کارت اورکلاک شده R9 280 شرکت MSI با 6 گیگابایت حافظه گرافیکی

در این انجمن به متفرقه در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

موضوع جدید ارسال پست
نمایه کاربر
amir4500
جدید
جدید
پست: 7
تاریخ عضویت: یک شنبه 24 آذر 1392, 3:27 pm
تشکر شده: 3 دفعه
تماس:

کارت اورکلاک شده R9 280 شرکت MSI با 6 گیگابایت حافظه گرافیکی

پست توسط amir4500 »

در کمتر از 24 ساعت از معرفی رسمی کارت رادئون R9 280 توسط AMD و همگام با سایر شرکت‌های سخت افزاری، شرکت MSI نیز از این محصول تحت برند خود رونمایی کرد. بر خلاف نسخه مرجع، کارت معرفی شده توسط MSI به جای 3 گیگابایت از 6 گیگابایت حافظه گرافیکی بهره می‌برد.
شرکت MSI از کارت اورکلاک شده رادئون R9 280 خود با دو برابر حافظه گرافیکی بیشتر نسبت به نمونه مرجع رونمایی کرد. بر خلاف نمونه‌ مرجع این کارت که از 3 گیگابایت حافظه گرافیکی بهره می‌برد، کارت رادئون R9 280 معرفی شده توسط MSI از 6 گیگابایت حافظه گرافیکی GDDR5 بهره می‌برد که از طریق یک رابط 384 بیتی با GPU در تماس است.

علاوه بر حافظه گرافیکی بیشتر، نمونه معرفی شده از فرکانس‌های پردازشی بالاتر برای هسته گرافیکی (GPU) و حافظه گرافیکی نیز بهره می‌برد. سرعت GPU این کارت در حالت پایه 1000 مگاهرتز می‌باشد که در حالت Boost تا 1050 مگاهرتز افزایش پیدا می‌کند. این مقادیر به ترتیب 173 و 117 مگاهرتز بیشتر از فرکانس‌های پردازشی در نمونه مرجع می‌باشند. همچنین فرکانس موثر حافظه گرافیکی این کارت با 1 گیگاهرتز افزایش نسبت به نمونه مرجع به 6 گیگاهرتز رسیده است.

این کارت از برد PCB با طراحی اختصاصی بهره می‌برد که چیپ‌های حافظه در هر دو طرف آن جاسازی شده‌اند. همچنین سامانه Frozr IV وظیفه خنک کردن این کارت اورکلاک شده را بر عهده دارد. هنوز اطلاعاتی در خصوص قیمت این کارت از سوی شرکت MSI اعلام نشده است.موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “متفرقه”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان