قانون جدید سربازی و کسر خدمت ها(ویرایش جدید)

در این انجمن به اخبار انجمن در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

ارسال پست
نمایه کاربر
navidsafavy
آماتور
آماتور
تماس:

قانون جدید سربازی و کسر خدمت ها(ویرایش جدید)

پست توسط navidsafavy »

سلام دوستان
این پست مخصوص آقا پسرهایی است که سربازی نرفتن

طبق آمار و اطلاعات بنده با توجه به آخرین ویرایش های قانون سربازی مدت خدمت نظام وظیفه 18 ماه اعلام شده

که برای فارغ التحصیل های ارشد 3ماه کسر خدمت وجود داره

با این حال بنده خوشحال میشم اگه کسی اطلاعات بیشتری داشته باشه و در این مبحث ارسال کنه

با تشکر

دفترچه قوانین برای دانلود دوستان اضافه شد....
شما دسترسی جهت مشاهده فایل پیوست این پست را ندارید.
آخرین ويرايش توسط 1 on navidsafavy, ويرايش شده در 27.
چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
سید نوید صفوی
mmsoori
جدید
جدید
حالت من: Badhal
محل اقامت: جیرفت و کرج
تماس:

Re: قانون جدید سربازی و کسر خدمت ها(ویرایش جدید)

پست توسط mmsoori »

با سلام خدمت شما و همه بهداشت محیطیای عزیز
می خواستم چند تا نکته رو بگم:
اول اینکه تو اصلاحیه جدید خدمت سربازی مدت خدمت 21 ماه شده و معافیت جبهه و معافیت تحصیلی هم برداشته شده. یعنی یه سرباز معمولی و یه فوق لیسانس بهداشت محیط هر جفتشون 21 ماه باید خدمت کنند.
بعدشم اینکه اگر سربازی نرفتید و میخواید تازه دفترچه رو بفرستید به نظر من برید دنبال امریه. من الان با فوق لیسانس بهداشت محیط تو پادگان دارم مو و ناخن سربازارو چک میکنم. حقوقشم که نگو و نپرس انقدر زیاده نمیدونم باهاش لکسوز بگیرم یا زن!
امریه هم میتونید جاهای مختلفی اقدام کنید: مثلا سازمان انرژی اتمی http://www.aeoi.org.ir/portal/Home/Defa ... e14484ac33 یا به عنوان پیام آور بهداشت هم میتونید اقدام کنید. این شماره تماس آقای دانش دوست کارشناس پیام آوران بهداشت وزارتخونه هستش. 02181452700 میتونید باهاش تماس بگیرید و ازش اطلاعات بگیرید. بهش بگید حاج آقا آخه قبل عید رفته بود مکه. آدم باحالیه کارتون رو راه میندازه. تازه میتونید یه کار دیگه هم بکنید شهرک غرب یه ساختمون هست که قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء اونجاست. اونجا هم یه آمار بگیرید البته باید بسیجی باشی برادر اونم فعال. اینم آدرسش: تهران شهرک غرب خ. فلامک شمالی نبش خیابان زرافشان - ساختمان 221. برخورد مناسبی دارند و راهنمایتون میکنند. فکر کنم شرکت نفت هم میتونید امریه بشید اونو خودتون یه سرچی تو اینترنت بزنید آمارشو میتونید در بیارید.
و در پایان اینکه از خدای بزرگ آرزوی موفقیت و پیروزی برای همه شما دوستان خوبم دارم.
ستواندوم وظیفه سوری
نمایه کاربر
mmvb
جدید
جدید
تماس:

Re: قانون جدید سربازی و کسر خدمت ها(ویرایش جدید)

پست توسط mmvb »

سلام دوستان. یه برنامه اندرویدی هست که راهنمای کسری خدمته. من ازش استفاده کردم خیلی جالبه. لینکش:
http://cafebazaar.ir/app/com.example.kasrikhedmat?l=fa
ارسال پست

بازگشت به “اخبار انجمن”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 0 مهمان