اینجا خودتان را معرفی کنید

در این انجمن به متفرقه در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

ارسال پست
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
حالت من: Khaste
محل اقامت: تهران
تماس:

Re: اینجا خودتان را معرفی کنید

پست توسط naderloo »

payammohamadi79 نوشته شده:سلام
خب ابتدا بفرمایید هدف از این معرفی چیه؟
کار بی دلیل که نمیشه انجام داد

سلام، هدف از این معرفی شناخت بیشتر اعضاء سایت با یکدیگر هست تا در یک محیط آشنا تر فعالیت نمایند و ...
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
z123
جدید
جدید
حالت من: Khoshhal
تماس:

پست توسط z123 »

farshid نوشته شده:کاربران عزیز
امین
سارا
کبری میرزائی
8910482007
سحر ادیبی
زمینه مورد علاقه تون هم بگید
پروپوزال و مقاله نوشتن که علایق پژوهشی نیست؟؟؟

باشه فرشید الان کامل معرفی می کنم:
من سارا تا مقطع پیش دانشگاهی ریاضی خوندم و برحسب تقدیر کنکور تجربی دادم و حالا لیسانس بهداشت محیط هستم.برای ارشد مهندسی شیمی hse و ارشد بهداشت محیط دارم اماده میشم.
دیدم نسبت به بهداشت محیط کاملا مهندسیه و نه مثل خیلی ها که معتقدا بهداشت محیط فقط باید در مرکز بهداشت کار کنه .
نوشتن پروپوزال و مقاله و کلا کار پژوهشی دوست دارم.
روی هر زمینه ای نه تنها بهداشت محیط بلکه در گرایش های مختلف علوم انسانی و ریاضی کار می کنم و می نویسم مقاله و گواهی طرح پژوهشی هم دارم.
در دوره طرح دو ساله ام 4 تا تقدیرنامه (معاون بهداشتی استان و رئیس دانشگاه)- 3 تا ابلاغ- دبیر یک کمیته هم بودم
مدرس spss در بخش خصوصی هستم. شاید بیشتر بخاطر تحلیلی که می تونم بکنم روی هر زمینه ای کار می کنم.
عاشق نقاشی سیاه قلم و رنگ روغن هستم و کار می کنم.
وبگردی خیلی دوست دارم.
فیلم و سینما هم که جای خود داره.
عاشق دانشگاه برکلی و پلی تکنیک هستم و تمام سعی ام می کنم که پذیرش بگیرم برای fall 2015.
فکر کنم دیگه کافیه.
فردا cv ام دارم میبرم جایی برام دعا کنید که پذیرش بگیرم.
نمایه کاربر
shimaa
آماتور
آماتور
تماس:

پست توسط shimaa »

سلام خدمت همه ی دوستان و جامعه ی مهندسین بهداشت و محیط زیستتصویر
من شیما هستم'
مهندس بهداشت محیط تصویر
از علایق شخصیم رانندگی و مسابقات کارتینگه
در بحث علمی هم عاشق انجام کارهای پژوهشی و خلاصه فعالیت در زمینه ی روشهای مختلف تصفیه آب و فاضلاب ام' ولی درعوض از مباحث پسماندها ام بدم میادتصویر
برنامم واسه آینده ادامه تحصیله'البته اگه با این سیل عظیمی از دانشجو که داره وارد این رشته میشه'به خاطر افزایش بی رویه ی ظرفیتها'آینده ای هم برای ما بمونهتصویر
این نیز بگذرد....
نمایه کاربر
8910482007
جدید
جدید
حالت من: Badhal
محل اقامت: همه جای ایران سرای من است
تماس:

پست توسط 8910482007 »

[کاربران عزیز
امین
سارا
کبری میرزائی
8910482007
سحر ادیبی
زمینه مورد علاقه تون هم بگید
پروپوزال و مقاله نوشتن که علایق پژوهشی نیست؟؟؟

من رضایی هستم دانشجوی ترم 7 بهداشت محیط, فعلا به شغل شریف درس خوندن مشغولم که اجازه نمیده به بقیه علایقم برسم. فقط برام دعا کنید.اتفاقا ایده خیلی جالبیه که کاربرای سایت خودشون معرفی می کنن,خوشحالم که کاربرای این سایت اینقد فعال وموفق اند.تصویر
نمایه کاربر
majid8890
ارشد
ارشد
حالت من: Relax
محل اقامت: تهران(البته اهل تربت حیدریه هستم ها)
تماس:

پست توسط majid8890 »

:7:
آخرین ويرايش توسط 3 on majid8890, ويرايش شده در 22.
نمایه کاربر
09135234172
جدید
جدید
تماس:

پست توسط 09135234172 »

سلام خدمت همه دوستان گل بهداشت محیطی.
من ستاره هستم دانشجوی ترم 5پیوسته بهداشت محیط.
دروس مرتبط با میکروبیولوژی و تصفیه آب و تصفیه فاضلاب رو خیلی دوست دارم و علاقه م به این دروس به خاطر استادای خوبم مثل دکتر مختاری هست و میخام از همین ترم برا کارشناسی ارشد تلاش خودمو بکنم چون واقعا به رشته م علاقه دارم و میخام ادامه بدم.
وامیدوارم همه دوستای گلم از جمله
امین
سارا
کبری میرزائی
8910482007
سحر ادیبی
مجید میرزابیگی
موفق و پیروز باشن. تصویر
همه غصه های دنیا رو میشه با یه جمله تحمل کرد:خدایا میدانم که میبینی.
نمایه کاربر
behdasht-m
جدید
جدید
حالت من: Mehraboon
محل اقامت: تهران - شهریار
تماس:

معرفی کاربر

پست توسط behdasht-m »

بتول هستم 22 ساله فارغ التحصیل کارشناسی پیوسته بهداشت محیط. در طول تحصیل در دانشگاه علوم پزشکی تبریز افتخار داشتم شاگرد اساتیدمحترم دکتر دهقانزاده ، دکتر مسافری ، دکتر خطیبی و دکتر تقی پور ‌باشم.
به رشته ام خیلی علاقمندم تصمیم داشتم از بهمن ماه که فارغ التحصیل شدم خودرا برای کنکور کارشناسی ارشد آماده کنم ولی ی سری مشکلات فکرمو مشغول کرد و نتونستم بخونم ،فعلا بیشتر به فکر کار و گذراندن طرح هستم البته اگه واسه طرح بهداشت محیط بردارن....!
به ادامه تحصیل بسیار علاقمندم و انشاالله در سالهای آتی تلاش خواهم کرد...
از علایقم خطاطی و نویسندگی و کار در نشریه می باشد . اوقات فراغتم به وبگردی در سایتهای مرتبط با بهداشت محیط ، مطالعه و خاطره نویسی و گاها نثر ادبی میپردازم .
فعالیت دانشگاهی ام سردبیری نشریه بهسازان محیط بود .
به فعالیت در زمینه آب وفاضلاب و پسماند بسیار علاقمندم ولی نمیدونم چطوری و از کجا شروع کنم ، فعلا هم که خبری از استخدامی نیست .
چون از بچگی در یک منطقه کوهستانی و سرسبز بزرگ شدم از بچگی دوستدار طبیعت بودم ، الانم خیلی تلاش میکنم در رابطه با طبیعت طوری رفتار کنم که واسه اطرافیانم الگو باشم و در مورد حفظ محیط زیست و نیز مدیریت پسماند و تفکیک زباله با رفتار خود به آنها آموزش داده و با اهمیت این موضوع آشنا سازم .
به امید روزی که هیچ بهداشت محیطی بیکار نمونه و به امید روزی که هیچ طبیعتی قربانی ناآگاهیهای ما انسانها نشه. .... :53:
[CENTER]یقین کن روزی پروانه خواهیم شد[/CENTER]
[CENTER]پس بگذار روزگار هر چقدر میخواهد پیله کند[/CENTER]
نمایه کاربر
suldoz
حرفه ای
حرفه ای
محل اقامت: نقده
تماس:

پست توسط suldoz »

سلام خدمت دوستان عزیز این سایت
طاهر هستم فارغ التحصیل کارشناسی ناپیوسته بهداشت محیط از دانشگاه علوم پزشکی زنجان
در شهر کوچک و زیبای نقده زندگی می کنم
رشته کاردانیم مبارزه با بیمار بود-به اون رشته خیلی علاقه داشتم اما به توصیه دوستان نزدیک اومدم بهداشت محیط ادامه تحصیل دادم و الانم قصد دارم همین بهداشت محیط رو ادامه بدم
در حال حاضر در داروخانه (که کاملا با رشته بهداشت محیط ارتباط داره:43:)کار می کنم
عاشق والیبالم ،هم بازی کردنش و هم نگاه کردنش حیف که قدم بلند نیست
در زمینه مجله نوشتن فعالیت داشتم(در دوره کاردانی سردبیر نشریه شعر وادب دانشکده فعالیت داشتم و برای ی نشریه دیگه مطلب می نوشتم)
دوست دارم به نقاط دور دست سفر کنم
البته ناگفته نماند بهداشت محیط رو الان خیلی دوست دارم چون به نظر من اگه به بهداشت محیط بها داده بشه خیلی خوب پیشرفت می کنه و سرفه اقتصادی برای کشور خواهد داشت و طبیعت پاک و انسانهای سالمی خواهیم داشت.برای تمام دوستان ارزوی موفیقیت دارم
برام دعا کنید
صاحب اراده، فقط پیش مرگ زانو می زند، و آن هم در تمام عمر، بیش از یك مرتبه نیست .
نمایه کاربر
SRezaei
جدید
جدید
تماس:

محمد سعید رضایی

پست توسط SRezaei »

محمد سعید رضایی هستم .

