اطلاع رسانی آزمون خوداظهاری خودکنترلی بهداشتی صنوف

در این انجمن به مهندسی بهداشت محیط در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
پست: 3251
تاریخ عضویت: شنبه 18 آبان 1387, 12:00 am
حالت من: Khaste
محل اقامت: تهران
تشکر کرده: 1418 دفعه
تشکر شده: 2129 دفعه
تماس:

Re: اطلاع رسانی آزمون خوداظهاری خودکنترلی بهداشتی صنوف

پست توسط naderloo »

به نقل از انجمن علمی بهداشت محیط ایران، زمان ثبت نام آزمون مرحله هفتم خوداظهاری بهداشتی از تاریخ پنج شنبه 21مرداد ماه آغاز میگردد.در جلسه ای که روز شنبه مورخ 16/05/95 با حضور ناظرین محترم وزارت بهداشت در پژوهشکده محیط زیست برگزار شد جزییات مربوط به آزمون مرحله هفتم مشخص گردید.
این مرحله از آزمون، در پنج حوزه دانشگاه های علوم پزشکی، تبریز، تهران، شيراز، ساري و‌ نیشابور، بصورت سراسری از منابع اعلام شده از سوی مرکز سلامت و محیط کار وزارت بهداشت، در روز پنج شنبه 25 شهریور مال سال جاری برگزارخواهد شد. جزییات این آزمون متعاقبا از طریق سامانه آزمون اعلام می گردد.

گفتنی است افرادی که در طرح ممیزی ثبت نام کرده اما فاقد مدرک آزمون خودکنترلی هستند نیز فرصت دارند که در این آزمون شرکت نمایند.


ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست
نمایه کاربر
hses
حرفه ای
حرفه ای
پست: 611
تاریخ عضویت: پنج شنبه 16 مرداد 1393, 12:15 pm
تشکر کرده: 8 دفعه
تشکر شده: 43 دفعه
تماس:

Re: اطلاع رسانی آزمون خوداظهاری خودکنترلی بهداشتی صنوف

پست توسط hses »

به اطلاع کلیه علاقه مندان به شرکت در آزمون ممیزی بهداشتی می رساند:

با توجه به تبصره 3 ماده 4 دستورالعمل صدور پروانه فعالیت دفاتر خدمات بهداشتی مبنی بردارا بودن گواهی قبولی در آزمون ممیزی بهداشتی برای ممیزان و مسوول فنی، مسئولیت برگزاری آزمون فوق العاده تعیین صلاحیت فنی ممیزان بهداشتي جهت دریافت گواهی ممیزان و مسئولین فنی به عهده انجمن بهداشت محیط ایران می باشد. کلیه علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام و دریافت منابع آزمون از طریق این لینک http://azmoon.iaeh.ir/اقدام نمایید.
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “مهندسی بهداشت محیط”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 2 مهمان