محدودیت در سایت با هدف افزایش مشارکت

در این انجمن به اخبار انجمن در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
حالت من: Khaste
محل اقامت: تهران
تماس:

محدودیت در سایت با هدف افزایش مشارکت

پست توسط naderloo »

اساتید محترم ، دانشجویان و همکاران عزیز:

[JUSTIFY]قطعا متوجه شده اید که مشارکت در تالار گفتمان یا انجمن سایت محدود به تنی چند از کاربران میباشد، لذا سایت موژ از تاریخ 89/2/30 به منظور افزایش مشارکت کاربران، محدود خواهد گردید و دریافت فایل های نرم افزار، کتب، مقالات و... منوط به دارا بودن حداقل امتیاز کاربری است که در مرحله اول 100 امتیاز در نظر گرفته شده است پیشنهاد میگردد که در صورت فراموشی نام کاربری و کلمه عبور اکیدا از ایجاد اکانت کاربری جدید جلوگیری نمایید و اکانت قبلی را به روش قید شده در سایت بازیابی کنید تا امتیازات اکانت قبلی شما حذف نگردد.[/JUSTIFY]
[center]متن کامل اطلاعیه سایت[/center][JUSTIFY]سايت مو‍‍ژ (پرتال تخصصي مهندسي بهداشت، ايمني و محيط زيست) به منظور جلب هر چه بيشتر مشاركت اعضاء و تشكيل انجمني فعال در جهت پيشبرد اهداف علمي مهندسي بهداشت، ايمني و محيط زيست و همچنين تامين برخي از هزينه هاي افزايش امكانات سايت شامل تهيه كتب الكترونيك و‌ مقالات علمي روز، آموزش هاي كاربردي، نرم افزار هاي تخصصي جزوات اساتيد محترم و ... اقدام به درج محدوديت عضويت رسمي به شرح ذيل در سايت مينمايد.اميد است اين محدوديت علاوه بر جلب مشاركت اعضاء سبب ارتقاء كيفيت سايت شده و بتواند امكانات وسيع تري در اختيار كاربران محترم قرار دهد.

1.استفاده عموم كاربران و ميهمانان سايت از تمامي بخش ها بجز محدوديت در بخش دريافت برخي از كتب، مقالات، نرم افرارها و ... آزاد است.

2.استفاده كامل از بخش دريافت فايل منوط به عضويت رسمي در سايت ميباشد.

3.عضويت رسمي از دو روش امكان پذير است:

الف – مشاركت فعال در سايت و كسب امتياز لازم از طريق شركت در بحث ها، پاسخ گويي به سوالات ، ارسال مطالب و....
ب – پرداخت حق عضويت ساليانه به مبلغ 100000 ريال.

4.عضويت رسمي به اساتيد و اعضاء هيات علمي دانشگاه ها به صورت افتخاري اعطاء ميشود و اساتيد محترم ميتوانند با ارسال مشخصات و رزومه خود ضمن استفاده از اين امكان فايل رزومه خود را نيز در بخش معرفي اساتيد سايت درج نمايند.

5.عضويت رسمي براي آندسته از كاربران كه داراي تاليفات از قبيل كتب، كتب الكترونيك، مقاله و ... ميباشند داراي تخفيفات وي‍‍‍ژه است.اين دسته از كاربران ميبايست كتب و مقالات خود را به پست الكترونيك سايت ارسال نمايند.تا از نحوه برخورداري از تخفيف و يا عضويت افتخاري اطلاع يابند.پيش فرض امتيازات اين دسته از كاربران درج 5000 امتياز ويژه براي ارسال آندسته از مقالاتي كه تاكنون در مجلات و ... منتشر نشده است و 1000 امتياز ويژه براي آندسته از مقالاتي كه در سايت وجود ندارد، ولي در مجلات و ... منتشر شده است.

6.عضويت رسمي به اعضاء فعال سايت با توجه به امتياز كاربري و تعداد ارسالها به تناسب با تخفيفات ويژه اعطاء ميگردد، و عضويت رسمي براي اعضاء فعال با امتياز 10000 به صورت افتخاري است.بديهي است كه هر امتياز معادل 1 تومان پول مجازي است.و هر كاربر ميتواند با كسب امتياز، در حقيقت پول مجازي كسب كرده و هزينه عضويت رسمي خود را بپردازد.

7.عضویت رسمی برای دوستانی که به مدیریت یک بخش از تالار نائل آیند به صورت افتخاری است.

