دکتر شمس شریعت جاودانه شد

در این انجمن به متفرقه در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

موضوع جدید ارسال پست
نمایه کاربر
majid8890
ارشد
ارشد
پست: 779
تاریخ عضویت: یک شنبه 23 تیر 1392, 12:21 pm
حالت من: Relax
محل اقامت: تهران(البته اهل تربت حیدریه هستم ها)
تشکر کرده: 196 دفعه
تشکر شده: 1466 دفعه
تماس:

دکتر شمس شریعت جاودانه شد

پست توسط majid8890 »

HIGHLIGHT=#f6f6f6]دکتر شمس شریعت جاودانه شد
HIGHLIGHT=#f6f6f6]استاد شمس شریعت، استاد پاتولوژی و بنیانگذار انستیتو کانسر دانشگاه علوم پزشکی تهران پس از سال‌های متمادی آموزش و تربیت دانشجویان علوم پزشكی کشور، در روز بعثت پیامبر بزرگ اسلام(ص) جاودانه شد.
HIGHLIGHT=#f6f6f6]وی از مفاخر علوم پزشکی و آخرین مسئولیتش ریاست موزه ملی تاریخ علوم پزشکی جمهوری اسلامی ایران بود. استاد شمس که در سال 1387 به عنوان چهره ماندگار انتخاب شد در مصاحبه اخیرش با سایت دانشگاه علوم پزشکی تهران گفته بود: دانشگاه را كعبه‌ای می‌دانم كه در آن باید به نماز ایستاد و پزشك را واعظی می‌دانم كه بی‌هیچ چشمداشت باید خود را وقف مردم كند.
HIGHLIGHT=#f6f6f6]از دست دادن چنین انسان‌های والا مقامی که نمونه‌های ارزشمند وارستگی، تلاش و عشق به مردم و ایران عزیز هستند، موجب تأسف و تاثر است و بر ماست که با تمام وجود راهی را که این بزرگواران پیمودند ادامه دهیم و تلاش کنیم آن‌گونه عمل نماییم که استادان و پیشکسوتان علوم پزشکی از ما خواسته و می‌خواهند.
HIGHLIGHT=#f6f6f6]اینجانب(وزیر محترم بهداشت) ضایعه دردناک فقدان این استاد گرانقدر را به خانواده، شاگردان و دوستدارانش تسلیت عرض می‌نمایم و از درگاه پروردگار متعال، علو درجات و غفران واسعه الهی را برای ایشان خواستارم. راهش پر رهرو باد.
شما دسترسی جهت مشاهده فایل پیوست این پست را ندارید.


نمایه کاربر
suldoz
حرفه ای
حرفه ای
پست: 516
تاریخ عضویت: یک شنبه 12 دی 1389, 12:00 am
حالت من: Badhal
محل اقامت: نقده
تشکر کرده: 57 دفعه
تشکر شده: 75 دفعه
تماس:

Re: دکتر شمس شریعت جاودانه شد

پست توسط suldoz »

روحش شاد و راهش پر رهرو باد
صاحب اراده، فقط پیش مرگ زانو می زند، و آن هم در تمام عمر، بیش از یك مرتبه نیست .
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “متفرقه”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 0 مهمان