گرایشهای ارشد بهداشت محیط

در این انجمن به سلامت اخبار بهداشت بهداشت مدارس ارشد بهداشت دکتری بهداشت همایش بهداشت استخدام بهداشت استاندارد بهداشت میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

ارسال پست
نمایه کاربر
48700258090
جدید
جدید
تماس:

گرایشهای ارشد بهداشت محیط

پست توسط 48700258090 »

سلام
من خیلی وقته دنبال گرایشهای مختلف ارشد بهداشت محیط میگردم به دلیلی هم چون تاره عضو سایت شدم آشنایی زیادی با سایت ندارم .لطف می کنید کمک کنید.
suldoz
حرفه ای
حرفه ای
حالت من: Badhal
محل اقامت: نقده
تماس:

Re: گرایشهای ارشد بهداشت محیط

پست توسط suldoz »

دوست عزیز چند تا گرایش می خوان برا ارشد بهداشت محیط اضافه کنن ولی من از یک نفر شنیدم ک هنوز سرفصل هاش تدوین نشده
صاحب اراده، فقط پیش مرگ زانو می زند، و آن هم در تمام عمر، بیش از یك مرتبه نیست .
نمایه کاربر
majid8890
ارشد
ارشد
حالت من: Relax
محل اقامت: تهران(البته اهل تربت حیدریه هستم ها)
تماس:

پست توسط majid8890 »

48700258090 نوشته شده:سلام
من خیلی وقته دنبال گرایشهای مختلف ارشد بهداشت محیط میگردم به دلیلی هم چون تاره عضو سایت شدم آشنایی زیادی با سایت ندارم .لطف می کنید کمک کنید.

[FONT=Tahoma][JUSTIFY][HIGHLIGHT=#f6fcff] در حال حاضر اين گروه در زمينه های مختلفی فعاليت می نمايد که از جمله آنها می توان به تربيت دانشجويان در مقاطع:[/HIGHLIGHT][/JUSTIFY][/FONT]
[FONT=Tahoma][JUSTIFY][HIGHLIGHT=#f6fcff] . کارشناسی ارشد مهندسی بهداشت محيط[/HIGHLIGHT][/JUSTIFY][/FONT]
[FONT=Tahoma][JUSTIFY][HIGHLIGHT=#f6fcff] . کارشناسی ارشد بهداشت پرتوها[/HIGHLIGHT][/JUSTIFY][/FONT]
[FONT=Tahoma][JUSTIFY][HIGHLIGHT=#f6fcff]. کارشناسی ارشد مديريت پسماندها[/HIGHLIGHT][/JUSTIFY][/FONT]
[FONT=Tahoma][JUSTIFY][HIGHLIGHT=#f6fcff]. کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسيسات شهری[/HIGHLIGHT][/JUSTIFY][/FONT]
نمایه کاربر
kazembahadori
جدید
جدید
تماس:

پست توسط kazembahadori »

با سلام
بنظرم بيشتر از اينا بايد باشه گرايش ها
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
حالت من: Khaste
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط naderloo »

kazembahadori نوشته شده:با سلام
بنظرم بيشتر از اينا بايد باشه گرايش ها

سلام ، این رشته ها شامل مديريت پسماند، بهداشت پرتو ها، سم شناسي محيط، بهره برداري و نگهداري تاسيسات بهداشتي شهري هست که از سال 94 پذیرش صورت خواهد گرفت در حال حاضر به هر دانشگاه تنها یکی از این گرایش ها واگذار شده است احتمالا به صورت آزمایشی امسال پذیرش صورت میگیرد.

تصويب رشته های جدید مرتبط با بهداشت محیط
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
نمایه کاربر
jafarajorlou
جدید
جدید
حالت من: Badhal
محل اقامت: کرج
تماس:

پست توسط jafarajorlou »

با سلام خدمت دوستان عزیز
این خبر در ابتدا خبر بسیار خوش آیندی برای بنده بود ولی بعد از جست وجوی فراوان و حتی با این که سر فصلهای تک تک چهار رشته تنظیم شده بود خبری در دفتر چه آزمون نبود. وقتی موضوع را از آقای دکتر علی اسدی دانشیار گروه بهداشت محیط دانشگاه زنجان جویا شدم ایشان اشاره داشتند که به دلیل نبود هیئت علمی قوی در دانشکده های بهداشت به منظور پرورش دانشجوی تک تخصصی از طرف شورای گسترش علوم پزشکی موضوع کنسل گردیده است . البته امیدوارم در آینده خبر های خوشی در این رابطه بشنویم. با احترام - آجرلو
نمایه کاربر
shadi1400
جدید
جدید
حالت من: Konjkav
تماس:

پست توسط shadi1400 »

majid8890 نوشته شده:
48700258090 نوشته شده:سلام

[FONT=Tahoma][JUSTIFY][HIGHLIGHT=#f6fcff] در حال حاضر اين گروه در زمينه های مختلفی فعاليت می نمايد که از جمله آنها می توان به تربيت دانشجويان در مقاطع:[/HIGHLIGHT][/JUSTIFY][/FONT]
[FONT=Tahoma][JUSTIFY][HIGHLIGHT=#f6fcff] . کارشناسی ارشد مهندسی بهداشت محيط[/HIGHLIGHT][/JUSTIFY][/FONT]
[FONT=Tahoma][JUSTIFY][HIGHLIGHT=#f6fcff] . کارشناسی ارشد بهداشت پرتوها[/HIGHLIGHT][/JUSTIFY][/FONT]
[FONT=Tahoma][JUSTIFY][HIGHLIGHT=#f6fcff]. کارشناسی ارشد مديريت پسماندها[/HIGHLIGHT][/JUSTIFY][/FONT]
[FONT=Tahoma][JUSTIFY][HIGHLIGHT=#f6fcff]. کارشناسی ارشد بهره برداری و نگهداری از تاسيسات شهری[/HIGHLIGHT][/JUSTIFY][/FONT]

سم شناسی محیط هم هست
ارسال پست

بازگشت به “بهداشت”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 0 مهمان