تخفيفات ساير اعضاء:
عضويت رسمي براي اعضاء فعال با امتياز 1000 ده در صد تخفيف
عضويت رسمي براي اعضاء فعال با امتياز 2000 بيست در صد تخفيف
عضويت رسمي براي اعضاء فعال با امتياز 3000 سي در صد تخفيف
عضويت رسمي براي اعضاء فعال با امتياز 4000 چهل در صد تخفيف
عضويت رسمي براي اعضاء فعال با امتياز 5000 پنجاه در صد تخفيف
عضويت رسمي براي اعضاء فعال با امتياز 6000 شصت در صد تخفيف
عضويت رسمي براي اعضاء فعال با امتياز 7000 هفتاد در صد تخفيف
عضويت رسمي براي اعضاء فعال با امتياز 8000 هشتاد در صد تخفيف
عضويت رسمي براي اعضاء فعال با امتياز 9000 نود در صد تخفيف
عضويت رسمي براي اعضاء فعال با امتياز 10000 به صورت افتخاري و به رايگان اعطاء خواهد گرديد.

جهت تغيير عضويت كاربري خود پس از حصول امتياز لازم و يا واريز مبلغ مورد نظر به شماره حساب هاي قيد شده در فرم ذيل از روشهاي ذكر شده ما را مطلع فرماييد:

الف- از طريق بخش ارتباط با ما.

ب- از طريق ارسال پيام خصوصي به نام كاربري مديريت سايت naderloo،

ويا ارسال ايميل به آدرس تصویر با ذكر نام كاربري و يا پست الكترونيك درج شده در مشخصات كاربري خود ما را مطلع نماييد.

[center]جهت پرداخت نقدی هزینه های مورد نظر اینجا کلیک کنید[/center]

فهرست فعالیت ها و امتیازات مربوط به هریک از فعالیت های شما که سبب کسب امتیاز میگردد به شرح ذیل میباشد:

[TABLE][TR][TD]ارسال مطلب جديد در انجمن ها
پاسخ به مطالب انجمن ها و سوالات کاربران
ارسال لينک براي سايت و پيشنهاد اين سايت به دوستان
ارسال اخبار و نظرات براي بخش نقدنامه و دريافت فايل
ارسال اخبار سايت توسط کاربر براي ديگران
راي به اخبار، نظرسنجي ها و بخش دريافت فايل[/TD][TD]10 امتیاز
2 امتیاز
2 امتیاز
1 امتیاز
2 امتیاز
1 امتیاز[/TD][/TR][/TABLE]

منتظر دریافت نظرات شما در خصوص محدودیت سایت با هدف افزایش فعالیت اعضاء و تامین برخی از هزینه های سایت هستیم.[/JUSTIFY][center]جهت اطلاعات بیشتر در این خصوص روی این لینک کلیک کنید[/center]
آخرین ويرايش توسط 17 on naderloo, ويرايش شده در 5.
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
نمایه کاربر
h-parsa
جدید
جدید
حالت من: Badhal
تماس:

پست توسط h-parsa »

با سلام
سایت موژ بسیار جالب و کاربردی است . روش شما برای افزایش فعالیت اعضا بسیار عالی است . :wink:
rezakhodadadi
جدید
جدید
تماس:

پست توسط rezakhodadadi »

good. it is wonderful. thanks.
aliparhiz
جدید
جدید
محل اقامت: مشهد
تماس:

پست توسط aliparhiz »

سلام.ممنون از جلب مشاركتتان.من فايلي رو ارسال كردم .هم در ارسالي هاي شما پيدا نشد و هم امتيازي دريافت نكردم.سعي مي كنم به 100 برسنم نميشه .
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
تماس:

پست توسط naderloo »

سلام دوست عزیز امتیاز کاربری شما افزایش یافت.منظور از ارسال مطلب، ارسال متن مفید تخصصی شامل اخبار، متون علمی، تازه هاست و منظور از ارسال جوابیه خیلی ساده یعنی جواب به همین پست ها و سوالات کاربران در تالار گفتمان به عنوان مثال همین پستی که شما به شرح ذیل وارد نمودید

سلام.ممنون از جلب مشاركتتان.من فايلي رو ارسال كردم .هم در ارسالي هاي شما پيدا نشد و هم امتيازي دريافت نكردم.سعي مي كنم به 100 برسنم نميشه

به عنوان یک ارسال محسوب میشود و 10 امتیاز کاربری دارد.

