مطالعه گروهی ارشد94

در این انجمن به کارشناسی ارشد در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

نمایه کاربر
suldoz
حرفه ای
حرفه ای
حالت من: Badhal
محل اقامت: نقده
تماس:

مطالعه گروهی ارشد94

پست توسط suldoz »

دوستان جامونده و اونایی که میخوان ارشد بخونن
ایا مایلید کم کم شروع کنیم؟
صاحب اراده، فقط پیش مرگ زانو می زند، و آن هم در تمام عمر، بیش از یك مرتبه نیست .
نمایه کاربر
suldoz
حرفه ای
حرفه ای
تماس:

Re: مطالعه گروهی ارشد94

پست توسط suldoz »

من میگم از درس زبان شروع کنیم
نظر شما چیه؟؟؟؟؟
هر کس نظر بده
صاحب اراده، فقط پیش مرگ زانو می زند، و آن هم در تمام عمر، بیش از یك مرتبه نیست .
نمایه کاربر
shimaa
آماتور
آماتور
تماس:

پست توسط shimaa »

شما تصمیمتون رو گرفتید ? بازم امسال بهداشت محیط رو شرکت میکنید? Hse چی شد پس 'منم واسه بهداشت محیط یکم دودل شدم
این نیز بگذرد....
نمایه کاربر
leila25
جدید
جدید
تماس:

پست توسط leila25 »

سلام خوبین دوستان؟منم میخوام م م م م ارشد بهداشت محیط البته
منم موافقم با زبان شروع کنیمم
تصویر تصویر تصویر
نمایه کاربر
suldoz
حرفه ای
حرفه ای
تماس:

پست توسط suldoz »

[quote="shimaa"]شما تصمیمتون رو گرفتید ? بازم امسال بهداشت محیط رو شرکت میکنید? Hse چی شد پس 'منم واسه بهداشت محیط یکم دودل شدم[/quo

منم دو دل هستم.چون ساعات کاریم زیاد فرصت برا مطالعه کم دارم
تا کارمو عوض کنم و تصمیمم جدی باشه میخوام از زبان شروع کنم چون تو همه رشته ها مشترک
اینطوری بهتر نیست؟
نمایه کاربر
shimaa
آماتور
آماتور
تماس:

پست توسط shimaa »

آها 'آره فکر خوبیه' تازه درسهای بهداشت محیطم اگر شروع کنین 'بازم انگار واسه hseشروع کردین' منم همینطوری موندم! تصویرتصویر
چندتا ازبچه های دکترا بهداشت محیط رو دیدم بیکارن! تازه دانشجوهای تنبلی ام نبودن و کلی مقاله دارن و معدل عالی و پرتلاشن کلا! اونوقت نمیدونن باید چیکار کنن بعد از فارغ التحصیلی! منم پاک انگیزه ام رو از دست دادم'
این نیز بگذرد....
نمایه کاربر
pajohesh
آماتور
آماتور
تماس:

پست توسط pajohesh »

خب میگین زبان ولی خب از کدوم رفرنس شرو کنیم؟؟؟؟من میخام سرکارم زبان بخونم
نمایه کاربر
suldoz
حرفه ای
حرفه ای
تماس:

پست توسط suldoz »

من لغات تافل با کتاب امیر لگزی رو پیشنهاد میکنم
اول لغات ضروری تافل رو یاد بگیریم بعد بریم سراغ مهارت های امیر لگزیتصویر
نمایه کاربر
suldoz
حرفه ای
حرفه ای
تماس:

پست توسط suldoz »

