دانلود کتاب:Standard Methods for Examination

در این انجمن به دانلود کتب الکترونیکی در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

ارسال پست
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
حالت من: Khaste
محل اقامت: تهران
تماس:

دانلود کتاب:Standard Methods for Examination

پست توسط naderloo »

دانلود کتاب ارزشمند استاندارد متد :Standard Methods for Examination of Water & Wastewater

[LEFT]Standard Methods for Examination of Water & Wastewater (Standard Methods for the Examination of Water and Wastewater)
By Lenore S. Clescerl, Arnold E. Greenberg, Andrew D. Eaton

Publisher: American Public Health Association
Number Of Pages: 1325
Publication Date: 1999-01
ISBN-10 / ASIN: 0875532357
ISBN-13 / EAN: 9780875532356
Binding: Hardcover

Now in its 20th edition, this text presents significant improvements of methodology and enlarged its scope to include techniques suitable for examination of many types of samples encountered in the assessment and control of water
quality and water pollution[/LEFT]کلیه پسورد فایل های سایت یکی از نام های دامین سایت یعنی: http://www.mozh.org یا http://www.mozh.ir است.

لینک اصلی:این کتاب را مستقیما از سایت موژ، مهندسي بهداشت، ایمنی و محیط زیست و از این لینک دریافت نمایید

دانلود کتاب ارزشمند استاندارد متد :Standard Methods for Examination of Water & Wastewater

لینک کمکی(آزاد):این کتاب را مستقیما از سایت موژ، مهندسي بهداشت، ایمنی و محیط زیست و از این لینک دریافت نمایید
شما دسترسی جهت مشاهده فایل پیوست این پست را ندارید.
آخرین ويرايش توسط 7 on naderloo, ويرايش شده در 13.
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
karimi_l
جدید
جدید
تماس:

Re: دانلود کتاب:Standard Methods for Examination

پست توسط karimi_l »

سلام.وقت به خیر.در اینکه شما زحمات زیادی می کشید،شکی نیست،من هم تمایل به همکاری بیشتری دارم،ولی حس می کنم یا من یکم در استفاده از سایت مشکل دارم یا اندکی گنگ است.عذرخواهی من را بپذیرید
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
حالت من: Khaste
محل اقامت: تهران
تماس:

Re: دانلود کتاب:Standard Methods for Examination

پست توسط naderloo »

karimi_l نوشته شده:سلام.وقت به خیر.در اینکه شما زحمات زیادی می کشید،شکی نیست،من هم تمایل به همکاری بیشتری دارم،ولی حس می کنم یا من یکم در استفاده از سایت مشکل دارم یا اندکی گنگ است.عذرخواهی من را بپذیرید

سلام، کنترل شد لینک غیر مستقیم و سالم است و مشکلی برای دانلود آن وجود ندارد.این کتاب (استاندارد متد) یکی از با ارزشترین کتب موجود روی سایت است. و لینک مستقیم آن نیز با حجم هفتاد و دو مگابایت در سایت قرار داده شد.

و اینکه در استفاده از سایت مشکل دارید هم باید عرض کنم که استفاده از سایت بسیار ساده است و لطفا مشکل خود را دقیقا عنوان کنید

همچنین پست های تشکر در این تاپیک حذف شد لطفا برای تشکر تنها از دکمه تشکر استفاده کنید

ممنون.
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
ارسال پست

بازگشت به “دانلود کتب الکترونیکی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 0 مهمان