دانشگاه علوم پزشکی سمنان

در این انجمن به کارشناسی ارشد در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

ارسال پست
نمایه کاربر
suldoz
حرفه ای
حرفه ای
حالت من: Badhal
محل اقامت: نقده
تماس:

دانشگاه علوم پزشکی سمنان

پست توسط suldoz »

دوستان عزیز دانشگاه علوم پزشکی سمنان امسال برا ارشد دانشجو میگیره
این دانشگاه دانشکده بهداشتش در شهر دامغان هستش
زمانی که ما درس می خوندیم(86-87)داشتن دانشکده بزرگی براش درس میکردن
اگر اون دانشکده اماده بشه دامغان محل مناسبی برا درس خوندن میشه چون دانشکده بسیار با امکاناتی داشتن اماده می کردن
من خودم رتبه می اوردم تو اولویت میذاشتم(با اینکه 14ساعت فاصله دارم ازش)
بعلاوه استاد های خوبی تدریس می کنن
صاحب اراده، فقط پیش مرگ زانو می زند، و آن هم در تمام عمر، بیش از یك مرتبه نیست .
نمایه کاربر
jafarajorlou
جدید
جدید
حالت من: Badhal
محل اقامت: کرج
تماس:

Re: دانشگاه علوم پزشکی سمنان

پست توسط jafarajorlou »

با رعایت احترام برخلاف این دوستمون با وجودی که من هم تقریبا در همون سالها (75-77) در اون دانشکده درس خوندم و با وجودی که بعضی از فارغ التحصیلان این دانشکده خوب خودشون رو بالا کشیدند و جز اساتید دانشگاههای کشور هستند(دکتر کرمانی -دانشگاه ایران ، دکتر تقی پور-تبریز،دکتر رودباری-شاهرود و ...) ولی بنده اینجا رو توصیه نمی کنم چون اساتید قدیمی و قدر این دانشکده ( مثل دکتر یغماییان و دکتر نوری سپهر) سالهاست که در این دانشکده نیستند ضمن این که علاقه ای به فضاهای کوچیک و کویری و مردمان بسیار سنتی ندارم و آن روز ها تنها عامل بقای ما دوستان و همکلاسیهای نازنینی بود که اکنون با فاصله فرسنگها و حتی تا هزاران کیلومتر در روی این کره خاکی پراکنده هستند. ضمنا تو مبحث امکانات وقتی تو مقطع کارشناسی تو دانشگاه تهران پذیرفته شدم تفاوت رو در خصوص اساتید، امکانات و ... حس کردم انصافا که بی دلیل نیست که به دانشگاه تهران دانشگاه مادر نمی گن. با این حال از این دوستمون ممنونم که برای دقایقی من رو به خاطرات شیرین اوایل دوران جوانی بردند.
نمایه کاربر
mahela
جدید
جدید
تماس:

Re: دانشگاه علوم پزشکی سمنان

پست توسط mahela »

سلام،من خودم کاردانی توی دانشگاه دامغان خوندم،الان دانشکده به محل جدید انتقال پیدا کرده،شاید به قول دوستمون اساتید باتجربه از اونجا رفتن اما باز هم اساتید خوبی مثل دکتر معینیان،دکتر رستم پور،دکتر قائنی و...اونجا هستن،و اگر کسی دنبال یه جای پر از آرامش و سکوت و یه جای که خودت (یعنی یه دانشجوی بهداشتی)همه وجود یه دانشکده باشی،و بیشترین بها به این دانشجو بهداشت داده میشه،و میتونی تو این دانشکده یه دانشجو بهداشت خودشو نشون بده همین جاست،پس دوستانی که مایل هستن حتما انتخاب کنند من که بهترین خاطرات زندگیم اینجا بود،یادش بخیر...
ارسال پست

بازگشت به “کارشناسی ارشد”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 3 مهمان