معرفی دکتر مهدی مختاری

در این انجمن به معرفی اساتید در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

موضوع جدید ارسال پست
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
پست: 3250
تاریخ عضویت: شنبه 18 آبان 1387, 12:00 am
حالت من: Khaste
محل اقامت: تهران
تشکر کرده: 1418 دفعه
تشکر شده: 2128 دفعه
تماس:

معرفی دکتر مهدی مختاری

پست توسط naderloo »

align=justify]مهدي مختاري متولد 1357 در شهر يزد مي باشد. وي در سال 75 در آزمون سراسري دانشگاهها در مقطع كارداني بهداشت محيط پذيرفته شد. پس از پايان مقطع كارداني، با قبولي در آزمون كارشناسي ناپيوسته بهداشت محيط، اين مقطع را نيز در دانشگاه علوم پزشكي يزد به پايان رسانيد.
در سال 80 در آزمون مقطع كارشناسي ارشد مهندسي بهداشت محيط پذيرفته شد و اين مقطع را در دانشكده بهداشت دانشگاه علوم پزشكي تهران با موفقيت به پايان رسانيد. بلافاصله در سال 83 در آزمون دكتراي بهداشت محيط پذيرفته شد و هم اكنون وي در دانشگاه علوم پزشكي اصفهان در حال گذراندن اين دوره مي باشد.همزمان با شروع مقطع دكترا، وي به عنوان بورس هيئت علمي دانشگاه علوم پزشكي يزد، در اين دانشگاه مشغول به كار شده است.
نامبرده علاوه بر ارائه دهها سخنراني و پوستر در همايشها و سمينارهاي مختلف، تاكنون مقالات متعددي را در مجلات داخلي و خارجي به چاپ رسانيده و طرحهاي مختلف پژوهشي را به انجام رسانده است. هم چنين از وي كتابي تحت عنوان "بهداشت مسكن و اماكن عمومي" به رشته تحرير در آمده كه اولين تاليف فارسي در اين زمينه محسوب ميشود./align]
منبع:پايگاه اطلاع رساني بهداشت محيط ايران


ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “معرفی اساتید”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 0 مهمان