سوال هفته؟!

در این انجمن به سوال هفته در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

ارسال پست
نمایه کاربر
mjsadeh
حرفه ای
حرفه ای
حالت من: Mashghool
محل اقامت: سمنان
تماس:

سوال هفته؟!

پست توسط mjsadeh »

[JUSTIFY]سلام[/JUSTIFY]
[JUSTIFY]مهندس جان درسته که ما دیگه کما فی سابق اکتیو نیستیم! اما دورا دور سایت رو رصد میکنیم!!![/JUSTIFY][JUSTIFY]باید عرض کنم قسمت سوال هفته سایت که هر چند ماه یکبار و گاهاً ماهانه بروز رسانی میشد، کم کم داره به سوال سالیانه تغییر چهره میده! [/JUSTIFY][JUSTIFY]کمکش کنید! گناه داره! ما هم گناه داریم![/JUSTIFY]
[JUSTIFY]با تشکر ویژه[/JUSTIFY]
نمایه کاربر
farshid
ارشد
ارشد
حالت من: Badhal
محل اقامت: تهران
تماس:

Re: سوال هفته؟!

پست توسط farshid »

mjsadeh نوشته شده:[JUSTIFY]سلام[/JUSTIFY]
[JUSTIFY]مهندس جان درسته که ما دیگه کما فی سابق اکتیو نیستیم! اما دورا دور سایت رو رصد میکنیم!!![/JUSTIFY][JUSTIFY]باید عرض کنم قسمت سوال هفته سایت که هر چند ماه یکبار و گاهاً ماهانه بروز رسانی میشد، کم کم داره به سوال سالیانه تغییر چهره میده! [/JUSTIFY][JUSTIFY]کمکش کنید! گناه داره! ما هم گناه داریم![/JUSTIFY]
سلام

انصافا راست میگید
هیچ تنوعی هم نداره

این سوال هفته بشه مسابقه بهتره

مثلا ده تا سوال بذارید
هر کی امتیاز بیشتر گرفت یکی از جزوات رو براش بفرستید شاید اساتید هم شرکت کنند!!! (ما ایرانیا عاشق جزوه ایم )
F.ghanbari8@gmail.com

Advanced Oxidation Processes
Electrochemical remediation
Risk assessment
Ethics in publication

نمایه کاربر
nad
آماتور
آماتور

پست توسط nad »

farshid نوشته شده:
mjsadeh نوشته شده:[JUSTIFY]سلام[/JUSTIFY]مهندس جان درسته که ما دیگه کما فی سابق اکتیو نیستیم! اما دورا دور سایت رو رصد میکنیم!!![JUSTIFY]باید عرض کنم قسمت سوال هفته سایت که هر چند ماه یکبار و گاهاً ماهانه بروز رسانی میشد، کم کم داره به سوال سالیانه تغییر چهره میده! [/JUSTIFY][JUSTIFY]کمکش کنید! گناه داره! ما هم گناه داریم![/JUSTIFY]با تشکر ویژه
سلام
انصافا راست میگید
هیچ تنوعی هم نداره
این سوال هفته بشه مسابقه بهتره
مثلا ده تا سوال بذارید
هر کی امتیاز بیشتر گرفت یکی از جزوات رو براش بفرستید شاید اساتید هم شرکت کنند!!! (ما ایرانیا عاشق جزوه ایم )
منم موافقم ، فکر نکنم مدیر سایت هم مشکلی داشته باشند
نمایه کاربر
omidvaram
فعال
فعال
تماس:

پست توسط omidvaram »

دوستان من واقعا موافقم اگه رفرنس و جزوه ارشد میدید منو یادتون نره لطفا
با سپاس فراوان همچنان فعلا امیدوارم تا ببینیم چی میشه؟
تصویر
نمایه کاربر
katebi65
جدید
جدید
تماس:

پست توسط katebi65 »

با سلام
مهندس لطفا کم کاری نکنید تصویر تصویر تصویر
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
حالت من: Khaste
تماس:

پست توسط naderloo »

katebi65 نوشته شده:با سلام مهندس لطفا کم کاری نکنید تصویر تصویر تصویر
سلام، والله من حرفی ندارم به روی چشم ولی دوست عزیز فکر نمیکنید اینهمه بازدید کننده که توی سایت فعال هستند بسیار بیشتر از بنده کم کاری میکنند به هر حال مستمع صاحب سخن را بر سر ذوق آورد.

منتظر فعالیت شما و دیگر دوستان در سایت هستیم.
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
نمایه کاربر
suldoz
حرفه ای
حرفه ای
حالت من: Badhal
محل اقامت: نقده
تماس:

پست توسط suldoz »

مهندس اگه اجازه بدین کاربران قدیمی سوال طرح کنن و شما کنترل کنید و سوال رو در بخش سوال هفته قرار دهید
صاحب اراده، فقط پیش مرگ زانو می زند، و آن هم در تمام عمر، بیش از یك مرتبه نیست .
نمایه کاربر
mjsadeh
حرفه ای
حرفه ای
حالت من: Mashghool
محل اقامت: سمنان
تماس:

پست توسط mjsadeh »

سلام مجدد
کـــُـــــــــمـَــــــــــــــــــــکــِـــــــــــــــــشـــــــــــــــــــ کــُـــــــــــــــنـــــــــــــــیـــــــــــــــــــد ! ! !
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
حالت من: Khaste
تماس:

پست توسط naderloo »

mjsadeh نوشته شده:
[JUSTIFY]مهندس جان درسته که ما دیگه کما فی سابق اکتیو نیستیم! اما دورا دور سایت رو رصد میکنیم!!![/JUSTIFY][JUSTIFY]باید عرض کنم قسمت سوال هفته سایت که هر چند ماه یکبار و گاهاً ماهانه بروز رسانی میشد، کم کم داره به سوال سالیانه تغییر چهره میده! [/JUSTIFY][JUSTIFY]کمکش کنید! گناه داره! ما هم گناه داریم![/JUSTIFY]با تشکر ویژه
سلام مجدد
کـــُـــــــــمـَــــــــــــــــــــکــِـــــــــــــــــشـــــــــــــــــــ کــُـــــــــــــــنـــــــــــــــیـــــــــــــــــــد ! ! !
سلام، انجام شد.
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
نمایه کاربر
157
فعال
فعال
تماس:

پست توسط 157 »

باسلام لطفا پاسخ درست سوال هفته رو قبل از شروع سوال بعدی اعلام کنین تا پاسخ درست رو بدونیم ممنون
ارسال پست

بازگشت به “سوال هفته”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 0 مهمان