اعتراض به استخدام مربی بهداشت در آموزش و پرورش

در این انجمن به کنترل بهداشتی مواد غذایی در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

نمایه کاربر
omidvaram
فعال
فعال
تماس:

Re: اعتراض به استخدام مربی بهداشت در آموزش و پرورش

پست توسط omidvaram »

احتمالا می خوان تو مدارس کلینیک بزنن :39:
نمایه کاربر
ayata
جدید
جدید
تماس:

Re: استخدام مربی بهداشت در آموزش و پرورش

پست توسط ayata »

سلام .حتما رشته ای به این نام هست دیگه اخه طرف حساب ما وبرنامه ریز وزارت اموزش وپرورشه که ایشان داعیه وادعای برنامه ریزی برا بچه هاودانش اموزان رو دارن !!!!!!!!!!!!
یه موقع رشته کودکیاری بود که ازش میشود تعبیر به بهداشت مدارس کرد وشاید بدون کنکور دانشگاه ازادبوده.جالبه حالا اونم کاردانیه (فکر کنم )وسنشون هم مشکل ساز میشه ویا تعدادی ضمن خدمتی خود ه اموزش وپرورشن که نهضتی هستن یا میخوان تبدیل وضعیت بشن والان هم دارن کار میکنن اخه سال قبل اونها میتونستن بدون حساب رشته ازمون تعیین وضعیت بدن .اره دوستان :
نمایه کاربر
dostar
پیشرفته
پیشرفته
حالت من: Badhal
تماس:

پست توسط dostar »

suldoz نوشته شده:
aitakin نوشته شده:
suldoz نوشته شده:دوستان
کسی از استخدام وزارت نیرو که ابان برگزار شد خبری داره
ایا از بهداشت محیط کسی رو برداشتن؟
من و دوستام هیچ کدوم ب مرحله اخر نرسیدیم

دوست عزیز یعنی با شما مصاحبه کردن؟ برای مصاحبه خواستن بیایین؟

بعله ما رفتیم مصاحبه و در نهایت یه رتبه بهمون دادن
من میخوام به این برسم که ایا از بهداشت محیط کسی رو برداشتن یا نه
چون رشته های مکانیک که چیزی از تصفیه خانه و فرایند و انتقال توزیع نمی دونستن

منم تا مرحله اخر رفتم ولی قبول نشدم یک قرار دادی و دوست خودم قبول شد هر دوشون بهداشت محیطی هستن, به ما نه نمره گفتن نه رتبه, هر چی بود تموم شد.
نمایه کاربر
suldoz
حرفه ای
حرفه ای
حالت من: Badhal
محل اقامت: نقده
تماس:

پست توسط suldoz »

dostar نوشته شده:
suldoz نوشته شده:
aitakin نوشته شده:
suldoz نوشته شده:دوستان
کسی از استخدام وزارت نیرو که ابان برگزار شد خبری داره
ایا از بهداشت محیط کسی رو برداشتن؟
من و دوستام هیچ کدوم ب مرحله اخر نرسیدیم

دوست عزیز یعنی با شما مصاحبه کردن؟ برای مصاحبه خواستن بیایین؟

بعله ما رفتیم مصاحبه و در نهایت یه رتبه بهمون دادن
من میخوام به این برسم که ایا از بهداشت محیط کسی رو برداشتن یا نه
چون رشته های مکانیک که چیزی از تصفیه خانه و فرایند و انتقال توزیع نمی دونستن

منم تا مرحله اخر رفتم ولی قبول نشدم یک قرار دادی و دوست خودم قبول شد هر دوشون بهداشت محیطی هستن, به ما نه نمره گفتن نه رتبه, هر چی بود تموم شد.

