دعوت به همکاری برای انجام طرح پژوهشی

در این انجمن به مهندسی بهداشت محیط در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

نمایه کاربر
neda220
جدید
جدید
پست: 4
تاریخ عضویت: دو شنبه 19 خرداد 1393, 6:17 pm
تماس:

دعوت به همکاری برای انجام طرح پژوهشی

پست توسط neda220 »

سلام به همه دوستان
من دوره گر هستم و قراره از طرف دانشگاه آزاد واحد تهران شمال در مناقصه ای که مربوط به یک طرح پژوهشی در مورد مدیریت پسماند هست شرکت کنیم و به همین دلیل به یکسری همکاران که دانشجو یا فارغ التحصیل دوره ارشد یا دکتری رشته های زیر هستند احتیاج داریم. این طرح زیر نظر شهرداری هست، حدود 1 سال طول می کشه، از هرکدوم از همکارها بر حسب نیاز در هر مقطعی استفاده می شه، نیاز به حضورتمام وقت در مکان خاصی نیست و هر همکار در کل پروژه حدود 1 الی 2 میلیون می گیره. از کسانی که تمایل به همکاری دارند تقاضا همکاریشون را با ذکر نام، مدرک تحصیلی و دانشگاهشون هرچه سریعتر به آدرس ایمیل بنده (Dorehgar@gmail.com)بفرستن. ممنون. لطفا اگر فرد مناسبی رو هم می شناسید بهش اطلاع بدین.
HIGHLIGHT=#ffffff]1. شهرسازیHIGHLIGHT=#ffffff]2.عمران-محیط زیستHIGHLIGHT=#ffffff]3.بهداشت محیطHIGHLIGHT=#ffffff]4.آمارHIGHLIGHT=#ffffff]5.جامعه شناسی (پژوهشگری)HIGHLIGHT=#ffffff]6.مدیریت و برنامه ریزی راهبردیHIGHLIGHT=#ffffff]7.مدیریت سیستم هاHIGHLIGHT=#ffffff]8. مدیریت شهریHIGHLIGHT=#ffffff]مهندسی صنایع(برنامه ریزی و تحلیل سیستم ها)HIGHLIGHT=#ffffff]9. مهندسی مواد


بازگشت به “مهندسی بهداشت محیط”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان