آيا نرم افزار اتوکد به درد رشته بهداشت محیط میخوره

در این انجمن به نقشه برداری و نقشه کشی در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

ارسال پست
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
حالت من: Khaste
محل اقامت: تهران
تماس:

آيا نرم افزار اتوکد به درد رشته بهداشت محیط میخوره

پست توسط naderloo »

dostar نوشته شده:
20696 نوشته شده:سلام دوستار عزیز ی سوال دارم به نظر شما نرم افزار اتوکد به درد رشته بهداشت محیط میخوره.؟اگه به درد میخوره تو چه جاهایی بیشت تر مهمه.ممنون میشم اگه راهنماییم کنین

سلام. اتوکد یک نرم افزار طراحی هستش برای طراحی شبکه جمع آوری فاضلاب برای ما بهداشت محیطی ها به کار میاد. جالب اینجاس من یک دوره با مهندس عمران ها کلاس هاش گذروندم و استاد اتوکدم تو ذهنش همیشه این می چرخید بهداشت چه ربطی به اتوکد داره. ولی چون اونا خیلی پیشرفته تر میخونن نتونستم تا مرحل پیشرفته اش با اونا پیش برم. نرم افزار خیلی جالبیه با قابلیت ها بسیار ولی در مورد ما بهداشت محیطی ها شاید خلاصه بشه در حد 2 واحد طراحی شبکه جمع آوری فاضلاب بعضی از دانشکده ها هم ترجیح میدن دستی به دانشجوها طراحی رو یاد بدن. ولی دیگه من ندیدم جایی به کار بیاد. به نظرم اگه علاقمندید خوب برید دوره هاش رو بگذرونید بالاخره ضرر نداره
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
تماس:

Re: آيا نرم افزار اتوکد به درد رشته بهداشت محیط میخوره

پست توسط naderloo »

naderloo نوشته شده:
dostar نوشته شده:
20696 نوشته شده:سلام دوستار عزیز ی سوال دارم به نظر شما نرم افزار اتوکد به درد رشته بهداشت محیط میخوره.؟اگه به درد میخوره تو چه جاهایی بیشت تر مهمه.ممنون میشم اگه راهنماییم کنین

سلام. اتوکد یک نرم افزار طراحی هستش برای طراحی شبکه جمع آوری فاضلاب برای ما بهداشت محیطی ها به کار میاد. جالب اینجاس من یک دوره با مهندس عمران ها کلاس هاش گذروندم و استاد اتوکدم تو ذهنش همیشه این می چرخید بهداشت چه ربطی به اتوکد داره. ولی چون اونا خیلی پیشرفته تر میخونن نتونستم تا مرحل پیشرفته اش با اونا پیش برم. نرم افزار خیلی جالبیه با قابلیت ها بسیار ولی در مورد ما بهداشت محیطی ها شاید خلاصه بشه در حد 2 واحد طراحی شبکه جمع آوری فاضلاب بعضی از دانشکده ها هم ترجیح میدن دستی به دانشجوها طراحی رو یاد بدن. ولی دیگه من ندیدم جایی به کار بیاد. به نظرم اگه علاقمندید خوب برید دوره هاش رو بگذرونید بالاخره ضرر نداره

سلام، به نظر من اتوکد برای کلیه کارشناسان بهداشت محیط لازم و برای کارشناسان ارشد و دکتری بهداشت محیط ضروری است و باید حداقل آشنایی مقدماتی کار با این نرم افزار برای کارشناسان بهداشت محیط وجود داشته باشد تا بتوانند به خوبی از توانایی های خود در بخش انتقال توزیع ، جمع آوری فاضلاب و طراحی تصفیه خانه های آب و فاضلاب استفاده نمایند.
این توانایی به خصوص زمانی که شما در مهندسین مشاور، پیمانکاران طراح و یا وزارت نیرو کار کنید کاملا به شما کمک خواهد کرد
لذا پیشنهاد بنده این است که کلیه کارشناسان بهداشت محیط آشنایی نه بلکه تسلط کامل به نرم افزار اتوکد داشته باشند.
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
نمایه کاربر
elhman
جدید
جدید
تماس:

پست توسط elhman »

با سلام
آقای ندرلو موسسه ای که مختص بهداشت محیط باشه واین نرم افزار رو آموزش بده را میشه معرفی کنید؟ با تشکر
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
تماس:

پست توسط naderloo »

elhman نوشته شده:با سلام
آقای ندرلو موسسه ای که مختص بهداشت محیط باشه واین نرم افزار رو آموزش بده را میشه معرفی کنید؟ با تشکر

سلام، متاسفانه چنين موسسه اي را نميشناسم ولي اتفاقا بهتر است اتوكد را در دانشكده هاي فني بياموزيد معمولا اگر به دانشكده فني محل تحصيل خودتان مراجعه كنيد با اطلاعيه هاي زيادي از كلاس هاي آموزشي به خصوص اتوكد مواجه خواهيد شد به خصوص اينكه از جانب جهاد دانشگاهي نيز اين گونه كلاس ها و دوره ها برگزار ميگردد و ....
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
نمایه کاربر
dostar
پیشرفته
پیشرفته
حالت من: Badhal
تماس:

پست توسط dostar »

elhman نوشته شده:با سلام

سلام. سازمان فنی و حرفه ای هر استان این کلاس ها رو رایگان برگزار می کنه فقط چون رایگانه دوره هاش, زود پر میشه پیشنهاد من به شما به سازمان مربوطه رجوع کنید, کلاس هایی آموزشکده ها هزینه بالا میخواد من سال 88 برای مقدماتی و پیشرفته نزدیک 250 هزار شهریه دادم
نمایه کاربر
elhman
جدید
جدید
تماس:

پست توسط elhman »

ممنون از پاسخ هاتون
نمایه کاربر
elhman
جدید
جدید
تماس:

پست توسط elhman »

با عرض سلام خدمت دوستان
برای بهداشت محیطی که بخواد از نرم افزارهای طراحی استفاده کنه ،چه نوع لب تاپی از نظر فنی پیشنهاد میکنید؟
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
تماس:

پست توسط naderloo »

elhman نوشته شده:با عرض سلام خدمت دوستان
برای بهداشت محیطی که بخواد از نرم افزارهای طراحی استفاده کنه ،چه نوع لب تاپی از نظر فنی پیشنهاد میکنید؟

سلام، معمولا نرم افزارهای محاسباتی طراحی نیاز به سخت افزار چندانی ندارند ولی برخی از نرم افزار ها مثل اتوکد، پایپ کد و ... برای رندر کردن نیاز به سخت افزار قوی تری دارند پیشنهاد من استفاده از لب تاپ هایی با cpu Cori5 و رم حداقل 4 گیگ هست.

برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سایت نیوتک
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
نمایه کاربر
elhman
جدید
جدید
تماس: