واکنش به کلیپ وضعیت بد اماکن مواد غذایی مترو در فضای مجازی

در این انجمن به استخدام در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

موضوع جدید ارسال پست
نمایه کاربر
hses
حرفه ای
حرفه ای
پست: 611
تاریخ عضویت: پنج شنبه 16 مرداد 1393, 12:15 pm
تشکر کرده: 8 دفعه
تشکر شده: 43 دفعه
تماس:

واکنش به کلیپ وضعیت بد اماکن مواد غذایی مترو در فضای مجازی

پست توسط hses »

ساعاتی قبل فیلم وضعیت نابسامان بهداشتی با عنوان یکی از غرفه های تهیه غذا در یکی از ایستگاههای متروی تهران در بین کاربران فضای مجازی دست به دست می شود. کلیپی که مردم آن را به سرعت منتشر میکنند و این وضعیت در یک فیلم کوتاه مورد نقد کاربران قرار گرفته است.
🔹 هرچند فضای مجازی بستری برای انتقاد مردم از برخی مسائل بوده است اما مهمترین اقدام که میتواند به بهبود وضعیت در بخش بهداشت کمک کند پیگیری از مجرای قانونی است.
🔹 خوشبختانه کارشناسان بهداشت محیط در کشور توانسته اند با بالاترین حساسیت ممکن و تعصب خاص نسبت به سلامت مردم نشان دهند از نظارت های سخت گیرانه با رویکرد آموزش و پیشگیری نسبت به ارائه خدمات تهیه و توزیع مواد غذایی لحظه ای دست برندارند.
🔹 مردم شریف کشور عزیزمان می توانند هرگونه تخلف بهداشتی را سریعا با سامانه تلفنی 190 درمیان بگذارند تا کارشناسان بهداشت محیط با شناسایی و بررسی مساله سبت به حل و ارتقا وضعیت اعلام شده اقدام نمایند.


موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “استخدام”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان