دکتر امير حسين محوی جزء يک درصد اول دانشمندان جهان

در این انجمن به ارشد بهداشت محیط در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

ارسال پست
نمایه کاربر
majid8890
ارشد
ارشد
حالت من: Relax
محل اقامت: تهران(البته اهل تربت حیدریه هستم ها)
تماس:

دکتر امير حسين محوی جزء يک درصد اول دانشمندان جهان

پست توسط majid8890 »

دکتر اکبری ساري طی نامه ای انتخاب دکتر امير حسين محوی را به عنوان يک درصد اول دانشمندان برتر جهان تبريک گفت. متن نامه به شرح ذيل است:[CENTER]بسمه تعالی [/CENTER]

جناب آقای دکتر محوی
عضو محترم هيأت علمی دانشکده بهداشت
با سلام و ادب
اکنون که به لطف خداوند متعال و در سايه تلاش ها و تجربيات ارزشمند علمی بر اساس مستندات پايگاه ISI نام جنابعالی نيز در فهرست يک درصد اول دانشمندان برتر جهان قرار گرفته است ضمن تبريک به خاطر اين موفقيت ارزشمند، از زحمات و تلاش های صادقانه و مؤثر جنابعالی قدردانی نموده و برايتان آرزوی موفقيت و سربلندی دارم .
دکتر علی اکبری ساری
رئيس دانشکده بهداشت
شما دسترسی جهت مشاهده فایل پیوست این پست را ندارید.
نمایه کاربر
omidvaram
فعال
فعال
تماس:

Re: دکتر امير حسين محوی جزء يک درصد اول دانشمندان برتر جهان

پست توسط omidvaram »

دکتر محوی کدومشونه ؟اون آقایی که داره یه چیزی می نویسه؟ تصویر
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
حالت من: Khaste
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط naderloo »

omidvaram نوشته شده:دکتر محوی کدومشونه ؟اون آقایی که داره یه چیزی می نویسه؟ تصویر

سلام، نه دکتر محوی نفر سمت راست هست

بنده هم به نوبه خود اخذ این موفقیت را به جناب آقای دکتر امیرحسین محوی استاد عزیز و گرامی خودم تبریک عرض میکنم امیدوارم در سایه ایزد منان عمر پر برکتی داشته باشند.
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
نمایه کاربر
jafarajorlou
جدید
جدید
حالت من: Badhal
محل اقامت: کرج
تماس:

پست توسط jafarajorlou »

با سلام خدمت دوستان عزیز
تبریک به معلم به حق خودم و تبریک به جامعه زیست محیطی کشورعزیزمون ایران. و هچنین تشکر از مهندس ندرلو برای انعکاس خبر.
امیداوام باز از این خبرهای خوش بشنویم.
با احترام آجرلو
نمایه کاربر
omidvaram
فعال
فعال
تماس:

Re: دکتر امير حسين محوی جزء يک درصد اول دانشمندان جهان

پست توسط omidvaram »

آقای مهندس آجرلو سلام شما ارشد قبول شدید؟
نمایه کاربر
majid8890
ارشد
ارشد
حالت من: Relax
محل اقامت: تهران(البته اهل تربت حیدریه هستم ها)
تماس:

پست توسط majid8890 »

[JUSTIFY] [FONT=tahoma,geneva,sans-serif]به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت بهداشت – دكتر محمدجواد دهقاني رييس مركز منطقه اي اطلاع رساني علوم و فناوري و سرپرست پايگاه استنادي علوم جهان اسلام
(ISC)
در نامه اي به رييس دانشگاه علوم پزشكي تهران، با اعلام اسامي 21 تن از اعضاي هيات علمي دانشگاه به عنوان يك درصد برتر دانشمندان و نخبگان علمي جهان، اين افتخار را به دانشگاه تبريك گفت
.
[/FONT][/JUSTIFY]
[JUSTIFY] [/JUSTIFY]
[JUSTIFY] [FONT=tahoma,geneva,sans-serif]در این نامه آمده است بر اساس داده هاي منتشرشده از پايگاه طلايه داران علم تامسون رويترز
(ISI)
، دكتر محمدرضا زرين دست، دكتر فرين كمانگر، دكتر عليرضا فرومدي، دكتر محمد گنجعلي، دكتر فرشاد فرزادفر، دكتر روجا رحيمي، دكتر شكوفه نيك فر، دكتر احمدرضا دهپور، دكتر رسول ديناروند، دكتر محمد عبداللهي، دكتر اصغر آقامحمدي، دكتر مرتضي محمودي، دكتر فاطمه اطيابي، دكتر رضا ملك زاده، دكتر علي اصغر محمدي، دكتر اميرحسين محوي، دكتر رضا مجدزاده، دكتر باقر لاريجاني، دكتر نيما رضايي، دكتر عباس شفيعي و دكتر سعيد سركار، در زمره يك درصد برتر دانشمندان و نخبگان علمي جهان قرار گرفته اند
.
[/FONT][/JUSTIFY]
[JUSTIFY] [/JUSTIFY]
[FONT=tahoma,geneva,sans-serif]معيار انتخاب پژوهشگران برتر، تعداد استنادهاي صورت گرفته به توليدات علمي آن ها است. بر همين اساس پژوهشگراني كه توانسته اند بر اساس تحقيقات خود به بالاترين سطح اعتبار بين المللي دست يابند، بر اساس ارزيابي
ISI
در گروه نخبگان علمي برتر دنيا قرار مي گيرند

[/FONT]
[FONT=tahoma,geneva,sans-serif]
انجمن علمی بهداشت محیط ایران این افتخار بزرگ را به دکتر امیر حسین محوی، گروه مهندسی بهداشت محیط دانشگاه علوم پزشکی تهران و همه اعضای جامعه بهداشت محیط ایران تبریک عرض می نماید.
[/FONT]
نمایه کاربر
hses
ویژه
ویژه
تماس:

پست توسط hses »

براساس نتايج نظام رتبه بندی بين المللی ESIدر ماه می 2016، دکتر اميرحسين محوی یکی از اساتید برجسته بهداشت محیط و عضو انجمن علمی بهداشت محیط ایران، موفق شد در بین یک درصد دانشمندان برتر جهان قرار بگیرد. دکتر محوی عضو هیئت علمی گروه مهندسی بهداشت محیط دانشگاه علوم پزشکی تهران بوده و تاکنون صدها مقاله معتبر از وی منتشر گردیده است که این مقالات مورد استناد زیادی قرار گرفته است.

فهرست دانشمندان 1 درصد برتر علوم پزشکی کشور
سایت موژ نیز این افتخار بزرگ را به جناب دکتر محوی و کلیه اعضای جامعه بهداشت محیط ایران تبریک عرض نموده و موفقیت روزافزون ایشان را از خداوند بزرگ مسئلت می نماید.

[CENTER]
12(2).jpg
[/CENTER]
نمایه کاربر
navid2000
جدید
جدید
تماس:

پست توسط navid2000 »

سلام
لطفا دوستانی که از خیلی چیزها خبر دارند اینقدر بت پرستی نکنند . کدوم دانشمند کدوم سواد برادر من . وقتی یه جوی راه میندازی که اکثر دانشگاهها شما را به عنوان استاد پروازی انتخاب میکنند و تو همون دانشگاهها دانشجوها را اجبار میکنن که با خوشون پایان نامه بردارن انتظار دارید ایشون این همه مقاله نداشته باشن که الان جزو یک درصد باشن . مقاله هایی که خیلیاشو خودشم نمیدونه چی هست . بنده درسهای زیادی سر کلاس ایشون بودم . دریغ از یه مطلب جدید و دریغ از یه مقدار سواد . دوستان عزیز الکی این ادمارو بزرگ نکنیم و فقط در حد یه استاد بهشون احترام بزاریم . بزارید این رشته یکم نفس بکشه . چندتا جوون بییان در راس کار . بابا خفه شدیم از این همه زورگویی و بی سوادی و بی عرضگی رشتمون .
نمایه کاربر
farshid
ارشد
ارشد
تماس:

پست توسط farshid »

navid2000 نوشته شده:سلام
لطفا دوستانی که از خیلی چیزها خبر دارند اینقدر بت پرستی نکنند . کدوم دانشمند کدوم سواد برادر من . وقتی یه جوی راه میندازی که اکثر دانشگاهها شما را به عنوان استاد پروازی انتخاب میکنند و تو همون دانشگاهها دانشجوها را اجبار میکنن که با خوشون پایان نامه بردارن انتظار دارید ایشون این همه مقاله نداشته باشن که الان جزو یک درصد باشن . مقاله هایی که خیلیاشو خودشم نمیدونه چی هست . بنده درسهای زیادی سر کلاس ایشون بودم . دریغ از یه مطلب جدید و دریغ از یه مقدار سواد . دوستان عزیز الکی این ادمارو بزرگ نکنیم و فقط در حد یه استاد بهشون احترام بزاریم . بزارید این رشته یکم نفس بکشه . چندتا جوون بییان در راس کار . بابا خفه شدیم از این همه زورگویی و بی سوادی و بی عرضگی رشتمون .

دوست عزیز خودتو خیلی اذیت نکن
همه چیز براساس مقاله سنجیده میشه. کسی هم کاری نداره چطوری نوشته شده و کی نوشته !!!!
یه نفر پدرش تو ازمایشگاه درمیاد هزار جور مریضی میگیره بعد میتونه بعد از 4 ماه یه مقاله بنویسه یکی هم هفته ای 2 تا اسمش تو مقالات هست.

الان همه برای مقاله حرص میزنن فرقی هم نمیکنه دانشمند برتر باشی یا دانشجوی کارشناسی....

و نکته اخر اینکه بهتره از کلمه سواد استفاده نکنی. هر کسی در هر جایگاهی سواد داره. هرکسی یه مقداری میدونه دیگه.

بنده هم به دکتر محوی تبریک میگم. :53:
F.ghanbari8@gmail.com

Advanced Oxidation Processes
Electrochemical remediation
Risk assessment
Ethics in publication

نمایه کاربر
dostar
پیشرفته
پیشرفته
تماس:

پست توسط dostar »

سلام, بالاخره چه این چه استادای دیگه اسم به دربردن هاشون رو مدیون خون و دل خوردن دانشجوها هستن, من خودم استاد راهنمام رو سر پایان نامه ام جمع کنی نیم ساعت بیشتر ندیدم
نمایه کاربر
farshid
ارشد
ارشد
تماس:

پست توسط farshid »

dostar نوشته شده:سلام, بالاخره چه این چه استادای دیگه اسم به دربردن هاشون رو مدیون خون و دل خوردن دانشجوها هستن, من خودم استاد راهنمام رو سر پایان نامه ام جمع کنی نیم ساعت بیشتر ندیدم

باز خوبه دیدیش !!!!

کلا اخلاق پژوهشی تو ایران یعنی یک امر شوخی !!!!
همه چیزش خلاف چیزیه که باید باشه!!!

تو ایران دانشجو رو استثمار میکنند و این یعنی فاجعه!
F.ghanbari8@gmail.com

Advanced Oxidation Processes
Electrochemical remediation
Risk assessment
Ethics in publication

ارسال پست

بازگشت به “ارشد بهداشت محیط”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان