تصاویری از برگزاری سیزدهمین همایش مهندسی بهداشت محیط

در این انجمن به همایش ها در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.
ارسال پست
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
حالت من: Khaste
محل اقامت: تهران
تماس:

تصاویری از برگزاری سیزدهمین همایش مهندسی بهداشت محیط

پست توسط naderloo »

[center][JUSTIFY]
سیزدهمین همایش ملی بهداشت محیط ایران که از یازدهم لغایت سیزدهم آبانماه سال جاری (1389) در دانشگاه علوم پزشکی کرمان برگزار شده بود به پایان رسید.

در این همایش سعی کردم تصاویر مناسبی جهت درج در سایت تهیه کنم که متاسفانه بدلیل مشکل فلش دوربین کلیه عکس ها رو از دست دادم جز سه عکس که اونها را در این بخش قرار دادم از بد شانسی به هر کدوم از دوستان هم که تماس گرفتم گفتن که ما از خودمون عکس گرفتیم نه از همایش؟؟

سعی میکنم گزارش کلیه اتفاقات همایش را درج کنم از شما هم تقاضا دارم در این خصوص ما را یاری بفرمایید و اگر خبری، تصویری ،حاشیه ای و ... دارید در همین جا و با فشردن دکمه ارسال پاسخ درج نمایید

پس از برگشتن از همایش تنها خبری که از همایش در اینترنت جستجو کردم خبر زیر بود

که آقای دکتر ملکوتیان گزارشی به ایرنا ارائه کرده بودند به شرح ذیل:
گزارش همایش را ارائه و همچنین طی مصاحبه دبیر سیزدهمین همایش ملی بهداشت محیط ایران دکتر محمد ملکوتیان’: در این همایش سه روزه مسائل مربوط به بهداشت محیط و محیط زیست مورد بحث و بررسی کارشناسان قرار می گیرد.
وی ادامه داد: در این همایش همچنین شرکت کنندگان به مسائلی در زمینه آلودگی های آب، هوا، صوتی، دفع فاضلاب، تصفیه و انتقل توزیع آب، تصفیه فاضلاب و جمع آوری فاضلاب، بهداشت مسکن و اماکن عمومی و مطالبی در مورد پسماندهای شهری، صنعتی و بیمارستانی می پردازند.
دبیر سیزدهمین همایش ملی بهداشت محیط ایران اضافه کرد: از ۷۰۱ مقاله ارسال شده به دبیرخانه سیزدهمین همایش ۱۹۰ مقاله پذیرفته شده است.
وی افزود: در این همایش ۸۰ مقاله به صورت سخنرانی و مابقی مقالات پذیرفته شده به صورت پوستر ارائه خواهد شد.
دکتر ملکوتیان گفت: همچنین برگزاری شش کارگاه آموزشی، نمایشگاه تجهیزات مرتبط با بهداشت محیط و ارائه کتاب در زیمنه های بهداشت محیط درنمایشگاه از برنامه های جانبی همایش است.
به گزارش ایرنا، سیزدهیمن همایش ملی بهداشت محیط ایران ۱۱ تا ۱۳ آبان ماه جاری در تالار فارابی کرمان اجرا خواهد شد.
منبع:ایرنا

ادامه دارد
[/JUSTIFY]تصویر[/center]
[center]تصویر[/center]

[center]تصویر[/center]
آخرین ويرايش توسط 1 on naderloo, ويرايش شده در 8.
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
نمایه کاربر
mmaroosi
جدید
جدید
حالت من: Badhal
تماس:

پست توسط mmaroosi »

سلام
این همایش نیز مانند سایر همایش ها تمام شد و به گفته شاهدان حاشیه هایی داشت

بشنوید نقل قول یکی از حاضران در همایش را
سوال: همایش امسال چطور بووود؟
جواب:
مثل همیشه
موقع ارائه مقاله خلوت
موقع ناهار شلوغ
افتتاحیه شلوغ
اختتامیه خلوت
و....
این است سرگذشت همایش که از خانه نحس خود یعنی 13 افتان و خیزان عبور کرد
دانشجوي دكتراي تخصصي مهندسي بهداشت محيط
دانشگاه علوم پزشكي تهران
mmsoori
جدید
جدید
حالت من: Badhal
محل اقامت: جیرفت و کرج
تماس:

پست توسط mmsoori »

موضوع جالب برای من اینه که هر سال دکتر مختاری میگه همایش امسال هم مثل همایش های دیگه بود. منظورش اینه که بازدهی لازم رو نداشت. جسارتا منتظریم سال دیگه که همایش تو شهر خودشون برگزار میشه میخوان چیکار کنند شدیدا منتظریمتصویر
ارسال پست

بازگشت به “همایش ها”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان