دوستانی که سال قبل در کنکور ارشد شرکت کردند

در این انجمن به کارشناسی ارشد در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

نمایه کاربر
majid8890
ارشد
ارشد
حالت من: Relax
محل اقامت: تهران(البته اهل تربت حیدریه هستم ها)
تماس:

دوستانی که سال قبل در کنکور ارشد شرکت کردند

پست توسط majid8890 »

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز

دوستانی که سال های قبل در کنکور شرکت کردن و به هر دلیلی موفق نشدن لطفا اگر مایل هستند تجربیاتشون رو در اختیار سایر کاربران قرار بدن هر دلیلی و اگر نکته خاصی وجود داره که باید گفته بشه در مورد کنکور یا محیط اون که خودشون تجربه کرده رو ذکر کنند متشکرمتصویر
نمایه کاربر
farhad_gh
جدید
جدید
حالت من: Badhal
محل اقامت: همه جای ایران سرای من است!
تماس:

Re: دوستانی که سال قبل در کنکور ارشد شرکت کردند

پست توسط farhad_gh »

majid8890 نوشته شده:با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز

دوستانی که سال های قبل در کنکور شرکت کردن و به هر دلیلی موفق نشدن لطفا اگر مایل هستند تجربیاتشون رو در اختیار سایر کاربران قرار بدن هر دلیلی و اگر نکته خاصی وجود داره که باید گفته بشه در مورد کنکور یا محیط اون که خودشون تجربه کرده رو ذکر کنند متشکرمتصویر

سلام اقا مجید شرمنده دیگه حوصله نداشتم یه صفحه اختصاصی بنویسم.میشه بگی چیا میخونی واسه ارشد؟ منابعت چیا هستش؟میخوام تازه شرو کنم!!!!!
MSc student in Environmental Health Engineering
Zanjan University of Medical Sciences
نمایه کاربر
majid8890
ارشد
ارشد
تماس:

پست توسط majid8890 »

سلام دوست عزیز

تو این مدت کوتاهی که باقی مونده توصیه میکنم از جزوه اساتید استفاده کنید و کتاب های خانیران رو چند دور بخونید(کتاب های تست به شدت مهم هستند)

کتاب رفرنس مطمعنا وقت نمیکنید بخونید(من خودم کتاب های رفرنس رو خوندم) ولی الان که دارم کتاب های تست رو میخونم اکثر مباحث رو میشه گفت پوشش میده.

موفق باشیدتصویر
نمایه کاربر
farhad_gh
جدید
جدید
تماس:

پست توسط farhad_gh »

majid8890 نوشته شده:سلام دوست عزیز

تو این مدت کوتاهی که باقی مونده توصیه میکنم از جزوه اساتید استفاده کنید و کتاب های خانیران رو چند دور بخونید(کتاب های تست به شدت مهم هستند)

کتاب رفرنس مطمعنا وقت نمیکنید بخونید(من خودم کتاب های رفرنس رو خوندم) ولی الان که دارم کتاب های تست رو میخونم اکثر مباحث رو میشه گفت پوشش میده.

موفق باشیدتصویر

آیا میشه با این دانسته های اندک تو کنکور موفق شد؟چون وقت واقعا کم هس
نمایه کاربر
majid8890
ارشد
ارشد
تماس:

پست توسط majid8890 »

