کارت ورود به جلسه ی آزمون ارشد 94

در این انجمن به ارشد بهداشت محیط در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

ارسال پست
نمایه کاربر
omidvaram
فعال
فعال
تماس:

کارت ورود به جلسه ی آزمون ارشد 94

پست توسط omidvaram »

سلام دوستان موژی با آرزوی سلامتی و موفقیت و قبولی همه ی شما و خودم در آزمون ارشد میتونید کارت ورود به جلسه را از سایت سنجش علوم پزشکی دریافت نمایید :15:
نمایه کاربر
suldoz
حرفه ای
حرفه ای
حالت من: Badhal
محل اقامت: نقده
تماس:

Re: کارت ورود به جلسه ی آزمون ارشد 94

پست توسط suldoz »

دوستان من نتونستم برم امتحان
امتحان چطور بود
شرکت کننده زیاد بود کم بود
یکم بهم اطلاعات بدین
صاحب اراده، فقط پیش مرگ زانو می زند، و آن هم در تمام عمر، بیش از یك مرتبه نیست .
نمایه کاربر
suldoz
حرفه ای
حرفه ای
تماس:

پست توسط suldoz »

سوالاتو برام بفرستین
منم داشته باشم
صاحب اراده، فقط پیش مرگ زانو می زند، و آن هم در تمام عمر، بیش از یك مرتبه نیست .
saban
جدید
جدید
تماس:

پست توسط saban »

دوستان امنحان چطور بود ؟ به نظر من ماشین حساب لازم داشت . به نسبت از پارسال کمی بهتر بود ولی مسائل چون ماشین حساب نبود خیلی وقت گیر بود ....
نمایه کاربر
omidvaram
فعال
فعال
تماس:

پست توسط omidvaram »

سلام من سال قبل امتحان ندادم ولی به نظرم در کل آسون بود امتحان اگه کسی با دقت خونده بود می تونست قبول بشه به نظرم 30-35درصد سوالات از کتابهای تست خانیران بود که من چون نتونستم دورشون کنم متاسفانه بیشترشون یادم رفته بود و نتونستم جواب بدم ولی امتحان خوب ندادم در کل از 160 تا سوال 60 تا رو تونستم جواب بدم چون امسال نتونستم خوب درس بخونم مطمئن نیستم همه ی اونایی که جواب دادم درست باشه به نظرتون قبول میشم؟ :7:
نمایه کاربر
suldoz
حرفه ای
حرفه ای
تماس:

پست توسط suldoz »

omidvaram نوشته شده:
سلام من سال قبل امتحان ندادم ولی به نظرم در کل آسون بود امتحان اگه کسی با دقت خونده بود می تونست قبول بشه به نظرم 30-35درصد سوالات از کتابهای تست خانیران بود که من چون نتونستم دورشون کنم متاسفانه بیشترشون یادم رفته بود و نتونستم جواب بدم ولی امتحان خوب ندادم در کل از 160 تا سوال 60 تا رو تونستم جواب بدم چون امسال نتونستم خوب درس بخونم مطمئن نیستم همه ی اونایی که جواب دادم درست باشه به نظرتون قبول میشم؟ :7:

بستگی به بقیه هم داره
ولی من سر جلسه نرفتم
سوالاتو بذارین
ارسال پست

بازگشت به “ارشد بهداشت محیط”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 2 مهمان