خدارو شکر بهداشت محیط برداشتن
صاحب اراده، فقط پیش مرگ زانو می زند، و آن هم در تمام عمر، بیش از یك مرتبه نیست .
نمایه کاربر
shimaa
آماتور
آماتور
تماس:

پست توسط shimaa »

پس دوستان به نظرتون ثبت نام بی فایدست?
این نیز بگذرد....
نمایه کاربر
omidvaram
فعال
فعال
تماس:

پست توسط omidvaram »

shimaa نوشته شده:پس دوستان به نظرتون ثبت نام بی فایدست?

من قراره ثبت نام کنم اگه بشه به امید خدا
نمایه کاربر
leila25
جدید
جدید
تماس:

پست توسط leila25 »

با چه مدرکی اونوخ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نمایه کاربر
omidvaram
فعال
فعال
تماس:

پست توسط omidvaram »

:53:
آخرین ويرايش توسط 1 on omidvaram, ويرايش شده در 11.
نمایه کاربر
leila25
جدید
جدید
تماس:

پست توسط leila25 »

وا که چی بشه!!!!!!!!!!!!!!

نمیشه که بعد ازمون مدرک میخوان!!!!!!!!!!!!!!!!!

تصویر تصویر
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
حالت من: Khaste
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط naderloo »

سلام، این خبر را توی گروه تلگرام دیدم ، وقتی به دنبال منبع آن گشتم موفق نشدم به هر حال منبع آن معلوم نیست و در اینترنت هم یافت نشد.

اظهارات عجیب معاون بهداشتی وزیر بهداشت در پاسخ انتقادات رییس انجمن خراسان رضوی:
کمبود فارغ التحصیل بهداشتی داشتیم که ماما و پرستار گرفتیم/منتقدان بی خبرند.
معاون بهداشتی وزیر بهداشت درمان و اموزش پزشکی به انتقادات رییس انجمن خراسان رضوی پاسخ داد.
به گزارش روابط عمومی انجمن کارشناسان بهداشت,دکتر سیادی در پاسخ تعجب برانگیز به سوال رییس این انجمن که چرا پرستار و ماما بجای نیروی بهداشتی در طرح تحول سلامت جذب شده اند افزود:کمبود فارغ التحصیل بهداشتی مسبب این اقدام بود.
وی با اشاره به اینکه طرح تحول سلامت در حاشیه شهرها بصورت اکتیو است خاطرنشان کرد:منتقدان طرح تحول سلامت بی خبرند.کمبودی در کار نیست.
گفتنی است خبرنگار روزنامه خراسان مجموعه ای از انتقادات رییس انجمن کارشناسان بهداشت خراسان را از معاون بهداشتی پرسیده و پاسخ های تعجب اوری بیان.شده است.
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
نمایه کاربر
157
فعال
فعال
تماس:

پست توسط 157 »

واقعا هم که یعنی اینقد بیکار بهداشتی رو ندیده بودن و نمیدونستن که هست
نمایه کاربر
omidvaram
فعال
فعال
تماس:

پست توسط omidvaram »

کاری برامون نمی کنند به فکرمونم که نیستند هیچ :47:، داغم تازه رو دلمون می ذارند بچه ها یعنی ما اینقدر ریزیم که مارو ندیدند و نمیتونند ببیند :39:
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
حالت من: Khaste
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط naderloo »

omidvaram نوشته شده:کاری برامون نمی کنند به فکرمونم که نیستند هیچ :47:، داغم تازه رو دلمون می ذارند بچه ها یعنی ما اینقدر ریزیم که مارو ندیدند و نمیتونند ببیند :39:

سلام، نه دوست عزیز ما ریز نیستیم بلکه مشکلاتی داریم مثل
نداشتن انجمن علمی بهداشت محیط منسجم و پی گیر
نداشتن تشکل صنفی که از فارغ التحصیلان حمایت کنند
و پی گیر نبودن فارغ التحصیلان بهداشت محیطی مثل خودم برای موارد اینچنینی
خلاصه از ماست که برماست
توی نهضت های وایبر و تلگرام خوب میدرخشیم ولی یکیمون حاضر نمیشیم تا دفتر وزیر برای اعتراض بریم