ساعات مطالعه رو یکم زیاد کنید یک برنامه مدون هم بریزید و البته عمل کنید

تست های چند سال اخیر رو با توضیحات اون کامل یاد بگیرید شک نکنید که کارشناسی ارشد قبول میشید...
سوالات دکتری بهداشت محیط را هم یک نگاه بندازید در چند سال قبل که نگاه میکردم سوالات تکراری از کنکور دکتری در ارشد زیاد دیدم شاید طراحان عزیز منظورشون اینه که ببینند کسانی که برای ارشد میخونن علاقه ای به ادامه تحصیل دارن یا نه.... پس حتما سوالات دکتری رو بخونید. شاید بقیه به من ایراد بگیرند ولی من برای دانشجویانی که تازه میخوان شروع کنن اصلا توصیه به کتاب های رفرنس و... ندارم به نظرم وقت خودشون رو بزارن روی تست زدن بیشتر نتیجه میگیرن ...دلیلم هم اینه که دروسی مثل مکانیک و انتقال توزیع و شبکه به جرات میگم که بالغ بر 70 درصد تکراره و یک چهار چوب مشخص داره و اون 30 درصد بقیه هم با کمی دقت در توضیحات سایر سوالات میشه فهمید که چی میخواد....
سایر دروس هم حداقل کم 40 درصد تکراره و چند درصدی رو هم در توضیحات میشه برداشت کرد البته این نظر منه .... شما هم زیاد نگران نباش دوست عزیز من کسانی رو میشناسم که یک ماه به کنکور شروع کردن و واقعا هم قبول شدن...
پس شما هم شروع کن انشاالله دانشگاهی که مد نظرت هست رو قبول میشیتصویر
نمایه کاربر
farhad_gh
جدید
جدید
تماس:

پست توسط farhad_gh »

majid8890 نوشته شده:ساعات مطالعه رو یکم زیاد کنید یک برنامه مدون هم بریزید و البته عمل کنید

تست های چند سال اخیر رو با توضیحات اون کامل یاد بگیرید شک نکنید که کارشناسی ارشد قبول میشید...
سوالات دکتری بهداشت محیط را هم یک نگاه بندازید در چند سال قبل که نگاه میکردم سوالات تکراری از کنکور دکتری در ارشد زیاد دیدم شاید طراحان عزیز منظورشون اینه که ببینند کسانی که برای ارشد میخونن علاقه ای به ادامه تحصیل دارن یا نه.... پس حتما سوالات دکتری رو بخونید. شاید بقیه به من ایراد بگیرند ولی من برای دانشجویانی که تازه میخوان شروع کنن اصلا توصیه به کتاب های رفرنس و... ندارم به نظرم وقت خودشون رو بزارن روی تست زدن بیشتر نتیجه میگیرن ...دلیلم هم اینه که دروسی مثل مکانیک و انتقال توزیع و شبکه به جرات میگم که بالغ بر 70 درصد تکراره و یک چهار چوب مشخص داره و اون 30 درصد بقیه هم با کمی دقت در توضیحات سایر سوالات میشه فهمید که چی میخواد....
سایر دروس هم حداقل کم 40 درصد تکراره و چند درصدی رو هم در توضیحات میشه برداشت کرد البته این نظر منه .... شما هم زیاد نگران نباش دوست عزیز من کسانی رو میشناسم که یک ماه به کنکور شروع کردن و واقعا هم قبول شدن...
پس شما هم شروع کن انشاالله دانشگاهی که مد نظرت هست رو قبول میشیتصویر

واقعا ممنونم ازت مجید جان انشاالله شما هم موفق بشی مممنون
نمایه کاربر
mmina
جدید
جدید
تماس:

پست توسط mmina »

بنده هم با نظر مهندس میرزابیگی در مورد کتاب های تست موافق هستم
به نظر من در این وهله زمانی تست خیلی مهمه و خیلی کمک کننده خواهد بودتصویر
نمایه کاربر
abbasni88
جدید
جدید
تماس:

پست توسط abbasni88 »

البته ببخشید ولی من با تست موافق هستم ولی با جزوه خوندن مخالف هستم و توصیه میکنم کتاب بخونید
نمایه کاربر
majid8890
ارشد
ارشد
تماس:

پست توسط majid8890 »

دوست عزیز
مهندس عباس نیا شما چه منابعی را در این فرصت کوتاه توصیه میکنید اگر با این وقت کم توصیه بهتری دارید به طبع استقبال خواهد شد.تصویر
نمایه کاربر
shimaa
آماتور
آماتور
تماس:

پست توسط shimaa »

منم با نظر دوستان موافقم' توی این فرصت باقی مانده بررسی و تجزیه تحلیل تست های سالهای قبل بهتریم انتخاب محسوب میشه' البته اگر کسی وقت داره که به جزوه و کتاب رفرنس رجوع کنه 'میتونه اول مباحث پرتکرار و مهم رو تو کنکورهای قبل ببینه و شناسایی کنه و اونوقت مطالب رو به صورت مبسوط و با جزییات توی کتاب ها مطالعه کنه تا براش خوب جا بیافته
موفق باشید دوستان
این نیز بگذرد....
نمایه کاربر
09135234172
جدید
جدید
تماس:

پست توسط 09135234172 »

با سلام و خسته نباشید خدمت تمام دوستان گرامی
من ترم 6 امم تموم شده و میخوام از تابستون امسال برا ارشد خوندن تلاشمو بکنم

باتوجه به منابعی که برا دروس گفته شده و دیدم واقعا ناامید شدم چون حجمشون زیاد هست و هر کدوم چن تا منبع دارن که نمیدونم برا تابستون از کدوم شروع کنم و یه حالت سردرگمی بهم دست داده

به طور مثال برای درس میکروبیولوژی گابریل بیتون مهناز نیک ایین خودش به اندازه ی ده تا کتاب هست
همچنین کتاب مواد زائد دکتر زوزلی و درس تصفیه فاضلاب که کتاب متکف 6جلد هست همچنین در رابطه با درس آلودگی هوا چندین منبع ذکر شده

مسئله دیگه اینکه برا دروسی مثل مکانیک و هیدرولیک جزوات محوی رو از کجا میشه پیدا کرد؟ برا خوندن این درس سوالات سال گذشته رو بخونیم کافیه ؟ برای خوندن درس زبان که خوندش برا رشته ما با توجه به ضریبش میتونه یه برگ برنده برامون باشه از چه کتاب و منبعی باید استفاده کنیم

ازدوستانی که درحال مطالعه ان و تجربه قبول شدن در سالهای گذشته رو داشتن درخواست میکنم رفرنس و منبعی(نه منبع کلی ) که برا هر درس مطالعه میکردن و نحوه مطالعه هر درس (مثلا برای درس تصفیه فاضلاب گفته شده بهتره خودمونو توی یه تصفیه خونه در نظر بگیرم و باتوجه به مفهومی شدن سوالات بهتر میتونیم تحلیل و بررسی کنیم )رو توضیح بدن

برای منی که میخوام از تابستون امسال شروع کنم از کجا باید شروع کنم....

با تشکر و سپاس و قدر دانی از دوستانی که برا خوندن نظرم وقت گذاشتن :53:
همه غصه های دنیا رو میشه با یه جمله تحمل کرد:خدایا میدانم که میبینی.
نمایه کاربر
suldoz
حرفه ای
حرفه ای
محل اقامت: نقده
تماس:

پست توسط suldoz »

جزوه انتقال توزیع بصورت تایپی در فروشگاه سایتمون موجودمی باشد
شمامی توانید از ان استفاده کنید
صاحب اراده، فقط پیش مرگ زانو می زند، و آن هم در تمام عمر، بیش از یك مرتبه نیست .
نمایه کاربر
09135234172
جدید
جدید
تماس:

پست توسط 09135234172 »

سلام بینهایت ازتون ممنونم .میشه بگین کدوم قسمت سایت هست ؟یا لینکشو برام بزارین تصویر
نمایه کاربر
09135234172
جدید
جدید
تماس:

پست توسط 09135234172 »

من منابع رو گرفتم و بررسی کردم طبق گفته قبلم واقعا کتاباش حجیم و زیادن
میشه راهنماییم کنین از کجاش شروع کنم ؟ باید کل منابع رو بخونم؟ باتوجه به اینکه حجم کتابا خیلی زیادن مثلا من تا بیام 6جلد متکف رو بخونم تابستونم تموم شده.کتاب نیک ایینم کلا باید بزارم کنار.و برا بعضی دروسم که چندین منبع و رفرنس هست.
بازم تشکر به خاطر وفتی که برام گذاشتین تصویر
نمایه کاربر
suldoz
حرفه ای
حرفه ای
محل اقامت: نقده
تماس:

پست توسط suldoz »

شما دوست عزیز بخش هایی را برا مطالعه انتخاب کنین که در کنکور سوال میاد
من برایتان تا جایی که امکان داردارسال می کنم
صاحب اراده، فقط پیش مرگ زانو می زند، و آن هم در تمام عمر، بیش از یك مرتبه نیست .
ارسال پست

بازگشت به “کارشناسی ارشد”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 2 مهمان