منظور از ارسال فایل مطالب، اخبار، برنامه ها و ... که به صورت فایل های پی دی اف، ورد و سایر برنامه هاست که شما میتوانید از طریق توضیحات ارائه شده در این لینک، براحتی فایل های خودتان را ازبخش آپلودر سایت به فضای موژ بفرستید و لینک آن را در تالار گفتمان پست نمایید یعنی اگر لینکی که سیستم آپلودر سایت پس از دریافت فایل به شما ارائه میکند را به صورت یک پست در تالار نگذارید امتیازی محسوب نمیشود.

به هر حال با توجه به علاقه مندی شما 35 امتیاز به امتیازات کاربریتان اضافه میشود ولی با استفاده از روشهای گفته شده میتوانید براحتی امتیاز خود را افزایش دهید
آخرین ويرايش توسط 1 on naderloo, ويرايش شده در 22.
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
تماس:

پست توسط naderloo »

لطفا از نوشتن فینگلیسی در تالار گفتمان خودداری فرمایید و برای تشکر از دکمه تشکر موجود در بالای پست استفاده کنید و از ارسال پست جدید تشکر خودداری فرمایید
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
fariborz
جدید
جدید
تماس:

پست توسط fariborz »

آقاي مهندس نادرلو
باسلام
احتراما در خصوص نحوه مشاركت باستحضار ميرسانم كه بسيار عمل خردمندانه اي است بگونه ايكه اينجانب نير مجبور به مشاركت شدم ولي با عنايت باينكه مبالغ پيشنهادي شما بسيار پايين ميباشد ؛ ممكن است منتهي به اين امر گردد كه دوستان صرفا با پرداخت هزينه امتياز خود را بالا ببرند كه در اين صورت هدف عالي شما تامين نميگردد. لذا پيشنهاد ميكنم كه مبالغ پيشنهادي را بالا ببريد تا درصد مشاركت بيشتر گردد . با تشكر عليمحمدي
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
تماس:

پست توسط naderloo »

آقای مهندس علیمحمدی سلام

ضمن تشکر از ارسال نظراتتون.

محدودیت در سایت بعد از گذشت حدود 3 سال از فعالیت در دنیای مجازی مطرح شده است و تاکنون به شکل کامل هم اجرا نگردیده است، همانطور که میبینید در حال حاضر تنها محدودیت صد امتیازی در بخش دریافت فایل وجود دارد. لیکن این امر همانطور که فرمودید جهت علاقه مند نمودن کاربران به انتشار فعالیت های علمی مطرح گردیده است.

انشاء الله با پیشرفت کار نظر کاربردی شما هم تامین خواهد شد.
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
naene
فعال
فعال
تماس:

پست توسط naene »

سلام کار خوبی است ولی یک سوال دارم من چندین مطلب ارسال کردم ولی بعد از مدتی در پست دیگری با نام خودتان مطلب را آوردید ( مطالب جالب نو خواندنی ) خواهشمند است در این زمینه توضیح دهید و همچنین آدرس جدیدتان را نیز ارائه کنید
هیچگاه به خاطر “هیچکس” دست از “ارزشهایت” نکش …
چون زمانی که آن فرد از تو دست بکشد ، تو می مانی و یک “من” بی ارزش !

الهه السادات امیری نایینی
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
تماس:

پست توسط naderloo »

سلام
مشکلی نیست مطلب مورد نظرتان را کپی کرده و در همان پست و با نام کاربری خودتان درج کنید من از قسمت مطالب خودم آن را حذف میکنم.
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
sarafattahi
جدید
جدید
محل اقامت: اصفهان
تماس:

پست توسط sarafattahi »

سیاستی که در نظر گرفتین خیلی جالبه
sarafattahi
ro_sh
جدید
جدید
تماس:

پست توسط ro_sh »

تشکر از راهنمایی
m-n
جدید
جدید
تماس:

پست توسط m-n »

سعیمی کنم 100 بشم
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
تماس:

پست توسط naderloo »

با سلام

حداقل امتیاز برای دریافت فایل و رفع محدودیت به 200 امتیاز افزایش یافت. لذا کلیه کاربران برای گذر از محدودیت باید 200 امتیاز کسب نمایند.
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
ارسال پست

بازگشت به “اخبار انجمن”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 0 مهمان