که دیپلم‌های علوم تجربی و رشته‌های علوم تجربی مثل زیست‌شناسی خوانده‌اند را به ما معرفی کنند و آمادگی داریم با دوره‌های کوتاه‌مدت این افراد را جهت مربی بهداشت شدن آموزش دهیم.[/JUSTIFY][JUSTIFY]وی گفت: 3 هزار نفر مربی بهداشت در مقابل 120 هزار مدرسه بسیار کم است و باید همان گونه که سالیان گذشته با همکاری آموزش و پرورش نسخه‌های ویژه مربی مدارس ارائه شد امسال هم هر مدرسه‌ای که مراقب بهداشتی ندارد یکی از معلمین خود را به مراکز بهداشتی درمانی معرفی کند تا آموزش‌هایی که ساده هم هستند به آن‌ها داده شود که به دانش‌آموزان منتقل گردد و بدین صورت خلأ و کمبود مراقبین بهداشتی مدارس پرشود.[/JUSTIFY][JUSTIFY]معاون دفتر سلامت جمعیت، خانواده و مدارس در پایان خاطرنشان کرد: هر چند که تا به حال آموزش و پرورش با اداره سلامت بسیار همکاری کرده و تقریباً جدا از هم نمی‌توانند برنامه‌ای را از پیش ببرند و حتی درخواست مشترکی را در برنامه ششم داده‌اند اما از آنجا که بدنه و سیاست دولت بر کوچک شدن است و این کوچک شدن در بعضی مواقع بسیار حساس است و ممکن است گاهی به ضرر برسد بنابراین باید در این زمینه و بالا بردن تعداد مراقبین بهداشت در مدارس کمی بیشتر توجه شود و این را از همگان خواستاریم.[/JUSTIFY]
نمایه کاربر
suldoz
حرفه ای
حرفه ای
حالت من: Badhal
محل اقامت: نقده
تماس:

پست توسط suldoz »

یعنی 4سال زحمتمون پر
چون با دوره کوتاه مدت مشکلشون حل میشه
صاحب اراده، فقط پیش مرگ زانو می زند، و آن هم در تمام عمر، بیش از یك مرتبه نیست .
نمایه کاربر
suldoz
حرفه ای
حرفه ای
حالت من: Badhal
محل اقامت: نقده
تماس:

پست توسط suldoz »

اصلا معلوم هست ما به کجا تعلق داریم؟
صاحب اراده، فقط پیش مرگ زانو می زند، و آن هم در تمام عمر، بیش از یك مرتبه نیست .
نمایه کاربر
naseri123
جدید
جدید
تماس:

پست توسط naseri123 »

suldoz نوشته شده:اصلا معلوم هست ما به کجا تعلق داریم؟

این حرفت عالی بود دوست عزیز
هیچکی مارو نمی خواد چون تو هیچ زمینه ای متخصص نیستیم چون از هر موضوعی 2 واحد گذروندیم، هیچکی مارو نمی خواد چون باید قبول کنیم سیاست رشته ما اشتباه بوده و کار ما تخصصی نیست.
نمایه کاربر
naseri123
جدید
جدید
تماس:

پست توسط naseri123 »

استخدام 18 کارشناس بهداشت محیط در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل (به صورت شرکتی) :

مهلت ثبت نام 1394/10/17 لغایت 1394/10/28

اطلاعات بیشتر در لینک زیر :

http://avahealth.info/jobs-single22.php
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
حالت من: Khaste
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط naderloo »

سلام و عرض ادب
شرکت برگزیدگان سلامت محیط پارسه دارای( پروانه ی فعالیت خود کنترلی و خود اظهاری بهداشتی به شماره 133/800/220) در نظر دارد تعدادی کارشناس بهداشت محیط یا بهداشت و ایمنی مواد غذایی با مدرک خود کنترلی و خود اظهاری بهداشتی در تهران استخدام نماید. لطفا در صورت امکان این آگهی را در سایت خود منعکس نمایید.
با تشکر

شماره تماس شرکت: 77637689
شماره موبایل: 09359640326
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
نمایه کاربر
naseri123
جدید
جدید
تماس:

پست توسط naseri123 »

سلام دوستان این خبر رو شنیدم دیگه نمیدونم درست هست یا نه ولی دوستان علاقمند می تونند تماس بگیرند.

استخدام 52 کارشناس بهداشت محیط و حرفه ای در هرمزگان به صورت شرکتی:

نحوه ی قرارداد: عقد قرار داد با شرکت های طرف قرار داد مرکز بهداشت.

حداقل حقوق کارشناس خالص پرداختی در سال جاری 1500میلیون و کاردان 1350و در سال آتی با حداقل 20 درصد افزایش حقوق

متقاضیان می توانند با شماره تلفن [COLOR=#FF0000]07633339091
گسترش شبکه بندرعباس تماس بگیرند یا در خواست های کتبی خود به شماره 07633339090فاکس نمایند[/COLOR]
ارسال پست

بازگشت به “اخبار بهداشت محیط”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 0 مهمان