آگهي استخدام بهداشت حرفه اي - رشت

در این انجمن به استخدام در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

ارسال پست
chichini
جدید
جدید
حالت من: Badhal
محل اقامت: رشت
تماس:

آگهي استخدام بهداشت حرفه اي - رشت

پست توسط chichini »

[JUSTIFY][FONT=Tahoma,sans-serif]شركت فولاد اميركبير خزر، در راستاي تكميل كادر واحد ايمني و بهداشت خود، اقدام به جذب يك [/FONT][FONT=Tahoma,sans-serif]كاردان يا كارشناس بهداشت حرفه اي[/FONT][FONT=Tahoma,sans-serif]، [/FONT][FONT=Tahoma,sans-serif]ترجيحا مرد[/FONT][FONT=Tahoma,sans-serif]، به صورت [/FONT][FONT=Tahoma,sans-serif]تمام وقت[/FONT][FONT=Tahoma,sans-serif] نموده است[/FONT][/JUSTIFY][JUSTIFY][FONT=Tahoma,sans-serif]علاقه مندان مي توانند رزومه خود را به تلفكس 4-3383452-0131 ارسال نمايند.[/FONT][/JUSTIFY]
[JUSTIFY][FONT=Tahoma,sans-serif]آدرس كارخانه: رشت – شهر صنعتي – ورودي دوم – انتهاي خيابان مدرس – مجتمع فولاد اميركبير خزر[/FONT][/JUSTIFY]
[FONT=Tahoma,sans-serif]مهلت ارسال رزومه : 25/2/1390[/FONT]
همه ي وقايع زندگي، درس هاييست كه خدا مي خواهد بياموزيم !
alihse2
جدید
جدید
تماس:

Re: آگهي استخدام بهداشت حرفه اي - رشت

پست توسط alihse2 »

chichini نوشته شده:[JUSTIFY][FONT=Tahoma,sans-serif]شركت فولاد اميركبير خزر، در راستاي تكميل كادر واحد ايمني و بهداشت خود، اقدام به جذب يك [/FONT][FONT=Tahoma,sans-serif]كاردان يا كارشناس بهداشت حرفه اي[/FONT][FONT=Tahoma,sans-serif]، [/FONT][FONT=Tahoma,sans-serif]ترجيحا مرد[/FONT][FONT=Tahoma,sans-serif]، به صورت [/FONT][FONT=Tahoma,sans-serif]تمام وقت[/FONT][FONT=Tahoma,sans-serif] نموده است[/FONT][/JUSTIFY][JUSTIFY][FONT=Tahoma,sans-serif]علاقه مندان مي توانند رزومه خود را به تلفكس 4-3383452-0131 ارسال نمايند.[/FONT][/JUSTIFY]
[JUSTIFY][FONT=Tahoma,sans-serif]آدرس كارخانه: رشت – شهر صنعتي – ورودي دوم – انتهاي خيابان مدرس – مجتمع فولاد اميركبير خزر[/FONT][/JUSTIFY]
[FONT=Tahoma,sans-serif]مهلت ارسال رزومه : 25/2/1390[/FONT]

سلام مهندس شرمنده با توجه به مشکلات مالی من خواهش میکنم در صورت امکان من
را استخدام کنید
نام رضا
نام خوانوادگی مرادی
شماره شناسمه1182
متولد 1.4.1363
نظام وظیفه دازای کارت پایان خدمت مجرد
کاردانی ایمنی صنعتی
دانشگاه اموزش عالی تابنک
معدل13.68
سابقه کار کاراموز 2 ماه شرکت نفت همراه گواهی رسمی شرکت نفت و کار در شرکت