اینهم یه نمونه
بسمه تعالی
وزیر محترم.بهداشت درمان و اموزش پزشکی جناب اقای دکتر هاشمی
سلام.علیکم
احتراما ضمن عرض ارادت خدمت حضرتعالی و تمامی تلاشگران حوزه بهداشت و درمان و همچنین ضمن تبریک خدمت ان وزارتخانه مبنی بر بنیان گذاری طرح تحول سلامت که مورد قبول مردم عزیز کشورمان,صاحب نظران و مقام معظم انقلاب در حوزه سلامت
بوده است,به استحضار حضرتعالی می رساند معاون بهداشتی ان وزارتخانه در مصاحبه با یکی از رسانه ها در پاسخ نمایندگان جامعه کارشناسان بهداشت کشور که چرا بجای کارشناسان تخصصی بهداشت,ماما و پرستار جذب کرده اید فرموده اند"با کمبود فارغ التحصیلان جویای کار کارشناس بهداشت مواجهیم"
ضمن ناراحتی و اعتراض این جامعه بزرگ کارشناس متخصص در حوزه بهداشت نسبت به این موضع گیری ایشان, موارد زیر را خدمت شما وزیر محترم یادآور می شویم:
جناب اقای وزیر،سال های سال است برای پرکردن خلا نبود کارشناسان بهداشت در مراکز بهداشتی درمانی هیچ نیروی بهداشتی جذب نشده است و دایماوتوسط دولت و وزارت وقت تمام دغدغه ها کمبود پرستار و کادر درمانی در بیمارستان ها بوده است.وزارت محترم هم که دایما شعار سلامت محوری و بهداشت داده است و عملا گامی برای جذب نیروی بهداشتی برنداشته است.مع الوصف پذیرش هزاران دانشجو سالیانه در دانشگاههای کشور به چه منظور است؟اگر این کارشناسان بهداشت جایی در نظام بهداشتی ندارند علت پذیرش روز افزون دانشجویان چیست؟ایا شعار سلامت محوری این وزارتخانه با نبود نیروهای بهداشتی در مراکز سلامت کشور رقم میخورد؟
اقای دکتر هاشمی،سال 92اداره امار کشور در طی یک اقدام علمی بیکارترین رشته های دانشگاهی را اعلام و نام رشته های بهداشت در صدر لیست این امار بود.ایا معاونت بهداشتی و همچنین ان وزارت محترم نگاهی به این تعداد بیکار متخصص واماده به کار نکرده است که اکنون بجای این افراد,پرستار و ماما جذب کنند؟حال اینکه شما دایما از کمبود پرستار در بیمارستان ها شکایت دارید.
جناب اقای وزیر،جوانان فارغ التحصیل کارشناس بهداشت به جرم کدام قانون و اقدام باید سال های بیکاری خود را بگذرانند و در سیستم سلامتی که همواره داد از بهداشت زده می شود جایی نداشته باشند؟
طرح تحول سلامت در حوزه بهداشت نیاز به نیروهای متخصص برای جایگاه کارشناسان مراقب سلامت دارد و عملا فارغ التحصیلان کارشناس بهداشت عمومی تمامی ابعاد این جایگاه را در دوره اموزشی خود میگذرانند.از طرفی سلامت محیط و ایمنی واحدهای فعال در کشور که کارشناسان بهداشت محیط و حرفه ای متخصصین این دو حوزه اند,در این طرح تحول جامع عملا مورد غفلت قرار گرفته است.
باوجود جای خالی این نیروهای انسانی متخصص در این طرح تحول بنیادین سلامت,ایا انتظار رشد و ارتقاء شاخص های بهداشتی راداریم؟جایگاه این کارشناسان در این طرح.کجاست؟
وزیر محترم بهداشت؛با توجه به حقوق و کارانه بسیار مناسب پزشکان فعال در سیستم بهداشتی, انگیزش بخشی به کارشناس بهداشت مشغول به کار در این سیستم بهداشتی چگونه رقم میخورد؟آیا برای این عزیزان که طلایه داران خدمات بهداشتی اند نیز تدبیری اندیشیده اید؟
این ها تنها گوشه ای از انتقادات کارشناسان تخصصی بهداشت به این طرح تحول بنیادین سلامت است.
طرح های غربالگری تیرویید,فشار خون و... که در ان خدمات کارشناسان بهداشت عمومی قابل چشم پوشی نیست وهمچنین تلاش و بازرسی های زحمت کشان بهداشت محیط برای ارتقاء شاخص های سلامت محیط سیستم بهداشتی و جدیت تلاشگران بهداشت حرفه ای برای کاهش عوامل خطر شغلی,تنها گوشه ای از طرح هایی بوده است که باوجود کارشناسان تخصصی حوزه بهداشت رقم خورده است.
وزارت محترم نیز هیچ راهی جز استفاده از این نیروهای تحصصی ندارد.
جامعه کارشناسان بهداشت ایران ضمن اینکه نسبت به تمام جزییات وضعیت سلامت کشور اطلاعات کامل دارند,ضمن انتقاد منصفانه از این طرح بنیادین سلامت,جدیت وزارت محترم و شخص شما بزرگوار را برای پیگیری دردهای التیام نیافته ی این صنف عظیم را خواهانند.
ضمن خسته نباشید خدمت حضرتعالی که بعنوان وزیر موفق دولت تدبیر و امید در کشور شناخته می شوید و این موضوع باعث افتخار ماست،در انتطار کلید تدبیر و امید دولت محترم هستیم نتاقفل معضلات این جامعه تخصصی بهداشتی را بازکند.
جمعی از کارشناسان تخصصی بهداشت جمهوری اسلامی ایران
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
نمایه کاربر
omidvaram
فعال
فعال
تماس:

