سوالی در مورد طرح نیروی انسانی رشته بهداشت محیط

در این انجمن اخبار بهداشت محیط در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

ارسال پست
نمایه کاربر
20696
فعال
فعال
تماس:

سوالی در مورد طرح نیروی انسانی رشته بهداشت محیط

پست توسط 20696 »

باسلام خدمت دوستان.یک سوال دارم از حضورتون؛ شما اطلاعاتی مورد نیروهای طرحی رشته بهداشت محیط میدونین که آیا میشود هم ارشد بخونیم هم طرحو بگذرانیم. ممنون
نمایه کاربر
hses
ویژه
ویژه
تماس:

Re: سوالی در مورد طرح

پست توسط hses »

20696 نوشته شده:باسلام خدمت دوستان.یک سوال دارم از حضورتون؛ شما اطلاعاتی مورد نیروهای طرحی رشته بهداشت محیط میدونین که آیا میشود هم ارشد بخونیم هم طرحو بگذرانیم. ممنون

سلام، از نظر قانونی رو خبر ندارم ولی دوست عزیز من شبانه خوندم و طرح هم رفتم همزمان برام هیج مشکلی هم پیش نیومد.اتفاقا کل شهریه رو هم از این راه تامین کردم
نمایه کاربر
20696
فعال
فعال
تماس:

پست توسط 20696 »

سلام دوست عزیز hse ممنون از جوابتون. ی سوال واسه کلاسا های ارشدتون مشکلی پیش نیومد وقتی طرح میرفتین .؟
نمایه کاربر
hses
ویژه
ویژه
تماس:

پست توسط hses »

20696 نوشته شده:سلام دوست عزیز hse ممنون از جوابتون. ی سوال واسه کلاسا های ارشدتون مشکلی پیش نیومد وقتی طرح میرفتین .؟

ببینید این امر کاملا به ساعات کلاسهای شما بستگی داره، البته من کارشناسی میخوندم نه ارشد کلاس هامم ساعت سه و نیم به بعد شروع میشد.
نمایه کاربر
maryam_u3fi7
جدید
جدید
تماس:

Re: سوالی در مورد طرح نیروی انسانی رشته بهداشت محیط

پست توسط maryam_u3fi7 »

سلام تا اونجایی که من اطلاع دارم، از لحاظ قانونی اجازه داده نمیشه که فرد هم زمان دانشجوی ارشد و هم نیروی طرحی باشه
نمایه کاربر
shimaa
آماتور
آماتور
تماس:

پست توسط shimaa »

نه امکانش نیست
تخلف محسوب میشه
هنگام ثبت نام ارشد باید پایان طرح یا گواهی توقف از طرح رو گرفته باشین
این نیز بگذرد....
نمایه کاربر
20696
فعال
فعال
تماس:

پست توسط 20696 »

سلام دوستان.رشته بهداشت محیط که طرحش اجباری نیس.خدا کنه مشکلی از لحاظ قانونی نداشته باشه.من تو دفترچه راهنمای ارشد که خوندم فقط رشته های که طرحشو اجباری خیلی تاکید کردن که نمیشه هم زمان با هم باشه طرح و ارشد.
نمایه کاربر
maryam_u3fi7
جدید
جدید
تماس:

پست توسط maryam_u3fi7 »

سلام. منم رشته ام بهداشت محیطه. بعداز کارشناسی بلافاصله وارد دوره ارشد شدم اما اجازه ندادن همزمان با دوره ارشد طرح رو بگذرونم. یکی از دوستانم هم 3 ماه بعد از شروع طرح ارشد قبول شد که مجبور شد توقف طرح بزنه و بعد از اتمام دوره ارشد طرح رو ادامه بده
نمایه کاربر
20696
فعال
فعال
تماس:

پست توسط 20696 »

سلام.خیلی ممنونم از پاسخگویی دوستان.تصویر
نمایه کاربر
nad
آماتور
آماتور

پست توسط nad »

hses نوشته شده:
20696 نوشته شده:سلام دوست عزیز hse ممنون از جوابتون. ی سوال واسه کلاسا های ارشدتون مشکلی پیش نیومد وقتی طرح میرفتین .؟

ببینید این امر کاملا به ساعات کلاسهای شما بستگی داره، البته من کارشناسی میخوندم نه ارشد کلاس هامم ساعت سه و نیم به بعد شروع میشد.

سلام ، بنده هم درحین تحصیلم از طرح گذروندم
ارسال پست

بازگشت به “اخبار بهداشت محیط”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 3 مهمان