پزشکی یا بهداشت محیط

در این انجمن به متفرقه در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

ارسال پست
azadeh86
جدید
جدید
حالت من: Badhal
تماس:

پزشکی یا بهداشت محیط

پست توسط azadeh86 »

با سلام و احترام خدمت تمامی دوستان
میخواستم ازتون خواهش کنم یکی از بچه های کارشناس بهداشت محیط رو راهنمایی کنید ایشون بعد از اتمام درسشون و گذروندن طرح حالا قصد داره دوباره امتحان کنکور سراسری بده و واسه پزشکی بخونه ازتون میخوام بدون تعصب به رشته بهداشت محیط ایشون رو راهنمایی کنید ممنونم
همان تغییری باشید که می خواهید در دنیا ببینید.
مهاتما گاندی
نمایه کاربر
sajad223
جدید
جدید
تماس:

Re: پزشکی یا بهداشت محیط

پست توسط sajad223 »

سلام هم رشته عزیز
خداوکیلی این سوال چیه میپرسی ؟ واقعا این سوال مشورت کردت داره، تنها چیزی ک میتونم بگم اینه که تا میتونی از بهداشت بخصوص محیط دوری کن و اسمشو ب زبون نیار ،برو کشاورزی بخون از بهداشت بهتره چ برسه ب رشته های درمانی....
نمایه کاربر
pajohesh
آماتور
آماتور
تماس:

پست توسط pajohesh »

من ی گله داشتم چرا الان که باید یکی از رتبه برترهای کنکور کمکمون کنه هیشکی نیس.الان چرا تنهامون گذاشتن
نمایه کاربر
hses
ویژه
ویژه
تماس:

پست توسط hses »

azadeh86 نوشته شده:با سلام و احترام خدمت تمامی دوستان
میخواستم ازتون خواهش کنم یکی از بچه های کارشناس بهداشت محیط رو راهنمایی کنید ایشون بعد از اتمام درسشون و گذروندن طرح حالا قصد داره دوباره امتحان کنکور سراسری بده و واسه پزشکی بخونه ازتون میخوام بدون تعصب به رشته بهداشت محیط ایشون رو راهنمایی کنید ممنونم

سلام، در جواب شما بايد گفت كه به علايق خودتون و وضعيت شغلي رشته مذكور خوب توجه كنيد و سپس تصميم بگيريد هيچ تعصبي به رشته هاي دانشگاهي نداشته باشيد و بر مبناي علاقه و موقعيت هاي شغلي آينده رشته خود را انتخاب كنيد پزشكي به نظر من يه رشته تاپ ولي پر زحمت است كه بدليل فارغ التحصيلان زياد موقعيت شغلي مناسبي ندارد ولي اگر پزشكي رو ادامه بدهيد و تخصص بگيريد خوب الان متخصصاني درايم كه تا 500 ميليون در ماه حقوق ميگيرند و قابل قياس با رشته هاي شغلي نيست
نمایه کاربر
somaye69
جدید
جدید
تماس:

پست توسط somaye69 »

منم از بهداشت محیط دل خوشی ندارم.الان یک سال فارغ تحصیل شدم ولی هنو طرحم شرو نشده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
به هیچ عنوان بهداشت محیطو ادامه نمیدم. تصویرتصویر
نمایه کاربر
ehenkh
جدید
جدید
تماس:

پست توسط ehenkh »

سلام به دوستای گل بهداشت محیطی من فقط نظر خودمو بر اساس تجربه ام میگم

پیشگیری بهتر از درمان است .

بهداشت ..........پزشکی ......

این جمله شعار همیشگی من در دوره دانشجویی بود .

اما حالا نظرم کمی تغییر کرده ...
الا پزشکیا هم کار پیشگیری در حوزه ی کار خودشونو خوب انجام میدن سلامت مردم
چرا چون وزارت درمان براشون ارزش قائله و کاراشون عملیه و کامل یاد میگیرن اینکه گفتم وزارت درمان چون واقعا شده وزارت درمان و تنها کاری که لطف در حق بهداشت محیط می کنن گرفتن صد ها نفر دانشجو در این رشته ها است و حتی فرصت تجربه طرح رو هم ازشون گرفتن ...
عزیزان آیا مشکلات جهانی آلودگی هوا ، مدیریت فاضلاب و زباله ها نیست و ما بهداشت محیطیا این درسا رو نخوندیم و البته فقط به صورت تئوری و گاه بازدید از ...
من الان در بیمارستان شاغلم ولی مدت ها در صف طرح بودم اما من حقیقتا می گم با شناخت تو این رشته اومدم و ایده هایی داشتم که الان وفقط در حد یک رویاست ...
و اما پزشکی یا بهداشت محیط
اگه کسی میاد این رشته باید پشتکار قوی داشته باشه این رشته فعلا آینده خوبی تو ایران عزیزمون نداره پشت صف های طرح باید باشی
پزشکی ......................................................................میگم خوش بحالشون نه به خاطر پولای میلیونی که میگیرن ....نه به خاطر احترامایی که بهشون می زارن ..........نه ...... به خاطر کار مفیدی که انجام میدن بهشون حسودیم میشه

آرزوم اینه یه روز یه کار مفید بکنم که مردم عزیزم یه خاطر آلودگیا این قدر بیمار نشن ......با زباله ها انرژی تولید کنیم
فاضلاب و به آب تمیز و انرژی تبدیل کنیم نه در حد الان تا جایی که بهداشت محیط جایی داشته باشه

تا جایی که وقتی دو نفر از رشته بهداشت محیط و اتاق عمل باهم برا ثبت نام طرح میرن به بهداشت محیطیه نگن برو سال دیگه بیا ...تو صف باش تا نوبتت بشه .......
نمایه کاربر
leila25
جدید
جدید
تماس:

پست توسط leila25 »

دمت گرم ehenkh واقعا حرف دلمو گفتین....................justبهداشت محیط............