پست توسط omidvaram »

سلام آقای مهندس ندرلو ضمن خسته نباشید خدمت شما و تشکر بابت زحماتتون از جمله تلاش جنابعالی جهت شناخته شدن و توجه هر چه بیشتر به رشته ی مهندسی بهداشت محیط که این سالها بسیار کم توجهی و شاید بهتره بگم بی توجهی به این رشته که حرفهای زیادی میتونه در بحث بهداشت و ارتقای وضع بهداشتی و حتی سلامت جامعه داشته باشه شده ممنونم از تلاشهای مستمر شما ای کاش این صحبتهای ارزشمند جنابعالی به عنوان نماینده ایی از جانب مهندسین بهداشت محیط مستقیما هم به گوش و دست مسولین محترم خصوصا وزیر محترم و پرتلاش بهداشت درمان و آموزش پزشکی آقای دکتر هاشمی می رسید آقای مهندس بنده خودم به شخصه حدود 5 سال هست که دوره ی طرحم تمام شده ودر عین این 5 سال بارها و بارهابه معاونتها، ریاست دانشکاه و حتی دانشکده و حتی کارمندان مسوول در مراکز بهداشت و درمان مراجعه کردم تا شاید به اندازه ی گوشه ی چشمی به این رشته ارزشمند توجه بشه اما متاسفانه یک دست صدا ندارد و فارغ التحصیلان رشته ی ما به محض فارغ التحصیلی دل خوش به دوسال دوره ی طرح خود می کنند و وقتی از آنها خواسته می شه که در این راه همراهی کنند شانه خالی می کنند فکر نمی کنم سکوت همه جا موٍثر باشه امیدوارم که همه ی بهداشت محیطی ها مثل جنابعالی در جهت شناخته شدن هر چه بیشتر این رشته و بدست آوردن حقوق از دست رفته ی آن تلاش و کوشش کنند و هر کس خودش را در این راه مسوول بداند :53:
ارسال پست

بازگشت به “کنترل بهداشتی مواد غذایی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 0 مهمان