سوالات کنکور دکتری 91 مهندسی بهداشت محیط

در این انجمن به ارشد بهداشت محیط در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

ارسال پست
نمایه کاربر
majid8890
ارشد
ارشد
حالت من: Relax
محل اقامت: تهران(البته اهل تربت حیدریه هستم ها)
تماس:

پست توسط majid8890 »

نمایه کاربر
soheilbsb
جدید
جدید
تماس:

Re: سوالات کنکور دکتری 91 مهندسی بهداشت محیط

پست توسط soheilbsb »

خیلی متشکرم
نمایه کاربر
2790145441
جدید
جدید
حالت من: Mehraboon
تماس:

پست توسط 2790145441 »

سلام و وقت بخیر....
به مجموعه سوالات دکتری رشته مهندسی بهداشت محیط سال های 94و90و92شدیدا نیازمندم.لطفا اگر برای دوستان مقدوره این سوالات رو ترجیحا با پاسخ نامه به اشتراک بذارن تا همه ازش استفاده کنن.
تصویر تصویر تصویر
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
حالت من: Khaste
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط naderloo »

2790145441 نوشته شده:سلام و وقت بخیر....
به مجموعه سوالات دکتری رشته مهندسی بهداشت محیط سال های 94و90و92شدیدا نیازمندم.لطفا اگر برای دوستان مقدوره این سوالات رو ترجیحا با پاسخ نامه به اشتراک بذارن تا همه ازش استفاده کنن.
تصویر تصویر تصویر

سلام، به لينك هاي ذيل مراجعه كنيد و قبل از سوال جستجو نماييد

[FONT=tahoma][HIGHLIGHT=#ffffff][COLOR=#05089b][FONT=tahoma][HIGHLIGHT=#ffffff]دانلود سوالات آزمون دکتری مهندسی بهداشت محیط سال 94[/HIGHLIGHT][/FONT][/HIGHLIGHT][/FONT][/COLOR]
[FONT=tahoma][HIGHLIGHT=#ffffff][COLOR=#05089b][FONT=tahoma][HIGHLIGHT=#ffffff]دانلود سوالات آزمون‌ دكتری مهندسی بهداشت حرفه ای[/HIGHLIGHT][/FONT][/HIGHLIGHT][/FONT][/COLOR]
[FONT=tahoma][HIGHLIGHT=#ffffff][COLOR=#05089b][FONT=tahoma][HIGHLIGHT=#ffffff]دانلود سوالات آزمون دکتری مهندسی بهداشت محیط سال 93[/HIGHLIGHT][/FONT][/HIGHLIGHT][/FONT][/COLOR]
[FONT=tahoma][HIGHLIGHT=#ffffff][COLOR=#05089b][FONT=tahoma][HIGHLIGHT=#ffffff]درخواست سوالات دکتری آزمون بهمن 92[/HIGHLIGHT][/FONT][/HIGHLIGHT][/FONT][/COLOR]
[FONT=tahoma][HIGHLIGHT=#ffffff][COLOR=#05089b][FONT=tahoma][HIGHLIGHT=#ffffff]سوالات کنکور دکتری 91 مهندسی بهداشت محیط[/HIGHLIGHT][/FONT][/HIGHLIGHT][/FONT][/COLOR]
[FONT=tahoma][HIGHLIGHT=#ffffff][COLOR=#05089b][FONT=tahoma][HIGHLIGHT=#ffffff]سوالات کنکور دکتری سال 88-89 همراه با کلید[/HIGHLIGHT][/FONT][/HIGHLIGHT][/FONT][/COLOR]
[FONT=tahoma][HIGHLIGHT=#ffffff][COLOR=#05089b][FONT=tahoma][HIGHLIGHT=#ffffff]سوالات کنکور دکتری سال 87-88 همراه با کلید[/HIGHLIGHT][/FONT][/HIGHLIGHT][/FONT][/COLOR]
[FONT=tahoma][HIGHLIGHT=#ffffff][COLOR=#05089b][FONT=tahoma][HIGHLIGHT=#ffffff]سوالات دکتری[/HIGHLIGHT][/FONT][/HIGHLIGHT][/FONT][/COLOR]
[FONT=tahoma][HIGHLIGHT=#ffffff][COLOR=#05089b][FONT=tahoma][HIGHLIGHT=#ffffff]سوالات و پاسخ نامه کنکور دکتری 92[/HIGHLIGHT][/FONT][/HIGHLIGHT][/FONT][/COLOR]
[FONT=tahoma][HIGHLIGHT=#ffffff][COLOR=#05089b][FONT=tahoma][HIGHLIGHT=#ffffff]سوالات دکتری 92-91[/HIGHLIGHT][/FONT][/HIGHLIGHT][/FONT][/COLOR]
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
نمایه کاربر
2790145441
جدید
جدید
حالت من: Mehraboon
تماس:

پست توسط 2790145441 »

naderloo نوشته شده:
تصویر تصویر تصویر

[FONT=tahoma][HIGHLIGHT=#ffffff][COLOR=#05089b][FONT=tahoma][/FONT][/HIGHLIGHT][/FONT][/COLOR][FONT=tahoma][HIGHLIGHT=#ffffff][COLOR=#05089b][FONT=tahoma][/FONT][/HIGHLIGHT][/FONT][/COLOR]
وقت بخیر جناب مهندس......
نه تو سایتتون ونه تو هیچکدوم از لینک هایی که گذاشتین سوالاتی که من میخوام نیستش.....
تو عنوان لینک چرا ولی داخل لینک خبری نیستش و به خرید اینترنتی ویا سوالات دکتری مجموعه عمران ابفا ومحیط زیست ختم شده!!!.....
نمایه کاربر
hses
ویژه
ویژه
تماس:

پست توسط hses »

2790145441 نوشته شده:
naderloo نوشته شده:
تصویر تصویر تصویر

[FONT=tahoma][HIGHLIGHT=#ffffff][COLOR=#05089b][FONT=tahoma][/FONT][/HIGHLIGHT][/FONT][/COLOR][FONT=tahoma][HIGHLIGHT=#ffffff][COLOR=#05089b][FONT=tahoma][/FONT][/HIGHLIGHT][/FONT][/COLOR]
وقت بخیر جناب مهندس......
نه تو سایتتون ونه تو هیچکدوم از لینک هایی که گذاشتین سوالاتی که من میخوام نیستش.....
تو عنوان لینک چرا ولی داخل لینک خبری نیستش و به خرید اینترنتی ویا سوالات دکتری مجموعه عمران ابفا ومحیط زیست ختم شده!!!.....

چرا دیگه به این لینک ها مراجعه کنید

سوالات دکتری 92-91
سوالات کنکور دکتری سال 87-88 همراه با کلید
سوالات کنکور دکتری سال 88-89 همراه با کلید
ارسال پست

بازگشت به “ارشد بهداشت محیط”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 2 مهمان