تصویر تصویر تصویر تصویر
نمایه کاربر
somaye69
جدید
جدید
تماس:

پست توسط somaye69 »

هیچکی نیس واسه بهداشت محیطیا کاری کنه!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
حالت من: Khaste
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط naderloo »

ehenkh نوشته شده:سلام به دوستای گل بهداشت محیطی من فقط نظر خودمو بر اساس تجربه ام میگم پیشگیری بهتر از درمان است .
بهداشت ..........پزشکی ......این جمله شعار همیشگی من در دوره دانشجویی بود .
اما حالا نظرم کمی تغییر کرده ...الا پزشکیا هم کار پیشگیری در حوزه ی کار خودشونو خوب انجام میدن سلامت مردم
چرا چون وزارت درمان براشون ارزش قائله و کاراشون عملیه و کامل یاد میگیرن اینکه گفتم وزارت درمان چون واقعا شده وزارت درمان و تنها کاری که لطف در حق بهداشت محیط می کنن گرفتن صد ها نفر دانشجو در این رشته ها است و حتی فرصت تجربه طرح رو هم ازشون گرفتن ...
عزیزان آیا مشکلات جهانی آلودگی هوا ، مدیریت فاضلاب و زباله ها نیست و ما بهداشت محیطیا این درسا رو نخوندیم و البته فقط به صورت تئوری و گاه بازدید از ...
من الان در بیمارستان شاغلم ولی مدت ها در صف طرح بودم اما من حقیقتا می گم با شناخت تو این رشته اومدم و ایده هایی داشتم که الان وفقط در حد یک رویاست ...
و اما پزشکی یا بهداشت محیط
اگه کسی میاد این رشته باید پشتکار قوی داشته باشه این رشته فعلا آینده خوبی تو ایران عزیزمون نداره پشت صف های طرح باید باشی
پزشکی ......................................................................میگم خوش بحالشون نه به خاطر پولای میلیونی که میگیرن ....نه به خاطر احترامایی که بهشون می زارن ..........نه ...... به خاطر کار مفیدی که انجام میدن بهشون حسودیم میشه
آرزوم اینه یه روز یه کار مفید بکنم که مردم عزیزم یه خاطر آلودگیا این قدر بیمار نشن ......با زباله ها انرژی تولید کنیم
فاضلاب و به آب تمیز و انرژی تبدیل کنیم نه در حد الان تا جایی که بهداشت محیط جایی داشته باشه
تا جایی که وقتی دو نفر از رشته بهداشت محیط و اتاق عمل باهم برا ثبت نام طرح میرن به بهداشت محیطیه نگن برو سال دیگه بیا ...تو صف باش تا نوبتت بشه .......

سلام، ممنون از پاسخ کامل شما و
هيچ تعصبي به رشته هاي دانشگاهي نداشته باشيد و بر مبناي علاقه و موقعيت هاي شغلي آينده رشته خود را انتخاب كنيد

باز بنده تکرار میکنم هيچ تعصبي به رشته هاي دانشگاهي نداشته باشيد و بر مبناي علاقه و موقعيت هاي شغلي آينده رشته خود را انتخاب كنيد در خصوص
تا جایی که وقتی دو نفر از رشته بهداشت محیط و اتاق عمل باهم برا ثبت نام طرح میرن به بهداشت محیطیه نگن برو سال دیگه بیا

باید عرض کنم که این رویاها رو خیلی از دوستان جامه عمل پوشاندند و دور از دسترس نیست و نسخه اون برای شما و همه دوستانی که آروزهایی اینچنینی دارند این است، تلاش، تلاش و تلاش برای حل مشکلاتی هر چند کوچک بهداشتی و زیست محیطی.
دست و بازوی همه بهداشت محیطی ها، پزشکها یا هر رشته دیگری که برای مشکلات بهداشتی کشور چه کوچک و چه بزرگ میکوشند را میبوسم و افتخار میکنم.
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
نمایه کاربر
shakeri
جدید
جدید
تماس:

پست توسط shakeri »

سلام- تو کشور ما معلومه که پزشکی خیلی بهتره- هم کلاس داره هم کار همیشه براشون هست- اما بهداشت محیط چی؟ هیچی!!!!!! خود بهداشت محیطی ها به خودشون ایمان ندارن- درسای دانشگاهیشم بیشتر روی تئوری کار می کنه تا عملی- ینی باید بهداشت محیطی ها فقط خیال کنن که اگه می شد چی می شد!!!!!
ارسال پست

بازگشت به “متفرقه”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 5 مهمان