کارشناس مطالعات و طراح شبکه های انتقال و توزیع آب و جمع آوری فاضلاب در شرکت مهندسین مشاور پایند آب هستم

طراحی شبکه آب و فاضلاب رو در دانشگاه آب و برق اصفهان و آموزشگاه مهرگان درس میدم "البته کاریردی منظورمه نه کلیشه ای و تئوری .... "
مدیر سایت مرجع تخصصی مهندسان آب و فاضلاب ایران به نشانی www.abfa4u.ir هستم .

24 سال سن دارم , علارقم سن کمم نسبت به خیلی از اساتید عزیز وقت برای کارهای شخصی خیلی کم میارم و بزرگترین مشکلم اینه که نمیتونم بیکار بمونم . برنامه نویسی همه مدلی انجام میدم . سایت و انجمن و فروشگاه اینترنتی هم راه میندازم . کار هک سایت هم انجام میدادم منتها با سایت خارجی چون فتا کاری نداره
اما الان دیگه وقتشو ندارم .

گه گداری برای به چالش کشیدن خودم میشینم باگ های برنامه های شرکت Bentley مثل برتامه WaterGEMSو SewerGEMS رو در میارم و از روی همون باگ ها کرکشون میکنم و یه نسخشم براشون در صفحه قیسبوکشون میزارم که یکم قیمت ها لایسنس هاشونو بیارند پایین...

یه نسخشو برای کاربران موژ هم گذاشتم که کلا بتونن استفاده کنند .

از زمانی که دانشجوی ترم 4 کارشناسی عمران آب و فاضلاب بودم کار میکردم خصوصا از همون زمان وارد فاز مطالعاتی و طراحی شدم چون خیلی علاقه داشم البته پشتکار هم بود .
دانشجوی ارشد مهندسی محیط زیست - آب و فاضلاب هستم .

مجموعا 5 طرح مطالعاتی و طراحی در زمینه شبکه های انتقال و نوزیع و شبکه فاضلاب و آبیاری قطره ای با مشاوران اصفهانی کار کردم .
3 تا طرح پروژه شخصی هم دارم توی کارنامم که به این نتیجه رسیدم که با مشاور کار کردن رو آب باریکه قرار بدید و خودتون برای خودتون کار شخصی بگیرید البته کارهای متوسط به پایین یا حتی کار دسته 2 . اینطوری بیشتر ارزش کارتون رو حس میکنید و خب حق الزحمش هم بیشتر لذت داره ...

6 تا پایان نامه دز زمینه بهینه سازی شبکه های انتقال و توزیع آب با استفاده از الگوریتم پنتیک رو توی کارنامم دارم که مشاوره دادم به عزیزان .

الانم دارم رو مانیتورینگ توام با کنترلینگ آنلاین شبکه های توزیع آب و کاهش هدر رفت و نشت یابی با استفاده از سامانه SCADA و WaterGEMS کار میکنم و پیشرفت 80 درصدی داشته کارمون . 1 سال و نیم زمان گذاشتم روش اما هم بحث جدیدی هست و هم راه حلی برای خیلی مشکل های شبکه هامون که پایلوتش میکنم برای پایان نامم

یه کتابم دارم مینویسم در زمینه شبکه های انتقال و توزیع اب که فعلا صحبتی از جزعیاتش نمیکنم تا سوپرایز باقی بمونه ....

در آخر هم باید بگم که با اکثریت سایت های مطرح عمرانی و آب و فاضلابی و مدیرانشون دوستی و همکاری های سازنده ای داریم , انشا الله با مدیران موژ نیز بتوانیم روابط سازنده ای داشته باشیم .

ایمیل بنده : Info@abfa4u.ir

صفحه لینکدین بنده : ir.linkedin.com/in/abfa4u
نمایه کاربر
mazhan
جدید
جدید
تماس:

پست توسط mazhan »

باسلام خدمت تمام دوستان عزیز
مهرداد داودیان هستم کارشناس بهداشت محیط .تو مرکز بهداشت ایلام مشغول به خدمت هستم ومسئول مرکز بهداشتی درمانی شماره یک ایلام هستم.میخوام سال آینده تو آزمون ارشد شرکت کنم .همچنین تصمیم دارم بزودی یک شرکت ارائه خدمانت بهداشتی وشیمیایی تاسیس کنم تا در زمینه عرضه سموم ومواد گند زدا ودستگاههای تصفیه آب و...فعالیت کنم .علائق بنده هم ورزش خصوصا فوتبال است
واسه تموم دوستانم ارزوی موفقیت دارم
ارسال پست

بازگشت به “متفرقه”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 4 مهمان