دوستان عزیزی که میخوان برا ارشد سال 94 اماده شن جدول زیر رو پر کنن

[HIGHLIGHT=#f4f4f4][TABLE][TR][TD]ردیف [/TD][TD]نام کاربری[/TD][TD]شغل[/TD][TD]درس پیشنهادی برای شروع[/TD][TD]رفرنس پیشنهادی[/TD][TD]رتبه ازمون سال93[/TD][/TR][TR][TD]1[/TD][TD]سلدوز[/TD][TD]نسخه پیچ[/TD][TD]زبان[/TD][TD]لغات ضروری برای تافل[/TD][TD]370[/TD][/TR][TR][TD] [/TD][TD] [/TD][TD] [/TD][TD] [/TD][TD] [/TD][TD] [/TD][/TR][TR][TD] [/TD][TD] [/TD][TD] [/TD][TD] [/TD][TD] [/TD][TD] [/TD][/TR][TR][TD] [/TD][TD] [/TD][TD] [/TD][TD] [/TD][TD] [/TD][TD] [/TD][/TR][TR][TD] [/TD][TD] [/TD][TD] [/TD][TD] [/TD][TD] [/TD][TD] [/TD][/TR][TR][TD] [/TD][TD] [/TD][TD] [/TD][TD] [/TD][TD] [/TD][TD] [/TD][/TR][TR][TD] [/TD][TD] [/TD][TD] [/TD][TD] [/TD][TD] [/TD][TD] [/TD][/TR][TR][TD] [/TD][TD] [/TD][TD] [/TD][TD] [/TD][TD] [/TD][TD] [/TD][/TR][TR][TD] [/TD][TD] [/TD][TD] [/TD][TD] [/TD][TD] [/TD][TD] [/TD][/TR][TR][TD] [/TD][TD] [/TD][TD] [/TD][TD] [/TD][TD] [/TD][TD] [/TD][/TR][TR][TD] [/TD][TD] [/TD][TD] [/TD][TD] [/TD][TD] [/TD][TD] [/TD][/TR][TR][TD] [/TD][TD] [/TD][TD] [/TD][TD] [/TD][TD] [/TD][TD] [/TD][/TR][TR][TD] [/TD][TD] [/TD][TD] [/TD][TD] [/TD][TD] [/TD][TD] [/TD][/TR][TR][TD] [/TD][TD] [/TD][TD] [/TD][TD] [/TD][TD] [/TD][TD] [/TD][/TR][TR][TD] [/TD][TD] [/TD][TD] [/TD][TD] [/TD][TD] [/TD][TD] [/TD][/TR][TR][TD] [/TD][TD] [/TD][TD] [/TD][TD] [/TD][TD] [/TD][TD] [/TD][/TR][TR][TD] [/TD][TD] [/TD][TD] [/TD][TD] [/TD][TD] [/TD][TD] [/TD][/TR][TR][TD] [/TD][TD] [/TD][TD] [/TD][TD] [/TD][TD] [/TD][TD] [/TD][/TR][TR][TD] [/TD][TD] [/TD][TD] [/TD][TD] [/TD][TD] [/TD][TD] [/TD][/TR][/TABLE]
[/HIGHLIGHT]
نمایه کاربر
suldoz
حرفه ای
حرفه ای
تماس:

پست توسط suldoz »

هیچ کس امادگی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
کسی نمیخواد بخونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
کسی چیزی به ذهنش نمیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نمایه کاربر
pajohesh
آماتور
آماتور
تماس:

پست توسط pajohesh »

منم با خوندن تافل موافقم. امیدوارم بشه کتابشو پیدا کنم تصویر و گرنه مجبورم لزگی رو بخونم
نمایه کاربر
ava91
جدید
جدید
تماس:

پست توسط ava91 »

[quote="pajohesh"]منم با خوندن تافل موافقم. امیدوارم بشه کتابشو پیدا کنم تصویر و گرنه مجبورم لزگی رو
سلام
من امروز عضو شدم
8سالی هست کارشناسیمو تو رشته مدیریت دولتی گرفتم خیلی مایلم که در رشته مهندسی محیط زیست ارشد بگیرم
میدونم کارم خیلی سخته چون ب معنای واقعی با همه چی بیگانه هستم حتی دیگه از دروس عمومی هم چیزی یادم نیست
باوجود همسرو فرزندو شغل ...
اما رویامه میشه کمکم کنین
من الان زیر صفر هستم
اصلا نمیدونم چه کتابایی لازم دارمو چطوری باید شروع کنم
ممنونتون میشم راهنماییم کنین
نمایه کاربر
suldoz
حرفه ای
حرفه ای
تماس:

پست توسط suldoz »

ava91 نوشته شده:
pajohesh نوشته شده:منم با خوندن تافل موافقم. امیدوارم بشه کتابشو پیدا کنم تصویر و گرنه مجبورم لزگی رو
سلام
من امروز عضو شدم
8سالی هست کارشناسیمو تو رشته مدیریت دولتی گرفتم خیلی مایلم که در رشته مهندسی محیط زیست ارشد بگیرم
میدونم کارم خیلی سخته چون ب معنای واقعی با همه چی بیگانه هستم حتی دیگه از دروس عمومی هم چیزی یادم نیست
باوجود همسرو فرزندو شغل ...
اما رویامه میشه کمکم کنین
من الان زیر صفر هستم
اصلا نمیدونم چه کتابایی لازم دارمو چطوری باید شروع کنم
ممنونتون میشم راهنماییم کنین

سلام دوست عزیز خوش اومدین
نمایه کاربر
suldoz
حرفه ای
حرفه ای
تماس:

پست توسط suldoz »

دروس عمومی که تو ارشد نیست
ولی بهتر از زبان شروع کنین و کم کم با راهنمایی بچه ها و مدیریت سایت شروع کنین کتابهای دیگه رو مطالعه کنین
شما که هدفتون باشه با همه سختی ها مبارزه میکنینتصویر
برا شروع زبان کتاب امیر اگزی خیلی مفید
نمایه کاربر
pajohesh
آماتور
آماتور
تماس:

پست توسط pajohesh »

من کتاب تافلو دانلود کردم همه ی لغاتش و جعبه لایتنرشم بود.من شرو کردم بنظرم خیلی خوبه.
موفق باشید
ارسال پست

بازگشت به “کارشناسی ارشد”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 0 مهمان