برای کنکور کارشناسی ارشد بهداشت محیط چی کار کنم؟

در این انجمن به مهندسی بهداشت محیط در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

نمایه کاربر
omidvaram
فعال
فعال
تماس:

برای کنکور کارشناسی ارشد بهداشت محیط چی کار کنم؟

پست توسط omidvaram »

نام:omidvaram
با سلام خیلی ممنونم از سایت خوبتون :41: من تازه با سایت شما آشنا شدم زیاد به زیر و بمش آشنایی ندارم :7:خصوصا نمی دونم به قسمت سوالات و پاسخها در مورد ارشد بهداشت محیط چطور برم؟؟؟؟؟؟؟؟اونجایی که آقای نادرلو و مهندس ماروسی به سوالات کاربران پاسخ میدهند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفا در این مورد در صفحه اول سایتتون راهنمایی کنید ممنونم.
سوالاتی از خدمتتون داشتم:
من لیسانس بهداشت محیط هستم میخوام برای ارشد این رشته شرکت کنم:
1- آیا این رشته طبق گفته ی برخی اساتید دانشگاه خودم ظرفیتش در ایران اشباع شده (منظورم اینه که فارغ التحصیلان این رشته زیاد هستند و جایگاه قبلشو در ایران نداره؟)و از نظر اشتغال در آینده نمی توان به این رشته امیدوار بود؟
2-منابع را بطور کامل لطفا ذکر کنید؟
3- جزواتی که باید خوانده شوندچه جزواتی هستند؟ (چه دروسی باید جزواتشان خوانده شوند؟)جزوات چه اساتیدی را باید خواند؟لطفا اسامی اساتید مربوط به این جزوات را ذکر کنید.
4-ظرفیت پذیرش ارشد این رشته در سال 94 چند نفر است؟
5- چطور باید خوند که زاهدان بتونم قبول بشم؟
6- در مورد روش مطالعه و اینکه اول رفرنس بخونم یا جزوه ؟راهنماییم کنید.
7- آیا میشه با خوندن تنها کتابهای تست خانیران قبول شد یا لا اقل شبانه دانشگاه زاهدان قبول بشم؟
نمایه کاربر
157
فعال
فعال
تماس:

Re: برای ارشد چی کار کنم؟

پست توسط 157 »

سلام منابع ارشد رواگر سرچ کنید بهتون میده،کتابای تست خانیران واسه دروس هیدرولیک وانتقال توزیع کافیه ولی واسه درسای دیگه منابع رومطالعه کنید
نمایه کاربر
omidvaram
فعال
فعال
تماس:

پست توسط omidvaram »

ممنونم 157 از راهنماییتون :53: :53: :53: :53: :53:
نمایه کاربر
SAGHEH5
جدید
جدید
تماس:

پست توسط SAGHEH5 »

سلام خيلي خيلي خوشحالم قبول شدين از ته دل ميگم به همه...موفق باشيد در پناه خدا..
من دانشجوي سال آخر هستم كارشناسي ناپيوسته يك ترم 24 واحدي و يك ترم 8 واحدي كارآموزي مونده بنابراين سرم شلوغه و از طرفي خيلي خيلي دوست دارم قبول شم نمي دونستم چيكار كنم. چجوري و از كجا شروع كنم كه حتما به اميد خدا قبول شم.؟؟؟
از طرفي هم زياد نمي تونم درس بخونم سردرد دارم..تصویر. بنظرتون بهترين راه حل براي من چيه...
تو تابستون 504 رو دارم ميخونم و كليات دكتر ززولي ..
نمایه کاربر
suldoz
حرفه ای
حرفه ای
حالت من: Badhal
محل اقامت: نقده
تماس:

پست توسط suldoz »

SAGHEH5 نوشته شده:سلام خيلي خيلي خوشحالم قبول شدين از ته دل ميگم به همه...موفق باشيد در پناه خدا..
من دانشجوي سال آخر هستم كارشناسي ناپيوسته يك ترم 24 واحدي و يك ترم 8 واحدي كارآموزي مونده بنابراين سرم شلوغه و از طرفي خيلي خيلي دوست دارم قبول شم نمي دونستم چيكار كنم. چجوري و از كجا شروع كنم كه حتما به اميد خدا قبول شم.؟؟؟
از طرفي هم زياد نمي تونم درس بخونم سردرد دارم..تصویر. بنظرتون بهترين راه حل براي من چيه...
تو تابستون 504 رو دارم ميخونم و كليات دكتر ززولي ..
سلام دوست عزیز
شما که چنین شرایطی دارین بایداز الان شروع کنین تا اهسته و پیوسته بخونین
بنظر من درسهای که نیاز به وقت بیشتری دارن و تخصصی تر هستند را ابتدا بخونین مثلا:تصفیه اب و فاضلاب و هوا
درکنارش زبان:53:
صاحب اراده، فقط پیش مرگ زانو می زند، و آن هم در تمام عمر، بیش از یك مرتبه نیست .
نمایه کاربر
omidvaram
فعال
فعال
تماس:

پست توسط omidvaram »

[CENTER]لطفا یکی هم به من کمک کنه و جواب سوالامو بده آقای مهندس ندرلو ،آقای مهندس ماروسی و آقای مهندس افشین ،کاربرای عزیز کجایید شما؟پس چرا جواب سوالامو نمیدید من می خوام از هفته بعد برم دنبال کتابهای ارشد شروع کنم به خوندن تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر
بابا چرا کسی صدای منو نمی شنوه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تصویر[/CENTER]
نمایه کاربر
SAGHEH5
جدید
جدید
تماس:

پست توسط SAGHEH5 »

سلام ممنونم كه راهنمايي كردين...من الان جزوه دكتر مختاري برا مواد زائد رو دارم ميخونم و كتاب كليات دكتر ززولي ...چيزايي كه دارم..
ميخواستم بدونم جزوه خوندن خوبه...آخه استاداي خودم يكي دكتر شكوهي و يكي هم دكتر صمدي هست.. شنيدم دكتر صمدي طراح سوال مواد زايد ...دكتر شكوهي هم ميگن از كتابش و جزوش سالاي پيش خيلي سوال اومده...نمي دونم راسته يا نه...ولي خدايي استاداي پر مغزين
نمایه کاربر
saeed22
جدید
جدید
تماس:

پست توسط saeed22 »

استادایی رو که اسم بردید استاد من هم بودند.جزوه کافی نیست واسه تصفیه فاضلاب هم کتاب ززولی رو بخونید
نمایه کاربر
omidvaram
فعال
فعال
تماس:

پست توسط omidvaram »

یعنی جزمتکف ززولی هم باید بخونیم؟چی کار کنیم با این همه رفرنس؟
تصویر
نمایه کاربر
saeed22
جدید
جدید
تماس:

پست توسط saeed22 »

اتفاقا من متکف رو نخونده بودم.ببینید تا کسی شروع نکنه به خوندن نمیتونه درست تصمیم بگیره.شما از یه جایی شروع کنید بعد انقدر با منابع مختلف خودتونو گیج کنید!

وقتی شروع کنید خودتون مطمئن باشید دستتتون میاد چیکار کنید.این نظر بنده بود باز هرطور خودتون صلاح میدونید فقط وقتتونو هدر ندید.

موفق باشید
نمایه کاربر
omidvaram
فعال
فعال
تماس:

پست توسط omidvaram »

پس به نظر شما خوندن منبع فاضلاب ززولی کفایت میکنه؟آیا سوالهای امسال بیشتر ازفاضلاب ززولی بودن؟
نمایه کاربر
saeed22
جدید
جدید
تماس:

پست توسط saeed22 »

اگر با دقت بخونید وتستهای کنکور سالهای قبل رو باتحیلیل یاد بگیرید بله.

خوندن بادقت یه کتاب خوب بهتر ازخوندن چندین کتاب و تسلط نداشتنه
نمایه کاربر
suldoz
حرفه ای
حرفه ای
حالت من: Badhal
محل اقامت: نقده
تماس:

پست توسط suldoz »

omidvaram نوشته شده:پس به نظر شما خوندن منبع فاضلاب ززولی کفایت میکنه؟آیا سوالهای امسال بیشتر ازفاضلاب ززولی بودن؟
ززولی بهتر ولی متکف خیلی خیلی بهتر
صاحب اراده، فقط پیش مرگ زانو می زند، و آن هم در تمام عمر، بیش از یك مرتبه نیست .
نمایه کاربر
omidvaram
فعال
فعال
تماس:

پست توسط omidvaram »

با سلام آقای مهندس سعید برای آب و هوا چه رفرنسهایی شما خوندید و توصیه میکنید بخونم؟
نمایه کاربر
omidvaram
فعال
فعال
تماس:

پست توسط omidvaram »

سلام خانم soldusشما برای ارشد 94 برای آب و هوا چی پیشنهاد می کنید؟
ارسال پست

بازگشت به “مهندسی بهداشت محیط”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 0 مهمان